Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. wieszak nie czepiaj się [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 14:44_________________________________________________choć od tego są wieszaki....[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 14:44_________________________________________________tu nie bylo...
  2. no własnie :szukaj: Amper szpanuje komórą i rzuca numerem na prawo i lewo...a Ty nie widzisz...[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 13:58_________________________________________________czyje tarcze? http://pokazywarka.pl/dobre_tarcze_hamulcowe/ :>
  3. przyznać się czyje to tarcze http://pokazywarka.pl/dobre_tarcze_hamulcowe/ :>
  4. link do opisu modyfikacji: http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b7_czujnik_deszczuswiatel_lusterko_fotochrom_oraz_coming_home-t84527.0.html;new#new
  5. :> Temat niebawem pojawi się w dziale Warsztat
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b7_blb_siemianowe_audi_a4_20_tdi_avant_b7_update_18062009_wykres-t39852.0.html;msg954191#new podziwiać :>
  7. http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6731626,Poscig_za_piratem_zakonczony_kraksa__WIDEO_.html?skad=rss
  8. jest to w planach :>[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 12:55_________________________________________________Wczoraj od godziny 21 do godziny 2:30 z kolegą Mk4 (Maciek wielkie wielkie dzięki) odbywało się małe rezanko. Zostało zamontowane u mnie lusterko fotochromatyczne, czujnik deszczu, przełączniki do coming home. Troche to pracy kosztowało ale było warto. Praktycznie wszystko działa tylko włacznik świateł (z funkcja AUTO) wywala błąd w VAGu i zrobił się tryb skandywanwski (po przekręceniu kluczyka świecą cały czas światła). Przyczyna jest jużjednak znana i niebawem zostanie wyeliminowana (włącznik AUTO z koncówką B montowany był tylko w B6 i jest niekompatybilny z włącznikiem z końcówką D). Trzeba go będie poprostu wymienić. Tak to wszystko działa miodzio. Łącznie z coming homem. Poniżej przedstawie pare zdjęć z rezanka: Jedna z paru wiązek Maciek przy pracy :> Nie chciało mi się pytać o zgode na publikacje wizerunku, dlatego domalowałem Ci Maćku te oto gustowne okulary :polew: Rozgrzebana cała elektronika...
  9. co rezałeś Lustro fotochrom, czujnik deszczu, comming home
  10. ja wlasnie skonczyłem REZAĆ jestem straszliwie zmeczony i ide spac
  11. własnie skonczyłem rezac. Razem z Maćkiem siedzieliśmy od 21. reultat... lusterko fotochromatyczne- jest czujnik deszczu- jest comming home- jest :> ide spac bo nie mam juz sily...[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 02:27_________________________________________________ gdzie robiłeś remont turbawki? ostatnio kolega robil w turbotechu regeneracje i mieli jakies wadliwe czesci. Auto dymi i turbo poszlo do reklamacji. podobno cala seria turbin od nich miala z tym problem
  12. jak auto kopci na niebiesko na wolnych obrotach to znaczy że masz cos z turbinka jest nieszczelna. Jak ją wkrecisz na obroty to i sie zagrzeje to pewnie objawy mijają. I pewnie kopci Ci mocno na niebiesko przy pierwszym odpaleniu rano
  13. oki to wypatruj najpiękniejsze A4 na podbeskidziu hmmm... Wojtuś coś Ci się chyba pomyliło... Przecież ja tam nie będe stał autem :>[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 16:28_________________________________________________niestety rameczki jeśli będą to za tydzień bo nie byłem od prawie dwóch tyg. w krk a jade w piątek. Pisze dlatego jeśli, ponieważ z tego co wiem to rameczki się kończyly. Coprawda prosiłem Kercziego żeby mi odłożył, ale mógł zapomnieć
  14. Pablo dostaje pewnie gęsiej skórki. Lubi przecież kolor niebieski. To taki jak kolor neonów w jego aucie :> (Ksenonów też)
  15. chyba że ją włącza dopiero jak wjedzie do Bielska :>
  16. już nie szpanuj komórą. To co w czechowicach już Wam nadajniki postawili??
  17. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_19_tdi_115km-t82154.0.html
  18. za***iste zdjęcia, w tle jakaś rozwalona pościel, ludzie to debile :wallbash: Ogrze nic nie rozumiesz. Zauważ że kołderka jest odkryta Może to jest taki przekaz podprogowy W komplecie z xenonami jest jeszcze inna usługa [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 16:22_________________________________________________bynajmniej nie chodzi mi o pranie pościeli
  19. biedruch ma quattro czyli pewnie tiptronic
  20. no naprawe to przykre...
  21. no własnie czyja to?? jechałem ostatnio obok niej przez dłuższy czas jechal kierowca z jakims dzieckiem chyba
  22. Maciuś myślisz że odkryłeś ameryke? przecież mówilem Ci dzisiaj że już wszystko koledze elnino wytłumaczyłem :>[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 22:04_________________________________________________sorry za OT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.