Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie no żartuje. Czyściłem je tydzień temu, ale znowu się zabrudziły. Skonczyl mi sie srodek do czyszczenia felg a zawsze zapominam kupic...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
felg zimowych nie będe czyścił- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ostatnia sesja z Dawidkiem- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Nowe fotki z sesji z Dawidem:- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
:naughty:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale za***ista pogoda- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mialem do czynienia z dwoma firmami PZU i Allianz i moge je śmiało polecić- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
może jeszcze frytki do tego... 2400zł za rok AC... coś troche dużo. A ile masz zniżek? Kiedyś sprawdzałem ubezpiecznenia to najardziej opłacało się brać pakiety OC+AC. Ja mam autko ubezpieczone w PZU na 50tys. netto (61 brutto) i pakiet OC+AC wychodzi mnie 2998zł, tyle że przy leasingu są dość fajne zniżki. Jestem bardzo zadowolony. Jeszcze nigdy nie było tak żeby nie chcieli wypłacić, lub chcieli wypłacić za mało a w sumie korzystałem już z ubezpiecenia 4 razy.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:> :> :> Doszły mnie słuchy że widzimy się jutro w Bonarce- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widze że musiałeś się pochwalić też swoim autkiem: :decayed: W sumie dobrze że odbija się... autko. Zapewne chciałeś kopazać w jakim dobrym stanie jest lakier :decayed: Ten facet też chciał poazać jaka jest ładna gładka powierzchnia: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie kozaczył bys tyle tylko mi na maila odpisał- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
luuubisz to :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/przebrany-fotoradar-vt34327.htm :polew: :polew:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
- [Małopolska] Widziany, widziana
dawidn...??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jarko ramki odbiore w niedziele jakoś albo sobote, bo teraz jestem w Bielsku, ale jutro znowu będe w Krk.. Zieluch pochwal się jak wczoraj goniłeś auto na myjni :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:naughty:- [Małopolska] Widziany, widziana
:polew: :polew:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
też to powiedziałem....- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 17:50_________________________________________________fotki z dzisiejszej sesyjki w Bochni u Dawidka (z zieluchem)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mówisz... kurcze musze wypróbować na dłuższą mete :decayed:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no dobra ale ta autostrada w strone tarnowa tyle ma km...[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 23:34_________________________________________________na obwodnicy też było dość szybko ale co chwile ktoś zajezdzął droge więc jazda 220-100-220-100 itd itd...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
niop. W drodze powrotnej sprawdzaliśmy spalanie. Przy normalnej jezdzie po zwykłej drodze ja miałem 7,9 zieluch 8,7 czy jakoś tak. Na autostradzie przy jedzie na tempomacie 200km/h ja miałem sr. 11,9 zieluch 10,9- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przez te 20 km praktycznie 80% czasu tak jechaliśmy bo po wyjezdzie z Krk nie było dużego ruchu. No wiem że to nie jest zbyt zdrowe dla silnika... :gwizdanie: ale taka piękna autostrada... - [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P