Treść opublikowana przez fend18
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Wlasnie sprawdzilem srednie spalanie i trasa odcinek 430km .przy predkosci 120-130km/h i czasami okolo 160-170km/h spalil 9,2l natomiast w miescie 10,5 do 11 takze jestem bardzo zadowolony. Oby tak dalej.
-
[B5 AEB] Odczucie wlaczenia turbo
Witam, mam pytanie czy u was jest wyrazne odczucie po przekroczeniu jakies liczby obrotow ze turbo zaczyna odczuwalnie dmuchac? u mnie jakos nie wyczuwam takiego momentu, co prawda slychac turbo jak gwizdze jednak nie ma tego jakby "kopa" czy podobnie jest u was?
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
Przed wczoraj zamontowalem gaz brc sequent 24 niestety nie wiem o jakies srednicy przewody, ale nie ma zadnej roznicy, przynajmniej nie wyczuwam, jeszcze nie sprawdzilem spalania, ale patrzac po wskazniku gazu wyjdzie okolo 12l gazu 80% miasto bez klimy jezdzac normalnie (czasem przyciskajac gaz) wiec mysle ze nie jest zle.
-
[ALL B5] Jak odkręcić kierownicę
i chyba tak bede musial zrobic, bo nie dam rady tego chyba normalnie wykrecic, a immo strasznie mnie denerwuje, mam nadzieje ze po wyczszczeniu styku bedzie dzialo dobrze.
-
[ALL B5] Jak odkręcić kierownicę
Witam Wiem, ze w dziale warsztat jest poradnik jak naprawic immo, jednak mam olbrzmi problem z odkreceniem kierownicy, jedna srubke odkrecilem, na drugiej polamalem trzy torxy i mam obawy ze wyrobilem srube, czy jest jakis patent zeby sciagnac kierownice, lub jesli juz wyrobilem tak gniazdo czy da sie to jakos poprawic? Pozdrawiam
-
[ALL B5] Rurki od klimatyzacji
a co Ci sie uszkodzilo? jesli gwinty to idzie to naprawic, a jak nie to mozna sprobowac na allegro.
-
[B5 AEB] Odłączona chłodnica klimatyzacji
udalo mi sie poskrecac wszystko i nie jezdzilem bez przewodow, swoja droga bardzo slabe sa gwiny na polaczeniu chlodnica - metalowa puszka ( nie wiem czy to skraplacz osuszacz) bardzo latwo zedrzec gwint. Teraz pozostaje tylko nabicie i sprawdzenie czy wszystko ok. Dzieki za pomoc.
-
[B5 AEB] Odłączona chłodnica klimatyzacji
hm a jak wylaczyc tak klime na "off" jak wylaczyc tak calkowicie klime na "off" ?
-
[B5 AEB] Odłączona chłodnica klimatyzacji
Tzn jak padnie?, jesli nie wlacze jej z kabiny to sie nie zalacza, poza tym w sytuacji gdy nie ma czynnika tez nie powinna sie zalaczyc?
-
[B5 AEB] Odłączona chłodnica klimatyzacji
Witam, czy mozna bezpiecznie jezdzic z odlaczonymi przewodami od chlodnicy klimatyzacji na odcinku chłodnica skraplacz (chyba skraplacz taka metalowa puszka)? czy nic sie nie zapowietrzy itp. Oczywiscie klimatyzacji nawet nie bede probowac uruchamiac?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, mam na imie Kuba, audi posiadam od kilku dni jest to A4 B5 z 1995r. 1.8T sedan, niestety nie znam oznaczenia silnika jeszcze. Jeszcze raz witam wszystkich