Treść opublikowana przez siemian
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
cięzko powiedziec. najlepiej podjedz do kogos kto taka ma i przymierz
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ja 3 dni temu miałem wątpliwą przyjemność testowania czy na tył wejdzie i na tył dojazdówka 17' mi wchodzi... ledwo bo ledwo ale wchodzi... Tomek dostałeś moje PW? ---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ---------- tak naprawde na 100% będziesz wiedział jak kupisz i przymierzysz
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
po moim nie a co Ty tam za mikroskopy masz wsadzone?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a no to widzisz może teraz bo jak ja miałem zestaw na Prosiaku to nie było... Fakt troche czasu już mineło... A jak to cenowo wychodzi w porównaniu z FCP, FDS do S4?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
tarcze czy pod ZR18/ZL18 czy ZR17/ZL17 sa od zimmermana i uwazam je za dobry zestaw choc znalazlem tez nawierty 345x32 do 18'' ktore spisuja sie b.dobrze...dostepnosc w klockach taka jak wszedzie czyli ori/bosch/brembo/pagid/ferrodo*1 wiec tragedi niema....wyglad napewno lepszy hamowanie zaloze sie ze tez niz zestaw na 1 tloczku*2 takze ja bylbym za zestawem brembo przy 19'' feldze wyglada b.dobrze a raczej wiekszej kolega niebedzie zakladal ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ---------- http://imageshack.us/scaled/thumb/844/3wvd.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/268/rlzc.JPG http://imageshack.us/scaled/thumb/41/77s4.jpg tutaj jak to u mnie lezy set 345mm na prosiaku i 300mm na zacisku z rs4 b7 i jazmie s4 b6(dzieki dev za podpowiedzi) hamuje to za***iście ---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- tylko jak sieman pisze zaciski sa dosc szerokie ja mam kolo 9,5'' et 35 i musialem dystans dac 20mm(15 by styknal)zeby nie tarly ramiona o zacisk..... 1*. Z tego co pamiętam to bardzo ciężko było dostać FCP lub FDS pod zacisk prosiaka. Co do tarcz to rzeczywiście OZ można dostać/ 2*. to nie zakładaj siębo przegrasz, bo tu się mylisz. Zestaw S4 na FDSie, YellowStuffie (tylko tutaj uwaga bo klocek EBC zniszczy każdą tarcze poza EBC) lub FCP hamuje lepiej niż Prosiak na zwykłym klocku FDB. Prosiak ma FCP (raz udało mi się dorwać taki klocek) hamuje tak samo jak S4 na porównywalnym klocku. A o niebo łatwiej kupić dobry klocek do S4 (zwykłe klocki pomijam) I pisze to z doświadczenia osoby która jezdziła na tym i na tym. Nie wiem dlaczego niektórym ludziom cały czas wydaje się że głównym wyznacznikiem wydajności zacisku jest ilość tłoczków...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no to zakładaj S4 i nie kombinuj ---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ---------- przy prosiakach jest więcej minusów niż plusów. Plus to mniejsza waga i wygląd (chociaz przy duzym kole to i tak srednio wyglądają). Minus to ciężko z dostępnością dobrej tarczy i tlocka, felga min. 18 cali- do tego nie każda
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ja bym brał S4 i tyle, albo jeśli chcesz żeby naprawde fajnie hamowało to szukał zestawu z RS4. Niestety ten drugi jest cholernie drogi w eksploatacji i bardzo cieżko go dorwać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ministrant powiadasz... jakoś tak mi się skojarzyło
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Ty sie obijasz... już z tydzień nie dzwoniłeś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co Ty pi%@*lisz, ten łysy to Przemo f*ck..... racja....to by mogła być jego finezja uwieczniona masa mnie zmyliła ide po telefon...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie pchałbym się w to
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Właśnie miałem dokładnie tyle ;-D- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
fabrycznie nowej napewno nie kupie. te opony były idealne 2013 rok i co? (zresztą i tak z 8mm bieżnika zostało na nich już tylko z 4)... Co bym nie kupił to i tak po sezonie druty wyjdą, chociaż tutaj zapowiadało się że starczą mi jeszcze na połówke przyszłego... Tą opone by się normalnie naprawiło gdyby nie to że jezdziłem na niej jak miałem mało powietrza...- [B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
do trabanta fajne- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew::polew: kurfa wiedziałem... :polew::polew:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
dokładnie ta. przypuszczam że wtedy musiała dostać w dupe, przytopiło już troche środek i teraz poszła. pytanie tylko dlaczego wcześniej było w niej za mało powietrza...- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no i oponka do wyjebania... Tak myslałem...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
również bardzo dziękuję :decayed: ps. po drodze spotkałem siemiana , chyba założył air ride bo lewa strona była niżej niż prawa :grin: bardzo kur** śmieszne... Gdzie się mijaliśmy? nie zwróciłem uwagi bo musiałem prędkości pilnować. W Piasku przy 170km/h przypomniałem sobie że mam dojazdówke z tyłu :grin:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Nie było :-) ---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ---------- Tak ten przystojniak na zdjęciu to ja :-D ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ---------- Biorąc pod uwage ze dwa lata przejezdzilem bez dojazdowki, kolejne dwa bez klucza do kół, tym razem miałem duże szczęście :-) otwieranie pokrywy koła zapasowego było jak jakas loteria. Oczom nie wierzyłem ze tym razem mam wszystko na miejscu :-D- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
przygoda z przed godzinki... z tego co zauważyłem to coś przecieło bieżnik...- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Parowa robiła- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przychodzi Staszek do Franka, patrzy, a przy rozpadającej się chałupie stoi piękny kort tenisowy, a na nim grają Nadal z Federerem. Widownia, sędziowie, chłopcy do podawania piłek, kamery. Staszek własnym oczom nie wierzy. - Ty, Franek, co jest grane, czy ja śnię? Skąd to wszystko tutaj? - No nic, złapałem złotą rybkę. - Jak to? - Ano tak to, złapałem, poprosiłem o spełnienie jednego życzenia i mam. - A nie mógłbyś mi przypadkiem mi jej pożyczyć? - Nie ma sprawy, aczkolwiek wiesz - rybka co prawda złota, ale stara już chyba, nie gwarantuję sukcesu. Staszek bierze jednak rybę, niesie w słoiku po ogórkach do domu i rzecze do niej: A teraz słuchaj - chcę kupę złota... No i sru - całe mieszkanie zawalone kupą błota. Wk***iony Staszek wraca do kolegi z reklamacją, ten na to: - A co ty, k***a, myślałeś, że ja chcę wielkiego tenisa ?- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
w sumie masz racje... po co w ogole o nim wspomniałem :polew::polew::polew::polew:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Parówa* widział na żywo *gdyby ktoś jeszcze nie wiedział (w co wątpie) to Parówa bądz DPzJ (durna parówa z jastrzębia) to pseudonimy artystyczne Arturoo - [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P