Treść opublikowana przez Goofy
-
Nawigacja w zegarach BNS 4.2 + PL MENU
czy do bns 5.0 takie spolszczenie navi rowniez jest?
-
Nawigacja BNS 5.0
jeśli o sam język Ci chodziło to mogłeś się odzywać na zmianę bym Ci płyty użyczył bo mam również z 2008r w moim BNS.A inne pytanko bo dwie wersje słyszałem czy zmieniając z BNS na RNS trzeba coś dodatkowo czy bez problemu wyjąć i włożyć ? i wszystko gra i buczy Szczerze mówiąc to nie zaglebialem się w temat ale myślę że nie, w piątek przerabialiśmy koledze z 1 din na rns-e, tylko przejściówka i przejściówka do anteny i wszystko hula, wiec mysle że tak samo jak z bns, dzięki za chęci ale chciałem mieć swoją płytę, a okazyjna cena była.Tylko z tego co kojarze inne są przejściówki niż do bns (prądowa,głośniki )
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
To mają chłopaki robotę, oni robią przyciemnienie dla jednej z lubelskich znanych firm. Znam właściciela i dzięki temu zrobili mi taniej i namiar został.
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
To dobra cena wg mnie, wrzuć foto po robocie, Pytales w innych miejscach? Ile wołali?
-
Do zamknięcia
Czy działa i ogólny stan bo foto ble jakie, poniżej wklejam link do ogłoszenia http://olx.pl/oferta/radio-audi-symphony-audi-a4-b6-CID5-ID9FMAb.html Jak byś mógł je podłączyć u siebie wrzucić płytę czy hula. Ogólne dzialanie Do zamknięcia.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ładnie
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
Podeślijcie jakiś kontakt do tego ściemniacza Napisz ile powiedział, tak z ciekawości
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
Radis dobry ale drogi, nad twoim postem kolega Marcin robił u kolesia odemnie, pogadaj z Marcinem nad wykonaniem bo niechce robić sam reklamy, jakby co służę namiarem, sam u niego robiłem i zadowolony jestem.Cena też będzie pewnie niższa za b7 ostatnio było 350 i myślę że dobra cena. Zadzwonić zapytać zawsze możesz
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ile? Ogólnie chciałem 3D ale pezemyślowam takie
-
Nawigacja BNS 5.0
To mapa Niemiec i główne drogi Europy, 2008r, ale za 35 zeta nie będę wiele wymagał, ważne że nawet język można zmienić dzięki plycie
-
Nawigacja BNS 5.0
Witam jakiś czas temu zamontowalem bns 5.0, ostatnio wpadła mi w ręce płyta z mapa a że mam antenę GPS to podlaczyłem, i tu problem: czy muszę podłączyć jakieś przewody do licznika aby pokazywano manewry? Bo teraz mam na wyświetlaczu tylko adres docelowy, moze sie powtarzam ale nie moglem znalezc odpowiedzi na to pytanie, fajnie by bylo jakis schemat jak by ktos podzucil. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1924-radia-i-nawigacje-w-audi-a4-b5-b6-b7-b8/#entry30072
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tomek - Soul87 montował do niego napisz.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
dzieki za checi juz ogarniete, pozdrawiam Forumowicz „Cin" z Kocka handluje częściami do eski b6
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Lublin to jedynie na ul choiny a dalej to nie orientuję się czy coś jest
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dziś ma kolega z forum spróbować, jak nie pójdzie to będę pisał na pw
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Powiem tak, 2 kolegów próbowało ale nic nie uzyskali, wiem że jeden zaznaczał te rozmiar kół i takie tam a jak brał zatwierdz to pisało że nie może się połączyć, a le nie był to Vag, tylko cos innego czym kiedyś mi kodowal np Bose pp zmianie radia i kilka innych funkcji, teraz nie połączył się z żadnych modułem w aucie, drugi kolega próbował Vag 12.12, ale po aktualizacji na. Win 10 nie działały porty USB , tak sprawa wyglada
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nic nie zrobiłem w ogóle połączyć się nie mogłem żeby coś zmienic Przy próbie wpisywania i zatwierdzenia wywalalo że brak sterów ika lub błąd polaczenia
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Chłopaki, zamontowałem moduł Q kierownicy i nie mogę nic zakodować, chodzi mi głównie o ABS i czujnik skrętu bo te błędy mi się świecą, może jest ktoś w stanie pomóc
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Niebieski do nadwozia aby masa była, żółty wolny bo nie robisz clh , a czarny to plus po zapłonie ja brałem z kabli do włącznika świateł ale nie pamiętam jaki kolor zaraz poszukam to dopisze. Czarny kabel z kostki od włącznika świateł, pin nr 1 kolor czarny, sprawdź próbowka przed podpięcie na wszelki wypadek czy po zapłonie jest prąd a po wyłączeniu gasnie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
WhatsUp - mnie się podoba!
-
Światła dzienne z wykorzystaniem świateł drogowych
Kurcze, kiedyś czytałem o tym ale nie pamietam, chyba opornik na kabelek lutowali, lub coś w tym stylu
-
Światła dzienne z wykorzystaniem świateł drogowych
Dioda bierze mniej prądu i dlatego szybciej miga
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tomasz, to może ogarniemy w Niedzielę na spocie. Będziesz? Na spocie raczej rady nie damy bo trzeba poduche zdjąć, ale musisz z kimś na kodowanie bo ja takich rzeczy nie zrobię bo nie mam programu.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Bede,
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Manetka i fis to nie problem, trzeba kodowac i jeździć aby zgasły kontrolki, taka konfiguracja wszystkiego i smiga Przy montażu mogę pomóc