Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. GRATULACJE Boseron[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 00:40_________________________________________________ :good: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  2. piter pamiętam o Tobe. Rameczki mam. Sufit przywioze w przyszłym tygodniu w całości bo kolega u którego to leży w garażu w Krakowie (zieluch) jest chory i siedzi do końca tygodnia w domu w Płońsku. Za tydzień powinienem mieć dla Ciebie wszystko. Dzięki Wojtek za fachowe porady i naprawe. Łożysko hula jak ta lala :> :>
  3. jak przyjdzie rachunek za prąd to się wszyscy nie pozbieramy... tak w ogole to powitał
  4. hmmm ciekawe skąd to wiesz... pożyczałeś... :polew:
  5. witaj serdecznie. Zapraszamy na spocika
  6. też jestem głodny...
  7. ...i co się tak chwalisz... :>[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 22:22_________________________________________________... na kogutach..?? :polew:
  8. jak to zrobisz fajnie to myśle że jest tutaj paru potencjalnych klientow...
  9. Przychodzi matka z dzieckiem do sklepu, dziecko szarpie matkę za rękaw i mówi: - Mamo, mamo chce mi się jeść i pić. Obok stoi facet i doradza: - Niech mu pani kupi arbuza to zje i się napije Na to matka: - Zwal se pan konia nogami, to se pan poruchasz i potańczysz
  10. powiedział co wiedział...
  11. może irko powiedział bykka Cubra :polew:
  12. Tylko ubierz Pablo nowe a(u)didasy bo inaczej mogą Ci nie dać... :polew: Pablo by nigdy takiej nie kupił. Przecież to jest jak cofnięcie się w tył... to nie ma nawet LEDów z tyłu, tak jak Pablo obecnie Ja się staram nie testować rzeczy na które mnie nie stać bo potem się tylko wkur**am
  13. ja tam miałem max 230. ale przyjemnie :> ładną była ta srebna b7 która mijaliśmy, nie wiem czy zwróciłeś uwage. Panowie powiedzcie mi kto jest u nas w grupie mechanikiem, bo doszły mnie takie słuchy, a potrzebuje wymienić łozysko i przegub.
  14. nio to dobrze, a jak się za mną jechało
  15. http://www.heaven666.org/i-wanna-ruin-all-your-childhoods-mwahaha-34033.php
  16. Wihajster dymi mi auto przy dodaniu gazu?
  17. ze specjalną dedykacją dla Boserona: Jedzie ksiądz przez małą mieścinę, na głównym skrzyżowaniu, tuż przed drzwiami komendy policji leży rozjechany pies. Ksiądz zdegustowany brakiem reakcji zatrzymuje auto, wchodzi na komendę i mówi: - Panowie chciałem zwrócić uwagę, że przed waszymi drzwiami leży rozjechany pies i zero reakcji z waszej strony Na to gliniarz głupio się zaśmiał i mówi: -Ja myślałem, że to wy jesteście od pogrzebów. Ksiądz na to też z ironicznym uśmiechem: - Przyszedłem zawiadomić najbliższą rodzinę :polew: [br]Dopisany: 27 Maj 2009, 23:51_________________________________________________nie ma co narzekać na nasze drogi.... http://www.avtoprikol.ru/video/view54.htm
  18. Te stówki to jest to 500 zł od tego kolesia. Facet nie był zameldowany w poslce a obcokrajowcy moga płacic tylko na miejscu
  19. dzięki Wihajster za wspólna droge do Skoczowa... ps. jak się jechało Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.