Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chciałbyś....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no bo wy wszyscy d*py jesteście i az szkoda was słuchać.... kupia 30 letnie graty i kozaczą...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiem jak Ty ale ja umiem :>- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja siedze w Kaprun i popijam Finlandie... Pozdrowiena dla wszystkich :> :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
...prostacki troszke.. Stary chłop a w takie rzeczy się bawi... siemian zazdrościsz?mam też coś dla ciebie... http://pieknecialo.republika.pl/grafika/anor7.jpg zdjęcia ze świąt zostaw dla siebie...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
...prostacki troszke.. Stary chłop a w takie rzeczy się bawi...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no była u mnie taka "laskowa" przed świętami i chyba faktycznie po starej znajomości się po niej poślizgam :decayed: :polew: :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pojechałem na 5 dni na narty. [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 21:57_________________________________________________coś od życia trzeba mieć- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 21:51_________________________________________________tego koło Zell Am see- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
miałem hamulce z 3.0 tdi a teraz mam z s4 b7. Na hamulce 320 wchodzi felga 16 ale alu, tak samo jest z 345 wchodzi 17 alu. Stalówki nie wchodzą- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pozdrowienia z Kaprun- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pozdrowienia z Kaprun- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja spadam na 5 dni do Austrii pośmigać sobie troche na natrach. Trzymta się :hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dawid chciał się pochwalić swoim filmikiem z sylwestra... No nie powiem, schudłeś chłopie... :polew: :polew: [br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 22:57_________________________________________________a tak w ogóle to do zobaczyska za tydzień bo jade jutro rano na narty do Austrii i wracam w czwartek... Nie płaczcie jak będzie tam net to się pojawie na forum- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:> :> :>- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a używałeś zwykłych dobrze spryskujących przy 240km/h, przy 40km/h? spryskiwał być 2 auta za sobą a nie szybe więc nie piernicz . Mgiełkowe są dużo lepsze, szybciej czyszczą szybe i zużycie płynu jest dużo dużo mniejsze a znasz jakieś porządne auta z takim rozwiązaniem? Ja tam wole mieć dobre spryskiwacze działające przy każdej prędkości nawet jak na postoju wale też 2 auta dalej... No ale nie kłućmy się. Sylwestra przecież mamy. Mnie takie spryski nie leżą, Tobie tak... Takżdy ma swoje zdanie. :)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a mnie mgiełkowe spryskiwacze wk***iają... Naprawde. Nie wiem czemu ale wole zwykłe. Używałeś sobie mgiełkowych przy 240 km/h?- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
ja bym Ci radził pójść na sylwestra i się dziś tym nie przejmować :> A tak na poważnie. Kod 1234 jest standardowy. A czy wcześniej wszystko działało dobrze? Ja w ogóle nie miałem takiego ekranu. A próbowałes połączyć się innym telefonem?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzenu mógłby nie jedenego zawstydzić... od 5 lat uzywa tych samych sztucznych ognii To już teraz wiem dlaczego rok temu biegałeś o północy obklejony takimi kartkami i krzyczałeś "bum" "bum"- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A serpentyny to podobno już od pół roku z makulatury skręca- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miron a co Ty tu robisz? Nie przystrajasz plebanii w Knurowie do dżamprezy sylwestrowej? Chyba że to Ty masz do Trzenia na sylwestra wpaść i dlatego chciał 3 Pikolo... W sumie zastanawiałem się nawet... Krakus a ma taki gest... Przecież nie codziennie wydaje się 50 zł :polew: Pewnie chce się pokazać - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!