Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
nie nie nie... Miron mówił że pod enerdżi podjeżdza z ptakiem na wierzchu bo wtedy wygląda jak prawdziwy maczo.... Dopiero pod elprosysem go schował w krzaki :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
heeeeeeelołłłł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
raczej wieś...[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 00:27_________________________________________________pasowałoby do Twoich wężowych bucików... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Prze gigant... Siemian pod warunkiem że ty pierwszy... ja ci pożycze mój wózek ! oj chyba sie nie odważe... W końcu to ty masz z 280 kuni w aucie a nie ja :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Grisza, Hammer na następnym spocie budujemy rampę i ćwiczycie... http://www.sadistic.pl/backflip-na-wozku-vt40880.htm
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
odbiór własny na parkingu przez elprosysem :polew: :polew:
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
:polew: :polew:
-
[B7 BLB] BLB z tubriną i IC z BRD. Wykres do oceny i pytanie do znawców tematu
no jutro do Patryczka podjade. Ja zawsze twierdziłem że dól im słabo wyszedł, Patryk twierdził że ładnie wstaje. Teraz mam dowody Oba prograny robił Patryk. Co najciekawsze podczas jazdy nie jest aż tak odczuwalny ten słaby dół... chyba że się przyzwyczaiłem...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
c**jnia a i tak Cie objedzie 5x...
-
[B7 BLB] BLB z tubriną i IC z BRD. Wykres do oceny i pytanie do znawców tematu
byłem dzisiaj na hamowni w Gliwicach. Wartości max może nie robią jakiegoś szału, ale wykres wydaje mi się jest dość ładny... Tylko powiedzcie mi jak to jest. Wg. hamowni v-techu moment był większy przed zmianą turbiny... To niby czemu przyśpieszenia i charakterystyka po wymianie turbo na BRD znacnie się polepszyły... :mysli: :gwizdanie: A tutaj poprzedni wykres robiony w V-techu rok temu przed zmianą turbinki:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
byłem dzisiaj na hamowni w Gliwicach. Wartości max może nie robią jakiegoś szału, ale wykres wydaje mi się jest dość ładny... Tylko powiedzcie mi jak to jest. Wg. hamowni v-techu moment był większy przed zmianą turbiny... To niby czemu przyśpieszenia i charakterystyka po wymianie turbo na BRD znacnie się polepszyły... :mysli: :gwizdanie: A tutaj poprzedni wykres robiony w V-techu rok temu przed zmianą turbinki:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
byłem dzisiaj na hamowni. Może i wartosci max nie są jakieś imponujące (190,9hp 377,9Nm), ale wykres ma bardzo ładny przebieg. I tak podjade do chłopaków troche pomędzić żeby coś podnieśli Pokazuje to że jednak hamownia hamowni nie równa. Bo wg. suchych porównań wykresów wg. hamowni v-techu auto powinno lepiej przyśpieszać przed wymianą turbiny A tak w ogóle to dzisiaj dowiedziałem się dlaczego miron zrobił program... to jest jego sposób na zdobycie pożywienia...
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Panowie już wiem dlaczego miron zrobił sobie wirusa... ... on tak zdobywa pożywienie.. wiecie klęska żywiołowa i tego typu rzeczy... :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
gdybym nie kupił listw s-lineowych to pewnie bym to wziął...teraz już nie będe bardziej mieszał...[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 23:07_________________________________________________heloł z rańca... piter wstawaj.... co to jest?? czemu nie ma cie jeszcze na forum :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mocno ich zalało...? :kwasny: :kwasny:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no nie gadaj... :shocked: :shocked: to jest mega dobra cena
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no jak to przeczytałem to od razu pomyślałem o autach na allegro.. Ty lepiej pisz co w Norwegii
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
własnie się tak zdziwiłem. Bo Ciebie z daleka widać po kolorze i do tego jechałem w przeciwną strone niż do domu :decayed: Kurcze progi z DTMa w dość dobrej cenie: (w ASO 2000zł/szt.) http://allegro.pl/item1047613185_listwy_progi_audi_a4_s4_s_line_oryginal.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie na obiadek i nie do domu tylko babcia klucze sobie zatrasneła i musiałem jej zawiezc zapasowe i to bylo jakoś koło 17 a nie 17:30...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
_________________________________________________aaaa... to dobrze bo już myślałem że coś popie******em
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi może i moje jest spalone ale to przynajmniej audi... Słyszalem że Ty swoją b7 zrobiłeś z ciquecento... Podobno to nie Twój pierwszy projekt... Tutaj o Tobie piszą... http://www.joemonster.org/art/14123/Honda_Subaru_Hondabaru :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
na mnie nie patrzcie, ja dopiero w tym momencie wróciłem z pracy...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
chodzi mi o zaciski z s4 b6, b7 (345mm) o których pisał wcześniej mystic.pl . Napisałem że zaciski różnią się kosmetycznie a Ty napisałeś że klocki też są troszke inne. Zdziwiło mnie to ponieważ wydawało mi się że w s4 b6 b7 od razu były zaciski na blaszki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sam masz zarośnięty rów... :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w pracy