Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. f*ck następne autko zikneło...
  2. a PW do Sławka napisać nie możesz?? Chyba nie doczytałeś baq_didila pytał o DOBREGO fotografa...
  3. bo rok modelowy przeskakuje bodajże w czerwcu albo lipcu. Za rok modelowy odpowiada 10 cyfra VINu.
  4. wojtekce z forum jest mechanikiem i ma bardzo dobre ceny więc jakby co to napisz do niego.
  5. Przecież to Boniu nie było do Ciebie Miłego dnia
  6. :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 23:43_________________________________________________ To tak jak siemian :polew: :polew: :hi:
  7. Ha Ha Ha... Wiedziałem że jakś mądrala się znadzie :) Co innego robić wyscigówke pod względem wizualnym żeby d*py leciały, a co innebgo pod względem technicznym żeby dobrze jechało.... :polew: ( no nie wyścigówke ale zawsze można coś poprawic żeby było szybciej... :> :> :>)
  8. a czy ty maiłeś wcześniej be em wu? Bo widać że taki styl Ci odpowiada. Jest nowy dresik... jest nowy desing...
  9. Wyższa Szkoła Zabawy i Bounsu? :> Boś d*pa z warszawki jest... trza zmierzyć :> :> :>[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 01:17_________________________________________________zieluch a Ty idz lepiej turlać dropsa :polew: [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 01:18_________________________________________________fotele z rs4 niezła c**j*ia. Widze że niektórzy mają kompleks mniejszości i próbują zrobić z a4 wyścigówke :polew: [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 01:19_________________________________________________CUBER co z kołami? Czekam na fotki... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. ja jeżdze na Ate i jestem bardzo zadowolony. Mam wielu znajomych którzy montują takie tarcze i nigdy nie mieli z nimi kłopotów. Zresztą Ate robi tarcze dla Audi na pierwszy montaż a to chyba wystarczająca rekomendacja...
  11. Nie, ty c**ju na LPG... [br]Dopisany: 25 Październik 2009, 13:16_________________________________________________Po walce Adamka z Gołotą trener mówi do oszołomionego Gołoty: - Ale wystraszyłeś Adamka w 2 rundzie! - Czym? - Myślał, że Cie zabił... :polew:
  12. Dobra Pany, ja spadam spać. Do zobaczyska jutro na spocie
  13. Ja bym to zgłosił na policje... Co do Adamka i Gołoty to tak przypuszczałem. Ale nie myślałem że będzie miedzy nimi aż taka przepaść...
  14. wiem, wiem sprawdzałem sobie już ten numerek w ETCE, ale nie mam kiedy podjechać. Ale dzięki za pomoc
  15. zaciski mam kompletne pod 320mm z połową klocków. Od 312 nie mam bo wcześniej miałem 288 i taki komplet też posiadam. Teraz mam założone 345mm. Pozdrawiam
  16. mam troche doświadczenia w tym temacie więc jakbyś miał jeszcze jakieś wątpliwości to pisz. Mam zaciski pod tarcze 320 jeśli byłbyś zainteresowany
  17. ogólnie na częsciach są bardzo duże marże, jest z czego schodzić i dlatego takie róznice w cenach.
  18. ile ludzi tyle opinii... :gwizdanie: Ja jestem za Ate.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.