Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale jajca... koleś jest dobry... nie zauważył... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kamykami dostałem po szybie ale jest cała no własnie widziałem że potem coś odpuściłeś. Dobrze że szkiełko całe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja słyszałem że dla Córy chciałeś kupić, ale jak przymierzyłeś że nie wejdzie kapelusz to się jednak nie zdecydowałeś... Wkońcu coś zostaje w genach
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chciałbyś... :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sie odezwał ten co nie myje :> A kto wczoraj po spocie wydarł na bora bo mu się trochę folia na dachu przykurzyła buahahah wcale nie pomylil Ci sie Przemian z Siemian oj Tomek Tomek... to już nie pierwszy raz... :bicz3: :bicz3: :decayed: Pany widzieliście jakie wynalazki z Pszczyny po polsce jeżdzą...? Pablo zmieniłeś auto?? :wink4: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki pany za spota. dzięki Cycek że fure mam jeszcze całą. Mariolini fajna była ta prostka w drodze powrotnej :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: Kerczi to nie myj przez najbliższy tydzień to pojade sobie na myjnie :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
my grilla mamy dzisiaj. A dodatkowo piterowi się coś tam urodziło to pewnie piwko będzie na spocie :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale chyba dostalem gratisa od panow z Audi bo jest jakas mocna jak na serii. Przemiana objezdzam a tez ma serie. Mysle ze po chipsie moglbym Cie objechac... Przemian z tego co pamiętam ma niezłe przeładowanie, więc jeśli tego jeszcze nie zrobił to już masz odpowiedz dlaczego go objeżdzasz...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
aha aaaaaa ;( ;( wiem że w głębi duszy cały czas się łudziłeś i mówiłeś wszystkim że to połączy Cie z Piterem na zawsze...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Godzic ale to nie piter urodził.... żebyś się nie łudził że to Twoje... :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
gratki piter
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to ja będe... :oklaski: :dance: :dance:[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 11:18_________________________________________________ no tak... Czasem trzeba mieć porównanie do jakiegoś słabego zdjęcia żeby docenić inne fotografie... :polew: :polew:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nawiercisz nawiercisz.... nie ma zadnego kłopotu potrzebna jest podzielnica, tokarka i wiertarka stołowa a jak myslisz kto dla audi robi tarcze ???? :wink4: :wink4: pewnie rózne firmy
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
wydaje mi się że w "warunkach domowych" nie nawiercisz dobrze tarcz. Ja pisałem że Audi nie ma takich tarcz. Co do zimmermanna nie wiedziałem
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ale to masz 320mm tak? A sęk w tym że wszyscy dotychczas myśleli że to 345mm...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
piter zaświeć biksenonem... Może to do światła idzie :polew:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
dlatego wolałem ostrzec i pochwaliście się że to znalazłem. :decayed: Już dwie albo trzy osoby mi podsylały linki do tych zacisków jako "fajny komplecik" ale dopiero teraz zaświeciła mi się lampka ostrzegawcza
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie jeśli ktoś szuka zacisków pod 345mm to uwaga na tą aukcje: http://allegro.pl/item1037010271_tarcze_szczeki_audi_a4_s4_8e0615301a.html Coś mi nie pasowało, ponieważ audi nie robiło tarcz 345mm w wersji nawiercanej (ori nawiercane są tylko 320mm). sprawdziłem numer na tarczy ze zdjęcia i jest to tarcze 320x30mm. Czyli jeśli jest to kpl. to jarzma są też pod 320mm a co za tym idzie cały zestaw jest pod 320mm. (zaciski przy 320mm i 345mm są takie same, ale bez odpowiedniego jarzma nie założymy większych tarcz. A samych jarz właściwie nie da się kupić, a nowe są piekielnie drogie). Pozdrawiam
-
[ALL B7] Dedykowany tłumik dwustonny A4 8E TDI firmy Ulter Sport
najlepiej szukaj z 2. tdi 170hp z ośki bo wtedy jest całkowicie p&p. jesli znajdziesz z quattro czy to 2.0 czy 3.0 to trzeba troszke przespawać. Jak dobrze trafisz to wydech dorwiesz za 600-700zł. Do tego osłona termiczna z 70zł i myśle że jak trzeba by przespawać kawałek to tłumikaz wezmie z 100-150zł za robote.
-
[ALL B7] Dedykowany tłumik dwustonny A4 8E TDI firmy Ulter Sport
pasować pewnie będzie pasował, bo przecież podwozie jest takie samo. Tyle że będziesz musiał dociąć sobie otwory w zderzaku pod rury, bo w b6 tdi były schowane a dokładka zderzaka z benzyny może mieć niepasujące otwory.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przepraszam, ja od rana w pracy siedze...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli dzień jak codzień...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć Paniska cominge hołme to masz w wersji de lux czyli na wleczonego też cię odprowadzi? Przemek sorki że was zawiodłem wiedzą ale na chwilę obceną jeszcze tak ELSY sobie nie wszczepiłem żeby strzelać kolorami kabli z głowy a na marginesie to mnie też złapaliście przy rezaniu wbiłem w końcu sobie te xenony co mi pół roku już w garażu się kurzyły miałem ich nie zakaładać bo auto ma już się iść paść do kogo innego za jakiś czas ale miałem natchnienie Jak tam wybiera się dzisiaj ktoś na spota czy wszyscy już szaliki piorą na dzisiejszy mecz? Może się pogoda utrzyma do wieczora troche parno i straszą burzą ale może się by udało jakiś wurst usmarzyć szkoda że nie ma siemiana bo oni sobie tam w BB z tym bardzo dobrze radzą jak leje to siemian zamyka bagażnik i do kiełbasek już nie pada i gril Tomcio to wpadnij jutro do nas do BB... Zobaczysz co to znaczy prawdziwy spot... Bo co to za spot bez siemiana.... :decayed: