Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemian , a ch*j go wie jak jest no tak, może ktoś źle mu przetłumaczył
-
[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4
8E0804171L
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo, Rosja ma najwyższy współczynnik Giniego w europie i najwięcej "nowobogackich" w przełożeniu na liczbe mieszkańców ale w MM mówili przecież co innego... to pewnie Ci sami znawcy co od silników i napędów :polew: :polew: Mówili też klienci jak to takie pingwiny lubią na czerwonych światłach co chwile przejeżdżać :polew: :polew: no i widzisz to mieli tyle racji co w przypadku wiedzy o silnikach i napędach. Właśnie to pokazuje jak Twoje wypowiedzi opierają się na mrzonkach i plotkach... Jakbyś choćby minimalnie się wysilił to przeczytałbyś (a czytać chyba potrafisz, bo wątpie żeby ktoś Ci czytał forum ) że jechał wtedy Kerczi, Przemian, Dawid i moja skromna osoba. Co więcej, przejeżdzanie na czerwonym świetle nie tyczyło się mnie... :decayed: :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo, Rosja ma najwyższy współczynnik Giniego w europie i najwięcej "nowobogackich" w przełożeniu na liczbe mieszkańców ale w MM mówili przecież co innego... to pewnie Ci sami znawcy co od silników i napędów :polew: :polew:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
no racja... :gwizdanie:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
z najlepszego klubu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber odpowiedz na pw. siemian chodziło mi o Wasze wyczyny wieczorne, nawiązałem do wypowiedzi Pablo to siłka na zawiłej All Star czy jakoś tak :gwizdanie: przepraszam, ale to nie ja przejechałem na czerwonym
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm... a teraz to o co niby chodzi?[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 05:20_________________________________________________a tak w ogóle to witam wszystkich
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
powitał. nic, spadam do pracy...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo chcieliśmy przedobrzyć... wiesz... być bardziej papieskim od papieża
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiem wiem. Robiliśmy tak kiedyś, ale chcieliśmy robić HDRa z 5 a nie 3 zdjęć, więc robiliśmy ręcznie ze statywu. Wszystkie zdjęcia powychodziły minimalnie przesunięte, więc znalazłem programik photomatric który potrafi mniej więcej dopasować fotki i nawet w miare mu to wyszlo. A zdjęcia robione były Canonem EOSem 400d
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
załóż sobie jeszcze HIDowe obrysówki :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hammer kręci na bieżąco :polew: :polew:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
ale to nie dział techniczny więc... tu się zgina dziub pingwina :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:> :> ostatnio się zastanawiałem nad zawiasem. Jak będzie kasa to napewno coś się pozmienia. Tylko śmiałem się własnie co wybrać: +10 i mieć pierwsze B7 Allroad czy -20 i mieć "zwykłego" s-linea
-
[Małopolska] Widziany, widziana
:polew: :polew: Kerczi tworzy podziemie :polew:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
albo w środy do BB. Masz bliżej. [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 22:42_________________________________________________a najlepiej tu i tu. Ja tak przez pewien czas robiłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eee tam nie przesadzaj. Ja już nie jeżdze ani za Tobą ani przed.... Jak jechałem za, to po tym jak podkręciłeś VAGiem świecenie tylnych świateł to wygląda jakbys jechał na przeciwngielnych, wyprzedziłem Cie i myślałem że Jezus mi się objawił bo nagle zrobiło się tak jasno. :decayed: :wink4: Dobrze że mam fotochroma...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to nie jest wina ostrości a tego że zdjęcia mimo że były robione na statywie miały czasem minimalne przesunięcia, i podczas skladania hdr-a trzeba było to wyrównać[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 21:38_________________________________________________więcej zdjęc jest u mnie w wątku
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a co zła jest? ja się na tym nie znam. Starałem się...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jakie "go" ?? mnie tam sie fotki podobają.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie ta fela jakoś nie podchodzi do b7. Już bardziej do a3/s3. Kerczi, Przemian widzieliście... tak jak przypuszczaliśmy przybył nam jeden forumowicz: cytat z działu "widziany, widziana"
-
[Małopolska] Widziany, widziana
no to dobrze przypuszczaliśmy że nowy Forumowicz się pojawi :hi: :hi: Ten z Bielska to ja.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
zwykłe do 3.0 tdi 8E0698151G 487.93zł eSowe 8E0698151C 705.54zł
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
hmmm, całkiem możliwe. Klocki do s4 w aso są droższe niż do 3.0 tdi