Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mówiłeś że rok temu kupiłeś "Zbyszko" i Cie nieźle kopneło, ale tym razem chcesz mieć coś super lux...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu, niestety nie dam rady Ci dowieźć tych Pikolo co u mnie zamówiłeś dla całej rodzinki... Co może jeszcze chciałeś żebym Ci je otworzył... Wiem że chciałeś naprawde zaszaleć... ale sorry ni da rady
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a kto to jest ta domówka...? Nie mówi się domówka tylko pomoc domowa ją nazywam domówka, bo w domu jest cały czas oj zazdroszcze... to trzeba mieć A8... :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :good: :good: Wtedy mam nadzieję że będzie mnie stać na a6
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w Tarpanie też masz więcej miejsca... Ja jeżdze z przodu. Tył mnie pier...[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 13:02_________________________________________________
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pakiet Kapitan (no bo w końcu kapitan chodzi w kapeluszu)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a kto to jest ta domówka...? Nie mówi się domówka tylko pomoc domowa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nex by nie wymiernił bo audi jest niższe i mógłby mu spaść kapelusz przy wsiadaniu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przecież Ty nie masz znajomych... :gwizdanie: :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
fele będą pięknie wyglądały. Sam Maćka z pół roku namaiwałem na ten wzór.. To są jedyne fele które bralem jeszcze pod uwage kupując rok temu 18'[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 23:41_________________________________________________wiedziałem że to by było zbyt piękne... Co z tego ze w Welmie wymienili na gwarancji chłodnice recyrkulacji spalin, wymyl pięknie auto z zewnątrz i posprzątali wewnatrz jak przy wymianie musieli cos spartolić i po filtrze paliwa kapie mi ropa...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mój tata pare lat temu jezdził przez ponad pół roku bez prawka. Nie miał czasu zrobić a zabrali mu za punkty. Na egzamin przyjechał oczywiście autem, teorie zdał bez problemu, plac również a nie mieście go facet ulał bo powiedział że nie włączył 2 razy kierunkowskazu gdzieś tam... Biorąc pod uwage że tata przejezdził w życiu ok. 2 mln km i to bez wypadku to chyba potrafi jezdzić... Ale tak to jest. Niestety egzamin kosztuje a biznes musi się kręcić...[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 21:07_________________________________________________ No nie wierze... Ty śmignąłeś... To musiałeś pruć z 90 km/h... Powiedz nam... podziel się z nami... jak to jest zajrzeć śmierci w oczy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: No to Ci się godzic udało... Brawo... pierwszy raz w życiu
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ale pasować będą i te i te. Tarcze z a6 nie pasują.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja słyszałem że Wihajster już wyjechał ze Skoczowa w Waszą strone... Mam nawet szpiegowskie zdjęcia
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Patrzcie Godzic w różowym sweterku... Teraz już wiemy co to te jego plenery
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Miron Ty mały świntuchu widze że już za młodu lubiłeś podglądać [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 10:09_________________________________________________to Miron nie teraz bo nie będe w najbliższym czasie w Krk. Dam Ci znać na PW kiedy. Przelew na to konto co zawsze? Cena bez zmian?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no ba... normalnie aż się unosze z dumy jaki ze mnie kozak... nie będe musiał przez tydzien sobie trzepać :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jadąc od Żor na Wisłę dajemy w prawo w samych Pawłowicach ? Tak. Na głównych światłach w prawo > w dół z góreczki > później jest w lewo z pierwszeństwem to wy odbijacie w prawo i od razu w lewo na parking.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 10:01_________________________________________________Jak przepajasz ten skręt to na rondzie zawróć nie przepaje [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 10:04_________________________________________________ w Pawłowicach się możecie spotkać :> Dokładnie. Zaraz jak zjedziecie z ekspresowej do Pawłowic, jedziecie w dół i na wprost jest parking. może być - pasuje Wam BB ? o której mielibyśmy się tam spotkać ? Dajcie nr tel. do jednego z Was do mnie masz numer bo slyszalem ze chodzisz po knajpach w knurowie ekhm... przepraszam knajpie i wykrzykujesz ze masz numer do Siemiana i możesz do niego mówić per "Ty" a Ty jedziesz dzisiaj ? Nie jade, ale zadzwonić możesz :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:banan1: :banan: :oklaski: cieszysz się bo wiesz że jak mnie nie będzie to przynajmniej ktoś zwróci uwage na Twojego paścia
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w Pawłowicach się możecie spotkać :> Dokładnie. Zaraz jak zjedziecie z ekspresowej do Pawłowic, jedziecie w dół i na wprost jest parking. może być - pasuje Wam BB ? o której mielibyśmy się tam spotkać ? Dajcie nr tel. do jednego z Was do mnie masz numer bo slyszalem ze chodzisz po knajpach w knurowie ekhm... przepraszam knajpie i wykrzykujesz ze masz numer do Siemiana i możesz do niego mówić per "Ty"
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spotkać się zawsze można... Jabym jechał to przed samym dojazdem trzeba by umyć furke to byś się przydał [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 09:39_________________________________________________Patrzcie zdobyłem zdjęcie Pitera z tego jego wyjazdu na deske:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie jade jednak... ;( ;( ;( Byłem pewien że rezerwacje apartamentu we włoszech mam tydzień później, a tu niestety tak jak w zeszłym roku nachodzą na siebie te 2 wyjazdy ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oj Mironku mógłbym tu wymieniać w nieskończoność co mam lepsze... ...auto zresztą też
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
info na pw
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja nie przyjade :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 08:55_________________________________________________już widze jak Miron latasz z zestawem kluczy i odkręcasz mi z auta po kolei to co lepsze