Treść opublikowana przez komarekanen
-
Prośba o analizę logów
Stawialbym na zawór n75 . Dziwne sterowanie ta turbina . Ale do wstawania myślę że jest ok . A sobie Tapnąłem z Huaweii
-
Pomocy audi nie odpala
Wątpię . Albo jest paliwo i auto ciągnie go z baku, lub nie ma go wcale . Po 2 pisałeś że te objawy są na ciepłym silniku, więc kwestia ilości paliwa nie ma nic do rzeczy . Stawialbym na to że nastawnik Ci się rozjechał . A sobie Tapnąłem z Huaweii
-
Zawór N75
Na pewno zawór n75 jest uszkodzony . Turbo działa. Za ile i skąd jesteś ? A sobie Tapnąłem z Huaweii
-
Pomocy audi nie odpala
Sprawdź nastawnik (n146) oraz przewody przy pompie wtryskowej . A blad nastawnik dawki n146 i co dalej ?
-
Zawór N75
Siema. Małe pytanie, podmiana zaworu n75 na n18 czym grozi ? Charakterystyka pracy ?A może to bliźniacze zawory o innym oznaczeniu ? A sobie Tapnąłem z Huaweii
-
Jaka mam sprężarkę klimy? A4 b5 afn
Myślałem że jest tylko jeden model . A sobie Tapnąłem z Huaweii
-
reflektory
Szczoteczka do zębów i pasta . Spróbuj spolerowac , musisz 15 minut szorować. Jak będzie lepiej masz odpowiedź . Wiem śmiesznie brzmi ale działa . A sobie Tapnąłem z Huaweii https://youtu.be/-edysGLD0Y8 A sobie Tapnąłem z Huaweii
-
reflektory
Rysy? Czy co to ? Kurz ? A sobie Tapnąłem z Huaweii
-
Czy to normalna temperatura dla 1.9TDI? Troszkę ponad 90
I to nie temp oleju, lecz płynu chłodniczego . U mnie też jest ciut za " jak dla mnie błąd statystyczny " lub przy włączonej klimie ma 91 , 92 stopnie bo musi chłodzić więcej " elementów " A sobie Tapnąłem z Huaweii
-
Ciezko Odpala na rozgrzanym TFUUU
Wymień olej A sobie Tapnąłem z Huaweii
-
Jaka mam sprężarkę klimy? A4 b5 afn
Jak w tytule, jakie rodzaje sprężarek są w a4 b5 1999 afn 110km? Może ktoś ma na zbyciu ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema A sobie Tapnąłem z Huaweii
-
1.9tdi AFN ćwierkanie rolki napinacza?
A masz klime ? A sobie Tapnąłem z Huaweii
-
Ktoś kto ogarnia Audi w Gdańsku ?
Jak wyżej . Chętnie poznalbym osobę , która zaopiekuje się moim autem a4 b5 afn:)