Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:decayed::decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no dzieki Panowie za spocika. A Ty mnie Przemek nie "naciskaj" tak bo ja już szybko nie jeżdze ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- a tutaj te reklamy o których gadaliśmy na spocie i pare innych fajnych związanych z autkami mega reklama za czasów gdy Hamilton i Alonso byli "kolegami" z jednego teamu :decayed: i moja ulubiona :decayed: niezwiązana z motoryzacją BEST AD EVER - Winner Of 2010 Best TV Advertisement Award - YouTube
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no tak to jest własnie poprawianie Iphona :decayed::decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przecież dumna Parowo to nie ja miałem przepychanki słowne...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bede, a Ty?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a przydaloby się do wiesz czego :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: kto dzis zawita na spot?
-
[b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
na żywo felga zrobiła na mnie wrażenie. mimo że to nie do końca mój styl to ma coś w sobie. pozdro- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a mówiłeś, że nie sprzedaż he he:grin: ile za niego sobie cenisz?? od 3 lat raz mówie że sprzedam raz że nie... ale teraz chyba się zdecyduje sprzedać bo nie mam kompletnie czasu sie nim zajmowac... Koło 6-7 będe za niego chciał ---------- Post dopisany at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ---------- dokladnie tak u mnie tak zawsze- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:grin:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
odZimowanie drugiego autka. Zresztą golfik będzie chyba szedł na sprzedaż...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widziałktoś j**anego włefiste? ---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
wpadła mi dziś w ręce taka gałeczka to ją założyłem- [B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
to samo chcialem napisac Show us fotele- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi::hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo Ty byłeś... to co się dziwisz...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja też mam drewniane mi sie podobają i na razie raczej nie zmieniam.Jest kilka rodzai kolorów i fakt nie wszystkie sa fajne w Twoim wieku to już drewno pasuje- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
WOW f*ck co Ty masz z tym klimatronikiem porobione? Te przysicki niebiesko czerwone wyglądają jak odpalanie katapulty :grin::grin:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
poczytaj sobie z 300 stron wstecz, tam też było dużo ciekawych momentów- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
"przykto" co to jest pier**lony sprzedawco patelni, skończ szkołe cepie bo większego matoła już nie znam skonczyć w bielsku nie mógł to do Krakowa rodzice go zapisali i dalej męczy " ooooo tego mi było trzeba:grin: jak nie wiesz pajacu to nie gadaj, bo wszystko pomieszałeś. Ale tak to jest jak zamiast mózgu ma się próżnie. Widze że spiąłeś poślady bo w całym zdaniu nie zrobiłeś ani jednego błędu ortograficznego, co prawda nadrobiłeś błędną merytoryką ale od Ciebie nie można zbyt wiele wymagać... w końcu Twoim powołaniem jest prowadzenie rozgrzewki ---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ---------- ... i montowanie fitrów paliwa :polew::polew: Zawsze się zastanawiałem co z tobą potworku jest nie tak, ale już teraz wiem!! Ty urodziłeś się daunem ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- < tak tak wiem to były pierwsze słowa które usłysząłeś od Rodziców... Miło że się przed nami otworzyłeś...- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Buahahaha... przecież oni dopiero co przeniesli się do nowej siedziby. Wykupili część salonu Mitsubishi i tam mają teraz mega zajefajny budynek ---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ---------- Hammer to jest po drugiej stronie ulicy ---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ---------- z ostatnich projektow ktore miałem okazje akurat widzieć ten zrobił na mnie duże wrażenie: Rolls Royce Ghost i ten: Kilka słów o steampunku - MINI Cooper Interior :: Carlex.pl Steampunkowe Mini | Facebook- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehe, chyba ze tak :-) Kerczi mogę jutro wpaść po sufit bo tel nie odbierasz. Pozdro- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
A o co chodzi? Znam tego kolesia z carlexu jakby co - [b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!