Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
trzeba będzie intensywnie pomyśleć o zderzaczku z s4 bo aż się prosi... przód jest teraz taki "goły"...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
co... nareszcie jakimś porządnym autem się przejechałeś :decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
200[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 10:05_________________________________________________zmierz czas i porównaj sobie 345/245
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no i do autka zawitały listwy. Co do koloru- mnie się podoba a szczerze mówiąc strasznie się wachałem na jaki kolor je polakierować... Tylko teraz aż się prosi niższa zawiecha (będzie prawdopodobnie w przyszłym tygodniu) i zderzak przedni s4 (prędko niestety nie będzie :confused4: )
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
trzeba było się uczyć a nie kamieniami na szkołę rzucać :gwizdanie: ALE URRRRWWWAŁŁŁŁŁ :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no coś Miron ostatnio mówił że musiał z Jasnej Góry za***rdalać na piechote... ale nie chciał powiedzieć dlaczego :decayed: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cud normalnie :decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
u mnie też. Aczkolwiek kolega na początku może mieć takie wrażenie, ponieważ w 288/245 hamulce łapały zero-jedynkowo... czyli albo nie hamowało albo lekko hamowało... Przy większych hamulcach można je dużo lepiej wyczuć
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
aaaa sorki, myślałem że to jakaś alternatywa dla Eibacha... Źle zrozumiałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no właśnie.... Kerczi takie rzeczy to na PW!!!!!!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoko od dziś wyznaczam Siemiana do tego zajęcia jak tylko będe to zawsze chętnie pomogę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mówisz o niej... :polew: :polew: miejscówka też za***ista... łazieneczka... nie ma to tamto... :polew:
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
jaki koszt czegoś takiego?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/i-liga/pilkarze-i-ligowca-uratowali-zycie-dwom-osobom,1,3213420,wiadomosc.html :good: :good:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki Pany za spota. ja juz mialem przyjemnosc poznac grupe BB, a Ciebie Siemian poznalem bez problemu... po brzuchu nawet chłopaki nie musieli podpowiadać, który to hmmm... nie pamiętam żebyśmy się poznali... :mysli:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
poznasz "Siemiana-Zabijake" :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widziałeś Trzeniu, jak u nas arbuzami napierdalają... :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja zjadłem przed chwilą wielgachną pizze i nic pewnie nie dam rady zjeść...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ty bo nie przyjedzie :polew: :polew: [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 14:32_________________________________________________http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=129731479&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=74&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=109&maxPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&maxFirstRegistrationDate=2002-12-31&minPrice=3000&maxPrice=6001&ambitCountry=DE&transmissions=MANUAL_GEAR&siteId=GERMANY&daysAfterCreation=3&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2 Boniu zmienił auto?? fajną ma deske rozdzielczą... :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oczywista oczywistość :) Zapraszamy... Poznasz Boskiego Siemiana z jego pięknym wozem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co Wy nie poznajecie? Przecież to Saxo spod ręki samego mistrza z Pablo Design :polew: :polew: