Treść opublikowana przez Goofy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ale tanio bedzie i kupa smiechu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
na spocie ci "szprajem" pomalujemy
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
koledzy mam taki mały problem, a mianowicie: dołożyłem jakiś czas temu DRL i ostatnio zauważyłem ze lekko "jarzy" mi się napis DRL i ASR, czy ma to coś wspólnego ze sobą? ze tak się zrobiło, jak jest ciemno to widać ze lekko się podświetla. nawet jak zamknę auto to świeci, czy długo czy cały czas jeszcze nie sprawdziłem ze względu ze dopiero zauważyłem tą anomalie.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Cesji car w krępcu z Lublina na Piaski
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mam kabel polskiego vaga jak byś chciał spróbować to odzywaj się na pw
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja do swojego 1.8 zakładałem na Nałęczowskiej. Zapłaciłem 1920 zł z wlewem w klapce i butlą 55l w zapasie. Osobiście przez rok problemów żadnych nie mam, do zakładu dotarłem z polecenia Tomka stąd, jednak z tego co pamiętam to on w swoim 2.0 jakieś problemy ciągle ma... Pewnie mnie poprawi i udzieli się jak to odczyta ps. Miałem dotrzeć na tarasy, niestety z powodów niezależnych ode mnie nie udało się.. Dokładnie nie polecam obecnie, mi nie mają pojęcia jak poprawić a i ostatnio słyszy się że coraz więcej mają takich przypadków, wygląda że coś sp***doli... I nie umieją tego naprawić teraz.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak szukałem to od 150 za szt, ja biorę regenerowane od chłopaka z forum, czekam na przesyłkę bo już zamówione.90 zł z wymianą ale można mu swoje, zrobi i odeślę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Lubie to Nikt nie odbierał - przypuszczam ze 16:50 to za pozno Dzwon po 9 jutro, nawet wygrywał menu do licznika do ciągnika John derre to myślę że z tym da radę bo kompy też naprawia w autach
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzwoniłeś na południową?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Elektronik na południowej za aresztem . Pan Przemek to niezły magik popytaj u niego Tu masz nr 509 529 650
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja robiłem w Cesji Car w Krępcu i bylem mega zadowolony ale na koszt sprawcy wiec ceny nie znam za element.
- Do zamknięcia
-
Schowki foteli przednich - montaż
Ja również montowałem, spokojnie 30 min z odkręceniem foteli. Same schowki cieszą a to że dałem za nie 50 zeta na szrocie ( tylko musiałem sam wymontować) cieszy podwójnie!
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To ma działać, jeśli ok to co za różnica które, mam od Pawła bo były od reki tak pewnie też na allegro bym kupil
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Masz kontrolę spalonej żarówki? Chodzi aby błąd na FIS nie wisiał
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
U mnie świeci tak - od Pawła ledy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Foto ie działa
-
a4b7 zarowka popielniczki
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/328812-Podswietlanie-led-popielniczki-przedniej Mój mod może komuś się spodoba
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie byłem gorszy - tez zagłosowałem!
-
Telefon ORI AUDI jak podpiac ?
Tak to zestaw od tego kolegi co mówisz ale tam jest jak dobrze pamiętam 2 wejścia i jedno szerokie. Mam tunel z uchwytem ale dokładany. Czy dużo zachodu z dolozeniem ori instalacji pod uchwyt bo adapter mam ( uchwyt stykowy nie kablowy)
-
Telefon ORI AUDI jak podpiac ?
Mam dołożony zestaw nokii z bluetooth i jest też kabel do podłączenia nokii n73, i ten kabel chciał bym zastąpić właśnie takim telefonem
-
Telefon ORI AUDI jak podpiac ?
Witam posiadam moduł bluetooth nokii w aucie i ma możliwość podpięcia kabla do telefonu. Niżej dodałem foto i prośba aby ktoś co posiada taki tel zmierzył mi szerokość i wysokość wtyczki i ilość pinow. Zdjęcie poglądowe, interesuje się gdyż myślę nad założeniem takiego telefonu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Polecam Radis na ul. Dojazdowej.
-
[ALL B6/B7] Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne
mam pytanie dotyczące 2 lusterka, czy ono oprócz fotochromu posiada czujnik zmierzchu?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja również się wybieram ;-) Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka