Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kilka dni leżałem w szpitalu na Żeromskiego ale już jest a co Ci było ? AH1N1 Takie były obawy bo przez 4dni nie schodziła temp niżej niż 40 stopni ale skończyło się na przejebanej anginie dlatego już mogę w domu się kurować. Pewnie termostat Ci się zaciął... :polew: Sieman no ku***a nie wiem czy jest tu coś śmiesznego, jak byś zdychał od wtorku w łóżku z zapaleniem migdałów, zatok i taką gorączką to nie wiem czy by mi było do śmiechu sie nie przejmuj, ja choruje od polowy wrzesnia i dalej sie wyleczyc nie moge.. 2 weekendy mi odpadly przez goraczke Wiesz gorączka to jeszcze nic bo to przez 4 dni człowieka wkurwiało ale cały czas pieprzone zatoki, j**ana wysypka jamy ustnej, tylko chciałeś coś zjeść to nie mogłeś bo zaraz napierdalało od bólu Ale już wszystko wraca do normy nie panikuj, bądź mężczyzną
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kilka dni leżałem w szpitalu na Żeromskiego ale już jest a co Ci było ? AH1N1 Takie były obawy bo przez 4dni nie schodziła temp niżej niż 40 stopni ale skończyło się na przejebanej anginie dlatego już mogę w domu się kurować. Pewnie termostat Ci się zaciął... :polew:
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
a to dlaczego sprzedajesz?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
ale jaka seria :naughty: Od kogo...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja pier**le... co się dzieje prawie codziennie ktoś łapie jakiś mandacik...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a to masz zimówki czy letnie?? Z zimowych ewentualnie 225/45/17 lub cos kolo tego z letnich 235/40/18.... chociaż znając Ciebie to jakbyś mi sprzedawał opony to byś je pewnie jakoś naciął albo coś żeby strzeliły... :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale słabo... :no:
-
[ALL B7] Czy pod felgi 17' wejdą tarcze 347mm ?
rozumiem że piszesz o zaciskach z s4 b7 Ori felga alu 17'' wchodzi. 1700zł za komplet. Hmmm... A tarcze i klocki nowe? Mnie tyle wyszedł komplet z nowymi tarczami i klockami z Ate.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja puki co w BB siedze. Mam kaca giganta i nie wiem czy się dziś zbiore...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
takie... albo :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
co ta zazdrość robi z ludzmi, nie??[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 14:08_________________________________________________ :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Na hamowni nie byłem, ale wg. CompSportu powinno być 200 z hakiem. a nie ciekawi Cie wynik z hamowni to tylko 150zł, czy boisz się prawdy Panowie od Was nie ma chętnych ? http://www.a4-klub.pl/smf/grupowe_spoty_wyjazdowe-t98637.0.html[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 12:51_________________________________________________wiem, że taki wyjazd to zawsze jakiś koszt ale nie często udaje nam się większy wypad zorganizować - w sumie z SC może ponad 30 fur będzie a to już fajny zlocik - sam dojazd tam to już nie mała frajda Ps. Siemian szkoda, że Ci nie pasuje - miałem nadzieje że pojedziesz :gwizdanie: no trudno może innym razem :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: Na hamownie napewno pojade, ale na razie nie mialem czasu żeby wyskoczyć do Gliwic
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Na hamowni nie byłem, ale wg. CompSportu powinno być 200 z hakiem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał :hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
moja k**wa głowa...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no własnie mamy kłopot bo mamy ze znajomymi wynajęty dom w międzybrodziu. Jest z 15 osób a aklohol się nam skonczył i szukamy kogoś kto by nam przywiózł...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chciałbyś takiego składaka.... :decayed: :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
boż to nie jest padlina :decayed:
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
takie są skutki picia wódki :)
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
gość nie jest w klubie ja mu naklejkę przykleiłem To sie chyba Pan Kropek nalezy za takie coś... [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 17:54_________________________________________________Kolega Siemian widziany od tuneli pod hulanka do zjazdu na shell w jasienicy (niestety non stop z tylu) ;( A to Ty byłeś??[br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 23:47_________________________________________________z tyłu... chciałbyś... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak tam autko piter?[br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 15:24_________________________________________________Anestezjolog do pacjenta leżącego na stole operacyjnym: A: Pan ta operacje to prywatnie czy przez kasę chorych? P: Kasa chorych… A: Aaaa, kotki dwa, szarobure….[br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 15:56_________________________________________________Pany co tu taka cisza.. a wczoraj tak napierdalali w klawisze...
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
W 2.5 mozesz nie poczuć różnicy ponieważ v6 ma sama w sobie dużo lepszą kulture pracy...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ssij pałe!!