Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
w 3.0 kłopotem jest za krótka skrzynia podobno i nie chcą się turlać jakoś żwawo powyżej 250...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja nie dam rady baleronie. Ale byłem wczorja w Krk. Jak wracałem o 3 w nocy do BB to mi cyknął fotoradar fotke w Kozach pod Bielskiem... Jak coś przyjdzie to będzie już 20 ptk... ;( ;( ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
niedużo. ze 115
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Cb niestety by nie pomogło. o 3 w nocy na całej trasie minąłem może 4 samochody... Kurcze moja wina. Hamowałem przed fotoradarami a o tym jednym zapomniałem.. No zobaczymy jak przyjdzie. Własnie jedyna szansa ze nie bedzie widac kierowcy...[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 11:38_________________________________________________no a stracic prawko głupio by było... Mój tata kiedyś już stracił za punkty...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gasimy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja własnie wróciłem z imprezy w Krakowie. W Kozach mi mignął fotoradar... Jak przyjdzie fotka to będzie nerwowo bo będe miał 20 pkt... ;( ;( ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a zdzwaniajcie sie pedałki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i dobrze wam tak [br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 12:46_________________________________________________Mironowi będzie przykro że te kropki nie padły u niego w temacie... ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Trzeba tylko kabelki polutować i przykręcić... więc szukam chętnego co dobrze włada lutownicą Maciek co dziś robisz ? kurka jedna mam u rodziców druga siemian zakosil zdaje się;/ ale na jutro możemy się jakoś na spokojnie umówić jak chcesz... hehe, to ja tym bardziej nie oddam. A żeby wam się to wszystko potopiło
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak, pokazuje że mam o tyle większego od Ciebie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: http://www.sadistic.pl/jak-sie-rodza-czarni-vt26508.htm
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Twój stary Dawid: http://www.sadistic.pl/najwiekszy-piwny-brzuch-w-historii-vt26477.htm
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przecież to mirona rakieta...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wow... [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 13:04_________________________________________________[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 13:08_________________________________________________widzisz Maciek ja rezam pick-upa a Ty kupiłeś sobie: rajdówke: (i tutaj zwróćmy uwage na nowy wydech Maćka) wyścigówke: i coś krótkiego na miasto żeby się łatwo parkowało: a żeby pod Energy podjeżdzać kupiłeś sobie replike lambo: [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 13:17_________________________________________________patrzcie znalazłem Evo Poźka... [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 13:18_________________________________________________ :polew: [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 13:18_________________________________________________auto Mirona też jest... kurcze ale baza zdjęć :polew: [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 13:21_________________________________________________Maciek on Cie przebił z wydechem...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wow za***iste hammer te Twoje ledy... :kox: Dawidek...?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wooow. Zawitał do nas SZATAN :evil: :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 09:30_________________________________________________ Slawek ma pewnie podpisany cyrograf z diabłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- [B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Kerczi wyluzuj z tym avatarem NIE NA TEMAT bo mi chodzilo o to, ze Kerczi ma w avatarze B6 A w temacie Mirona nie można robić konkurencji dla jego zajebistej B7. Miron. orientujesz się od którego roku to opuszczane lusterko zaczęli robić? Korzen w moim Avatarze bylo moje B7 !!!! Fakt byl za ciezki wiec go poprawie... Lusterko a raczej opcja bo to lusterko nie rozni sie niczym od kazdego elektrycznego lusterka wystepuje tylko w samochodach ktore maja fotele z PAMIECIA !!! Pzdr dla wszystkich Zastanawiam się jak to wygląda z punktu rezacza. Tzn. jak się wsadzi fotele z pamięcią to co trzeba ustawiać/przepinać. P.S. Miron fajny temat wątku- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a żeby się zwarcie zrobiło....- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mam podróby i jestem z nich bardzo zadowolony. Po sezonie mojej jazdy są proste poza tą jedną którą połamałem... Na lato mam zamiar dokupić jedną sztuke.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dobrze Ci tak Hammer. I z ledami i z kropkiem :evil: :evil: :evil:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
fotka na szybko na kołach zimowych - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu