Treść opublikowana przez siemian
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
że klocki te same też wiem. Różnica w hamowaniu pewnie nieznaczna...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
i niewentylowane... [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 21:38_________________________________________________zaciski są takie same w 255 i 245. Tylko jarzma się różnią
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chciałbyś...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no, aż się boje wyjeżdzać do miasta a musze jeszcze do pracy jechać... [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 18:40_________________________________________________coś z dedykacją dla Pitera... http://www.sadistic.pl/wesoly-kostek-pokaz-dupe-vt36979.htm[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 18:57_________________________________________________i coś dla Krakusa :decayed: :decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no drogo drogo... ja za zaciski dałem 350zł
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie no k**wa ja sie pochlastam chyba.. Zgubiłem wczoraj 100zł, dostałem mandat (jechałem przez Roczyny koło Czańca, a że tam jest objazd to puściłem merca co jechał za mą- nowa e coupe. Chciałem sobie też na nią popatrzeć, i myślałem że kolo wie jak jechać. Nagle na środek drogi wyjechała Policja i zgarneła nas obu za jazde po zakazie ruchu- 100zl i 5 pkt... kurrwa), zapomniałem ładowarki do telefonu z Krk, kabelek VAG mi się upalił, a jakby tego było k**wa jego mać mało to spadł mi przed chwilą zasilacz od lapka i się roztrzaskał... ;( ;( ;(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no autko fajne. Chyba przypuszczam czyje to jest.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja do 100 nie jestem w stanie tak szybko ruszyć na 18' jak na 17'
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo taka jest prawda. Jest dość duża różnica. Wynika to głównie z wagi koła. W mniejszym stopniu różnice robią też większe opory toczenia (na 18'' są najczęściej szersze opony).
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oj mysle że Sławek chętnie by zapiął i 17 i 18... [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 14:01_________________________________________________Piter nie bądz taki wybredny... Przecież to tylko rok różnicy... Śmiga się podobnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
No. Cała operacja wymiany, to jakieś 10 minut z przerwą na browara oj to chyba wolno pijesz browara...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no więc sam widzisz... :naughty:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiesz jak jest... każdy ptaszek ma swój daszek
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 10:15_________________________________________________chciałbyś być taki jak ja :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a myslałem że pokazujesz wtedy wszystkim dupe i czekasz aż ktoś Cie przepcha... :polew: ... Godzic to wcale nie było do Ciebie :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja jak koło Ciebie stoje to zastanawiam się czy nie ugotować sobie rosołu na tłuszczu z Twoich włosów... :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie!!! to jest żal i smutek na pokaz!! Czy tak samo reagowałeś w smutku i zalu 5 lat temu ? zapewne 5 lat temu napierdzielałes na Kaczyńskich i całą spólkę a teraz łączenie sie w żalu ? Gdzie byliście kilka lat temu ? :wallbash: ( żal istnienia ludzkiego bo to naprawde tragedia...... ) Rozumiem tregedie ludzką jaka miała miejsce , rozumie tragedie jaka spotakla Nas śmierc prezydenta i wielu osób zwiaznych z nich ale sorry nie którzy przesadzają z całym tym dramatem ;( :gwizdanie: Przekonania polityczne są przekonaniami politycznymi. Nie byłem zwolennikiem polityki Lecha Kaczyńskiego, ale nie ulega wątpliwości że bez względu na wyznania polityczne był jedną z najważniejszych osób w Państwie i napewno był w stanie wiele dla niego poświęcić. Napewno na swój sposób chciał dobrze rządzić Polską i chciał dla Niej jak najlepiej. Większość z tych ludzi którzy odeszli chcieli aby Polska miała się jak najlepiej. Różniły ich wizje Polski,wizje przyszłości, ale każdy napewno dążył do tworzenia Idelnego Kraju, wg. swoich przekonań. Odeszli wielcy ludzie. Wiadomo że jest to temat drażliwy. Każdy przeżywa to na swój sposób. Moim skromnym zdaniem telewizja jednak troszke przesadza, i cała otoczka jaka się wokól tego zrobiła jest przesadna. Państwo popada w pewnego rodzaju psychozę. Stało się, co się stało, czasu się nie cofnie. Ubolewam nad ta katastrofą, ponieważ zgineło Wielu ludzi. Z niektórymi zgadzałem się bardziej z innymi mniej, ale przecież to nie ma znaczenia. Nie podoba mi się jednak w tej całej otoczce to że ludzie którzy nadawali na Kaczyńskiego nagle robią z niego Bohatera. Był to człowiek napewno załsużony, ale ja w jego Wizję Państwa Polskiego nie do końca wierzyłem i to się nie zmieniło. Nie próbuje sobie teraz wmówić że Kaczyński był świetnym prezydentem, bo moim zdaniem nie był i jego śmierć nic tu nie zmienia. Zgineło wiele ludzi, a to zawsze będzie tragedia.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
które? Te z linku co podesłałeś?? To są 288, czyli takie jak ja mam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kerczi oklejał tak samo tydzień temu. Oklej popielniczke jak już oklejasz
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
szok...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja pier**le slyszeliscie o wypadku...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja piedole... tyle powiem
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
uuu łał....