Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no nie zła tylko mało dopracowana jak na tyle pracy Ale cena jest adekwatna,do profeski przeróbki bo 26 tys za auto do sportu to nie wielka cena Niepotrzebnie sprzedawałeś swojego "Krwistego Szerszenia".. Toż to było dobpiero auto do sportu... Ta moc wręc "ociekająca" z progów i zderzaka :polew:
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Nie martw się Miron. Na pocieszenie powiem Ci że ja dzisiaj też musiałem wydać kase i to niestety w ASO... ... lampka od podświetlenia rejestracji... całe 35 zł :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
heh patrzcie co się może stać z lampką od podświetlenia rejestracji jak jej nie dokręcicie...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a tak będie wyglądała wasza lampka od podświetlenia rejestracji gdy jej dokładnie nie dokręcicie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Po badaniu okulista mówi do faceta: - Uważam, że powinien pan ograniczyć onanizowanie. - A co, wzrok sie od tego psuje? - Nie, wk***ia pan ludzi w poczekalni.[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 00:16_________________________________________________fajnz ABS :) http://www.sadistic.pl/na-przednich-kolach-vt32343.htm[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 00:23_________________________________________________http://www.sadistic.pl/posrala-sie-podczas-wywiadu-vt32316.htm :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/kolejny-przepiekny-skok-vt32408.htm :polew: [br]Dopisany: 24 Luty 2010, 00:04_________________________________________________ nie było teraz dostępnych[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 00:05_________________________________________________Polska armia leci do Afganistanu. Na poklad samolotu odlatujacego z Warszay wchodza zolnierze z kapitanem. Samolot startuje, kapitan zauwaza smutek i lzy w oczach zolnierzy. Gdy samolot byl w powietrzu dluzsza chwile kapitan mysli sobie - k**wa rozklejaja mi sie, z takich zolnierzy nie bedzie pozytku. Kapitan wiec postanawia ich umotywowac i krzyczy - Zolnierze !! w Afganistanie albo my ich albo oni nas !! Daje k**wa 100 dolarow za kazda glowe Afgana !! Wtem w oczach zolneirzy pokazuje sie radosc, ekstaza i chec walki !! Zaczynaja wznosic wojenne okrzyki i razem sie nakrecac. Samolot powoli zniza sie do ladowania a zolnierze dra sie jak zwierzeta w oczach amok !! Kapitan cos tam do nich jeszcze krzyczy ale oni juz nie sluchaja chca krwi. Tylna czesc samolotu sie otwiera zolnierze wylatuja jak rakiety i w piz*u poszli w pola ..... Kapitan mysli - Co to k**wa bylo ??!! Po godzinie wracaja, worki pelne glow na bagnetach glowy. Kapitan az przysiadl .... Po chwili krzyczy - Co wyscie k**wa narobili !! A zolnierze - Ale panie kapitanie sam pan mowil 100 za glowe. Kapitan sposcil glowe i wyszeptal - Tp bylo k**wa miedzyladowanie w Krakowie ........... :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie było
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no coś było na rzeczy. Najciekawsze że u mnie padły i stacjonarne i komy... a ja wiedziałem wcześniej [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 23:21_________________________________________________a z Maćka dzisiaj sie napierdzielali w kabarecie :polew: :polew:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
:good: :good: tylko tyle napisze...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a mnie to kurfa za pomoc nie podziękuje...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Trzech facetów siedzi w barze ostro podpitych.. Nagle jeden z nich mówi: -Wiecie chlopaki jaka ja mam brzydka zone? Juz nie moge na nia patrzec. Na to drugi facet: -Ty ****a masz brzydka zone? Stary ja to mam dopiero brzydka...... Trzeci sie wtraca i mówi: -Panowie co wy wogóle gadacie chcecie zobaczyc moja zone? Prawdziwego potwora? to chodzcie I poszli wszyscy do koleszki do domu Wchodza. Facet odsuwa stól w pokoju, sciaga dywan i otwiera wielka klape w podlodze.. I krzyczy: -STAAARRRRAAAA -STAAARRRAAA WYCHODZ!!! A tam glos: -Ze szmata na glowie czy bez? On na to: -Bez, bede cie pokazywal, a nie ruchal.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja zaraz moge sprawdzić bo powinienem mieć gdzieś na kompie logi Dawidka[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 10:54_________________________________________________ma 8E0 907 279 N- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
do roboty stary zgredzie... masz chyba cos do dokończenia jeszcze... potem bedziesz sobie na desce jezdził :bicz3: :polew: :polew: :polew: oj a ja do Ciebie dzwoniłem. To odpoczywaj sobie. odezwe się w środe bo mam sprawe- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
piter z siemianem wyryli swoje inicjały jak byli na bani tiaaaaa- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehehe... no ładnie. Tydzien temu jeszcze działała ale mnie łeb napierdziela... no ja też jade gdzieś na powietrze troche pobyć...- [Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
...chciałbyś Dzięki Marcin za bardzo miłą imprezkę- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
podsufitka się wy***ała najprawdopodobniej. No własnie coś te moje płytki ostatnio działają jedne lepiej inne gorzej. Wyczycsilem laser w lapku w nagrywarce i zobacze co będzie teraz.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie mam... może znalazłaby się sama lampka pod diody ale bez diod ale jak juz to leży to gdzies u Kercziego w Krk- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dokładnie, wódko pozwól żyć :> A włąsnie jakby ktoś był chętny to my dziś z Piterem bedziemy od 20 urzędować w Milionie na ZWMie.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
do sylwestra nie piłem- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
nie pasują - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!