Treść opublikowana przez siemian
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
wentylowane były 330[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 20:51_________________________________________________racja zacisk elektrohydrauliczny. o tym zapomniałem- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
kurcze no to 300mm było chyba tylko w s4 B6 i B7. Nawet s3 ma 310x22mm[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 20:41_________________________________________________w a6 były tarcze z tyłu 302x12mm niewentylowane- hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
przy 8 calach też nie masz mocno naciągniętej opony, bo 8 cali to 203mm a opona ma 235mm szerokosci- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a tarcza ma dokładnie 300mm?- hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
18' w A4 8Jx18 ET43 8E0601025BA lub 8E0601025BF ( w zależności od koloru) [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 19:44_________________________________________________19' w tym wzorze były w rs4- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
e tam mnie się nic nie świeci A wiesz już z czego to jest?- hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
był i w 18' i w 19'- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
halo, halo, chciałem to zgłosić do moderatora... :decayed: [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 18:51_________________________________________________ nie podoba mi się.. nie ma pakietu s-line...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ma być wiadać, ale ma być delikatnie. Jakbym pisal o Tobie to bym napisał TAKĄ czcionką :polew: :polew:- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
z tego co pamiętam to w RSach są zielone zaciski. ETKA mi podaje że w Octavkach były takie tylne zaciski: Octavia 1U: 232x9mm 239x9mm 256x22mm (RS) Octavia 1Z: 255x10mm 286x12mm 260x12mm[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 18:35_________________________________________________z tego co widze to ani SEAT ani Skoda nie miała nigdy takich dużych tarcz z tyłu. VW Golf R32 ma na tyle 310x22mm.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
za takie słowa bana mu na miesiąc!!!!!!!!!!!! Tobie bana na zawsze za opuszczenie naszych szeregów... ...już nie jesteś Naszym kolegą... ....zresztą nigdy nim nie byłeś :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sio kuuurwa!! :decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sio!!- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a to przód czy tył? U mnie w ETCE nie ma w octavce taki hamulców- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:bicz3: masz Krakowski czarnuchu!!! Do siebie... A Was Kochani Bielszczanie serdecznie witam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u Fabla mówi się Prendzel :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a tak w ogóle to jak Ci Pablo coś nie pasuje to pisz na PW a nie spamuj mi tutaj- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widze że śledzisz inne fora na swoim poziomie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
0:18 ładne buty... :polew: :polew: :polew:- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
to juz chyba pytanie do devastationa wyższa szkoła jazdy :>- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
passat CC miał tarcze tylne 286x12mm lub 310x22mm- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
288 bo 300 narazie jeszcze nie dorwałem do rąk... Powiem tak. MIODZIO Dzisiaj jechałem po drodze na której było troszke piasku i nie moglem sie powstrzymać żeby sobie troche pohamować A jak pojechałem na obwodnice sobie spróbować dziś hample to mimo zimowych opon "wysuwałem" się z fotela :)- Malowanie zacisków hamulcowych
przepraszam bardzo. Auto mam półtora roku a dopiero 3 razy wymieniałem zaciski. 2x przód i raz tył :decayed: Zapowiada się że jak dobrze pójdzie to może do pól roku drugi raz będe zmieniał tył.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki wszystkim za spocika. a Ciebie kto tu wołał...? z Maćkiem to montowaliśmy. W sumie 3-etapowo. Teraz mam pełne BOSE. Wszystko masz opisane tutaj. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6b7_etap_stage_pierwszy_zmiany_wzmacniacza_na_bose-t93747.0.html;msg1067234#msg1067234 Jakbyś miał jakieś pytania to śmiało pisz - Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7