Treść opublikowana przez siemian
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
zacytuje pewnego wieszcza: "bulgocze jak V8" :polew:
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Artur a Ty nie na Złombolu? Nie wiem za bardzo co to jest ale tak mi się z Twoim autkiem skojarzyło
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
No czyli nie dość ze jeden zacisk jest droższy od całego Arturowego zestawu P/T to jeszcze 3 krotnie przewyższa wartość auta... ...sorry... 4 krotnie bo liczyliśmy to na zatankowanym baku
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
i wygląda jakby mu sie zawieszenie urwało... nie wiem co ludzie w tym widzą... ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ---------- u mnie nowe przewody juz czekają: dzięki Dev
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Ulala... Fajny hamulec aczkolwiek autko mi sie nie podoba :-)
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
opony ostatnio strasznie drogie... No ale tak ciągle jechać po torach to chyba męczące:polew: męczące nie męczące, przynajmniej bezpieczne... i wiadomo że nie wypadnie z szyn jak ten pociąg ostatnio bo się do 180 nie rozpędzi ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- opony ostatnio strasznie drogie... w ramach oszczędności Hammerek je ściągnął żeby za bardzo się nie zużyły siemian, ja nie taki sknera jak Ty i po kimś gum nie zakładam w sumie to potrzebujesz dobre opony bo z podnośnika dobrze je widać więc jest laaaaans- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
opony ostatnio strasznie drogie... w ramach oszczędności Hammerek je ściągnął żeby za bardzo się nie zużyły200 eu cała kasa poszła na olej...- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
opony ostatnio strasznie drogie... w ramach oszczędności Hammerek je ściągnął żeby za bardzo się nie zużyły- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:decayed:- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
no to już wyszło czemu ten zawias tak nisko siedzi... Przecież to 1ba a nie gwint :polew:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
podobno Kasia miała w bagażu zamiast ubrań 3 bańki z olejem i co postój jak Hammer szedł do kibla to dolewała żeby mu przykro nie było :decayed: Chłopak nieświadomy myśli że objechał bez dolewek- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
do usług- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no dokładnie... co mnie podkusiło... :decayed: Czasem sobie myśle że są jednak plusy tego że wykupiłeś miejsce parkingowe u Djima na podnośniku... ...Ty być napewno zauważył że się przeciera skoro co drugi dzień auto idzie w góre bo coś jest nie tak- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
nic w sensie że pojechałeś na sucho? Po co wlewać jak zaraz się wyleje a jak będzie pusto to nic nie wykapie- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
wiem wiem, właśnie od razu przypomniałem sobie jak kiedyś opowiadałeś o swoim przypadku... Tu jeszcze było na tyle dobrze że płyn uciekał tylko przy mocnym naciśnięciu hamulca ponieważ dziura była niezbyt duża. Dzięki temu doturlałem się jeszcze do kumpla z 5km gdzie założyliśmy zacisk bo do rana to pewnie by płyn wykapał i do firmy po jakiś przewód- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
wczoraj wieczorem pod tesco (i całe szczęście że na parkingu a nie drodze) stała się mała przygoda. Wcisnąłem pedał hamulca i nagle wpadł mi w podłoge a z okolicy koła poszła tylko mgiełka... Winowajcą był przewód hamulcowy który się ułożył tak niefortunnie że przy pełnym skręcie ocierał o wewnętrzną część felgi.... aż boje się pomyśleć co by było jakby to się stało przy jamkimś dohamowanku do zakrętu... A tutaj rozwiązanie na szybko żeby dojechać dzisiaj do warsztatu mając z przodu tylko jeden zacisk aktywny mogłem znowu poczuć się jak za dawnych czasów gdy jezdziłem na seryjnych hamulcach 288/245 - skuteczność hamowania porównywalna... czyli jej brak :decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Parowo oddzwania sie... ...z tego co pamietam to to piwo jest jakas edycja specjalna i nie produkują go przez cały rok. Przynajmniej kiedyś tak było.- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no to nie miałeś osłon od 3.0 tdi skoro pasowały... osłony z 3.0 tdi nie pasują bez wiercenia- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
tematy są od rozmów. nikt Ci nie każe tu przychodzić... :facepalm: pilnuj swojego..- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
no i pojechał... Szerokości Hammerek :hi::hi: :polew:- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
widziałem wczoraj Hammera jak do Chorwacji wyjeżdzał... Tylko troche mnie zdziwiło dlaczego ciągnie ze sobą taka przyczepke... :eusathink: ... dopiero potem się dowiedziałem że coś mu tam podobno cieknie i trzeba oliwy dolewać a 2000km do przejechania to w końcu troche jest- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dobra dajcie koledze juz spokój...niech spokojnie sie namysli. Moje pierwsze pytanie tez było o felgi ale myślał ze pytam o letnie- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
miałem ten sam dylemat..tył mi sie skonczył całkowicie, a zakup seryjnych tarcz i klocków na tył to jakies 400 zł Sieman jak nie bedzie róznicy miedzy 288 a 320 to odsyłam towar jak dzo dzo:decayed: Dzo-Dzo nie jest akurat tuaj dobrym przykładem bo to jedyna osoba na forum która się ze mną nie rozliczyła do końca i przestała odbierać telefony... :facepalm: Do tego jest oszustem bo powiedział że nigdy nie zakłądał tych hamulców po czym dowiedziałem się że było całkiem inaczej... - H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J