Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
f*ck następne autko zikneło...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a PW do Sławka napisać nie możesz?? Chyba nie doczytałeś baq_didila pytał o DOBREGO fotografa...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Coś z wczorajszej sesyjki:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [B7 BRD] Problem z silnikiem, maksymalne obroty to 2600 rpm
bo rok modelowy przeskakuje bodajże w czerwcu albo lipcu. Za rok modelowy odpowiada 10 cyfra VINu.- [B6 AWX] Prośba o pomoc w sprawie tarcz i klocków.
wojtekce z forum jest mechanikiem i ma bardzo dobre ceny więc jakby co to napisz do niego.- [B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
Przecież to Boniu nie było do Ciebie Miłego dnia- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:naughty: :naughty:[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 23:43_________________________________________________ To tak jak siemian :polew: :polew: :hi:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie... :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ha Ha Ha... Wiedziałem że jakś mądrala się znadzie :) Co innego robić wyscigówke pod względem wizualnym żeby d*py leciały, a co innebgo pod względem technicznym żeby dobrze jechało.... :polew: ( no nie wyścigówke ale zawsze można coś poprawic żeby było szybciej... :> :> :>)- [B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
a czy ty maiłeś wcześniej be em wu? Bo widać że taki styl Ci odpowiada. Jest nowy dresik... jest nowy desing...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wyższa Szkoła Zabawy i Bounsu? :> Boś d*pa z warszawki jest... trza zmierzyć :> :> :>[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 01:17_________________________________________________zieluch a Ty idz lepiej turlać dropsa :polew: [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 01:18_________________________________________________fotele z rs4 niezła c**j*ia. Widze że niektórzy mają kompleks mniejszości i próbują zrobić z a4 wyścigówke :polew: [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 01:19_________________________________________________CUBER co z kołami? Czekam na fotki... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- [B6 AWX] Prośba o pomoc w sprawie tarcz i klocków.
ja jeżdze na Ate i jestem bardzo zadowolony. Mam wielu znajomych którzy montują takie tarcze i nigdy nie mieli z nimi kłopotów. Zresztą Ate robi tarcze dla Audi na pierwszy montaż a to chyba wystarczająca rekomendacja...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie, ty c**ju na LPG... [br]Dopisany: 25 Październik 2009, 13:16_________________________________________________Po walce Adamka z Gołotą trener mówi do oszołomionego Gołoty: - Ale wystraszyłeś Adamka w 2 rundzie! - Czym? - Myślał, że Cie zabił... :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobra Pany, ja spadam spać. Do zobaczyska jutro na spocie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja bym to zgłosił na policje... Co do Adamka i Gołoty to tak przypuszczałem. Ale nie myślałem że będzie miedzy nimi aż taka przepaść...- [B6 AVF] Ułamany zamek od schowka na trójkąt
wiem, wiem sprawdzałem sobie już ten numerek w ETCE, ale nie mam kiedy podjechać. Ale dzięki za pomoc- [ALL B7] Dla potomnych chcących coś zmieniać przy hamulcach
zaciski mam kompletne pod 320mm z połową klocków. Od 312 nie mam bo wcześniej miałem 288 i taki komplet też posiadam. Teraz mam założone 345mm. Pozdrawiam- [ALL B7] Dla potomnych chcących coś zmieniać przy hamulcach
mam troche doświadczenia w tym temacie więc jakbyś miał jeszcze jakieś wątpliwości to pisz. Mam zaciski pod tarcze 320 jeśli byłbyś zainteresowany- [B6 AWX] Prośba o pomoc w sprawie tarcz i klocków.
:good:- [B6 AWX] Prośba o pomoc w sprawie tarcz i klocków.
ogólnie na częsciach są bardzo duże marże, jest z czego schodzić i dlatego takie róznice w cenach.- [B6 AWX] Prośba o pomoc w sprawie tarcz i klocków.
ile ludzi tyle opinii... :gwizdanie: Ja jestem za Ate. - [B7 BRD] Problem z silnikiem, maksymalne obroty to 2600 rpm