Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, nie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wieszak nie czepiaj się [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 14:44_________________________________________________choć od tego są wieszaki....[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 14:44_________________________________________________tu nie bylo...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no własnie :szukaj: Amper szpanuje komórą i rzuca numerem na prawo i lewo...a Ty nie widzisz...[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 13:58_________________________________________________czyje tarcze? http://pokazywarka.pl/dobre_tarcze_hamulcowe/ :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przyznać się czyje to tarcze http://pokazywarka.pl/dobre_tarcze_hamulcowe/ :>
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
link do opisu modyfikacji: http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b7_czujnik_deszczuswiatel_lusterko_fotochrom_oraz_coming_home-t84527.0.html;new#new
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:> Temat niebawem pojawi się w dziale Warsztat
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b7_blb_siemianowe_audi_a4_20_tdi_avant_b7_update_18062009_wykres-t39852.0.html;msg954191#new podziwiać :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6731626,Poscig_za_piratem_zakonczony_kraksa__WIDEO_.html?skad=rss
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jest to w planach :>[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 12:55_________________________________________________Wczoraj od godziny 21 do godziny 2:30 z kolegą Mk4 (Maciek wielkie wielkie dzięki) odbywało się małe rezanko. Zostało zamontowane u mnie lusterko fotochromatyczne, czujnik deszczu, przełączniki do coming home. Troche to pracy kosztowało ale było warto. Praktycznie wszystko działa tylko włacznik świateł (z funkcja AUTO) wywala błąd w VAGu i zrobił się tryb skandywanwski (po przekręceniu kluczyka świecą cały czas światła). Przyczyna jest jużjednak znana i niebawem zostanie wyeliminowana (włącznik AUTO z koncówką B montowany był tylko w B6 i jest niekompatybilny z włącznikiem z końcówką D). Trzeba go będie poprostu wymienić. Tak to wszystko działa miodzio. Łącznie z coming homem. Poniżej przedstawie pare zdjęć z rezanka: Jedna z paru wiązek Maciek przy pracy :> Nie chciało mi się pytać o zgode na publikacje wizerunku, dlatego domalowałem Ci Maćku te oto gustowne okulary :polew: Rozgrzebana cała elektronika...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co rezałeś Lustro fotochrom, czujnik deszczu, comming home
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja wlasnie skonczyłem REZAĆ jestem straszliwie zmeczony i ide spac
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
własnie skonczyłem rezac. Razem z Maćkiem siedzieliśmy od 21. reultat... lusterko fotochromatyczne- jest czujnik deszczu- jest comming home- jest :> ide spac bo nie mam juz sily...[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 02:27_________________________________________________ gdzie robiłeś remont turbawki? ostatnio kolega robil w turbotechu regeneracje i mieli jakies wadliwe czesci. Auto dymi i turbo poszlo do reklamacji. podobno cala seria turbin od nich miala z tym problem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak auto kopci na niebiesko na wolnych obrotach to znaczy że masz cos z turbinka jest nieszczelna. Jak ją wkrecisz na obroty to i sie zagrzeje to pewnie objawy mijają. I pewnie kopci Ci mocno na niebiesko przy pierwszym odpaleniu rano
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to idz do lekarza :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
oki to wypatruj najpiękniejsze A4 na podbeskidziu hmmm... Wojtuś coś Ci się chyba pomyliło... Przecież ja tam nie będe stał autem :>[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 16:28_________________________________________________niestety rameczki jeśli będą to za tydzień bo nie byłem od prawie dwóch tyg. w krk a jade w piątek. Pisze dlatego jeśli, ponieważ z tego co wiem to rameczki się kończyly. Coprawda prosiłem Kercziego żeby mi odłożył, ale mógł zapomnieć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo dostaje pewnie gęsiej skórki. Lubi przecież kolor niebieski. To taki jak kolor neonów w jego aucie :> (Ksenonów też)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chyba że ją włącza dopiero jak wjedzie do Bielska :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
już nie szpanuj komórą. To co w czechowicach już Wam nadajniki postawili??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_19_tdi_115km-t82154.0.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za***iste zdjęcia, w tle jakaś rozwalona pościel, ludzie to debile :wallbash: Ogrze nic nie rozumiesz. Zauważ że kołderka jest odkryta Może to jest taki przekaz podprogowy W komplecie z xenonami jest jeszcze inna usługa [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 16:22_________________________________________________bynajmniej nie chodzi mi o pranie pościeli
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
:good: jestem za
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
biedruch ma quattro czyli pewnie tiptronic
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
no naprawe to przykre...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
no własnie czyja to?? jechałem ostatnio obok niej przez dłuższy czas jechal kierowca z jakims dzieckiem chyba
-
[ALL B7] NAVIPOL / poszukuję: tempomat, Bluetooth, Skandynawskie światła
Maciuś myślisz że odkryłeś ameryke? przecież mówilem Ci dzisiaj że już wszystko koledze elnino wytłumaczyłem :>[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 22:04_________________________________________________sorry za OT