Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
[ALL B7] A4 B7 :)
coś czuje ża jak bym założył u siebie jeszcze taką dokłdke z przodu to o kamyczki na drodze bym zahaczał :decayed:
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
dużo brakuje. Gadałem z goście to jest to co na zdjeciu czyli nie mam pompy dawkującej, pompy paliwa do baku, sterownika pilota, wzmacniacza antenowego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale dyskusja.... :polew: :polew: JA _pierdo***le... Nex a nie widziałeś tam smoleńskiej mgły? :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak tak wojtek już kupił czerwoną róże i wazelinke
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: [br]Dopisany: 27 Październik 2011, 09:52_________________________________________________monna w 14 dni?? buahaha...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoczko, nie ma za co
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
Podstawowe pytanie... od której godziny? :polew: :polew: :decayed:
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
no to może mnie uświadom...widocznie jestem głupi
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
Panowie odchodzimy od tematu. Temat ten nie jest o tym co się powinno a co nie, a o tym co napisał Malik do Łukasza i czy to prawda. Poczekajmy aż Malik odpowie wprost a nie będzie udzielał wymijających odpowiedzi...
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
Malik ale nie odniosłeś się wprost do tematu... :gwizdanie:
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
myśle że coś pokręciłeś. I nie chce mi się wierzyć żeby Malikowi chcialo się tak kombinować żeby Cie uciszyć...
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
jarko cierpliwości nie niecierpliwości Mysle że trzeba w to wciągnąć Macierewicza, on wyjaśni tą sprawe :kox:
-
[B8 CAG] Ślicznotka no. 2 - Srebrna petarda ;) 19.02.2013 update
:decayed:
-
Manipulacja na forum, jestem totalnie zaskoczony
nie wiem jak wy ale mnie się wydaje że widziałem podczas wymiany tych PW sztuczną mgłę i słyszałem strzały.... Myśle że Łukasz z Malikiem zaplanowali tą akcje podczas tworzenia Carbonu na strone... :polew: :polew: (Carbon template created by Malik & Lukaszr) a tak na poważnie to nie wierze w jakąkolwiek manipulacje ze strony Malika.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
99% tak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gratki Themon. Będe miał w przyszłości sparing partnera :decayed: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
in da łork
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
ja nigdy nie sprawdzalem maxa w BRD raz sie tylko rozpedzilem do 235 i to z palcem w nosie , i czuc bylo ze jest jeszcze zapas.Ile tego to juz nie wiem ale 240 , 245 spokojnie sie wydawalo. jechałem dwoma BRD po programie i oba jechały maź 240 i ani grama więcej
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
nie aż tak... Kazdy licznik troche przekłamuje... Ja pamietam jak się ścigaliśmy z tygrysem w Jarosławcu i cały czas minimalnie odchodziłem. Nie dużo bo nie dużo ale cały czas, a z prędkością te róznice robiły się coraz większe...[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 21:22_________________________________________________wtedy zresztą zobaczyłem że hamownia hamowni nierówna. Wg wykresu auto tygrysa było dużo mocniejsze w każdym przedziale obrotów (zaróno moc jak i monent). O ile przy przyśpieszeniu do 100km/h możemy mówić o lepszym starcie, zmianie biegów itp... o tyle przy prędkościach powyżej 100 liczy się już tylko moc. Scigaliśmy się tam gdzieś tak do prędkości 150 km/h (z tego co pamiętam) i cały czas odchodziłem. Wagi aut są porównywalne...
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Tygrys Twoje niby 255 leci? A robiłeś coś z mocą od Jarosławca? Nie chce mi się wierzyć żeby Ci to tyle szło. Mój jedzie max 230km... Fakt masz dłuższą skrzynie, ale biorąc pod uwage że jak się ścigaliśmy w Jarosławcu to Ci odchodziłem nie na ch**ja żeby mocy Ci wystarczyło na 255km/h. Mnie się poprostu moc kończy