Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. :polew: :polew: :polew:
  2. no bo wy wszyscy d*py jesteście i az szkoda was słuchać.... kupia 30 letnie graty i kozaczą...
  3. nie wiem jak Ty ale ja umiem :>
  4. a ja siedze w Kaprun i popijam Finlandie... Pozdrowiena dla wszystkich :> :>
  5. ...prostacki troszke.. Stary chłop a w takie rzeczy się bawi... siemian zazdrościsz?mam też coś dla ciebie... http://pieknecialo.republika.pl/grafika/anor7.jpg zdjęcia ze świąt zostaw dla siebie...
  6. ...prostacki troszke.. Stary chłop a w takie rzeczy się bawi...
  7. no była u mnie taka "laskowa" przed świętami i chyba faktycznie po starej znajomości się po niej poślizgam :decayed: :polew: :polew:
  8. pojechałem na 5 dni na narty. [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 21:57_________________________________________________coś od życia trzeba mieć
  9. nie [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 21:51_________________________________________________tego koło Zell Am see
  10. miałem hamulce z 3.0 tdi a teraz mam z s4 b7. Na hamulce 320 wchodzi felga 16 ale alu, tak samo jest z 345 wchodzi 17 alu. Stalówki nie wchodzą
  11. pozdrowienia z Kaprun
  12. ja spadam na 5 dni do Austrii pośmigać sobie troche na natrach. Trzymta się :hi:
  13. Dawid chciał się pochwalić swoim filmikiem z sylwestra... No nie powiem, schudłeś chłopie... :polew: :polew: [br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 22:57_________________________________________________a tak w ogóle to do zobaczyska za tydzień bo jade jutro rano na narty do Austrii i wracam w czwartek... Nie płaczcie jak będzie tam net to się pojawie na forum
  14. a używałeś zwykłych dobrze spryskujących przy 240km/h, przy 40km/h? spryskiwał być 2 auta za sobą a nie szybe więc nie piernicz . Mgiełkowe są dużo lepsze, szybciej czyszczą szybe i zużycie płynu jest dużo dużo mniejsze a znasz jakieś porządne auta z takim rozwiązaniem? Ja tam wole mieć dobre spryskiwacze działające przy każdej prędkości nawet jak na postoju wale też 2 auta dalej... No ale nie kłućmy się. Sylwestra przecież mamy. Mnie takie spryski nie leżą, Tobie tak... Takżdy ma swoje zdanie. :)
  15. a mnie mgiełkowe spryskiwacze wk***iają... Naprawde. Nie wiem czemu ale wole zwykłe. Używałeś sobie mgiełkowych przy 240 km/h?
  16. ja bym Ci radził pójść na sylwestra i się dziś tym nie przejmować :> A tak na poważnie. Kod 1234 jest standardowy. A czy wcześniej wszystko działało dobrze? Ja w ogóle nie miałem takiego ekranu. A próbowałes połączyć się innym telefonem?
  17. Trzenu mógłby nie jedenego zawstydzić... od 5 lat uzywa tych samych sztucznych ognii To już teraz wiem dlaczego rok temu biegałeś o północy obklejony takimi kartkami i krzyczałeś "bum" "bum"
  18. A serpentyny to podobno już od pół roku z makulatury skręca
  19. Miron a co Ty tu robisz? Nie przystrajasz plebanii w Knurowie do dżamprezy sylwestrowej? Chyba że to Ty masz do Trzenia na sylwestra wpaść i dlatego chciał 3 Pikolo... W sumie zastanawiałem się nawet... Krakus a ma taki gest... Przecież nie codziennie wydaje się 50 zł :polew: Pewnie chce się pokazać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.