Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Goofy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Goofy

  1. Sprawdz kompem stan paliwa jak pokaze inny niz wskaznik to sam wskaźnik jest uszkodzony ja tak mialem wskaznik pokazywal rezerwe a komp 34l wymiana pomogla koszt 20 zeta i 20 min pracy
  2. Podłącz kompa i sprawdz poziom kompem. U mnie wskaznik pokazywal 0 ale co ciekawe po tankowaniu sie podnosił i spadał bardzo powoli jak podczas jazdy. Podłączyłem vaga i pokazał 34 l wiec dolałem z karnistra i wskazania vaga rosły. Wymiana wskaźnika w zegarach załatwiła sprawe, koszt 20 zeta i 20 min pracy
  3. Pogratulować - znam ten stan (córeczka tatusia)
  4. Zna ktoś dobry i sprawdzony program na androida, potrzebuje taki abym mogl wykasować "serwis" mam adapter bluetooth ale moj program nie ogarnia inspekcji. Prosze o namiar na jakąś dobrą sprawdzoną aplikację Auto to jak w temacie a4 b6 2.0 ALT 2002 Avant
  5. Goofy odpowiedział(a) na _quattro_ temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdz wagiem stan paliwa, jak jest inny niz na wskazaniu stawiam na wskaznik w liczniku. Ja tak mialem tankowalem i po jakims czasie paliwo spadalo do rezerwy. Wymina wskaznika pomogla, na szczescie wymiana to max 30 min i nie trzeba lutowac
  6. za***iście bylo. Jest ekipa, jest moc
  7. Ja mam stara wersje. To kolego podaj na pw adres to bym wysłał do ciebie jesli nie byl by to problem dla ciebie.
  8. Jak zajedziesz A6 C6 juz szydery nie bedzie, za to będziesz miał 1000 pytań na które masz znać odpowiedzi
  9. Tylko kolego trzeba wiedziec jakie dać dlatego szukam kogos co jest w temacie
  10. Kolego jaki koszt przerobienia tego? Podjoł bys sie zrobic mi to? kupilem juz 2 inne z tym nr, ale sprzedajacy okazali sie oszustami i obydwaj przyslali mi od a3 a jest inne podlaczenie po czym nie moge nawiazac kontaktu aby zwrocic. Dlatego mysle o przerobieniu tego pierwszego ktory kupilem.Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka
  11. Nie kolega z forum z Łukowa był naprawiać ze nie zdarzyło odbieralem i mu wyslalemWysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  12. Juz niemam Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka
  13. === 10:00 == 1. Paweł212333 2. xMarcin95x 3. Simmon 4. BrzozkA4 5. Hugo 6. Maras 7.lucjan0681e Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka Zobaczcie co dzis do mnie trafilo! i tylko jeden forumowicz wie w jakich okolicznosciach Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka
  14. Ja sie wybieram ale nie wiem o ktorej przybede Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka
  15. Pewnie ze tak! zapraszamy ja również był bym za 14
  16. Ja sie wybieram 10 to dla mnie za wczesnie, woec mam dylemat czy jechac na start i wczesniej uciekac czy pozniej i posiedziec do wieczora
  17. Prawie codziennie tam stoi. Bylo sie odezwac na pogaduche
  18. Temat licznika zamkniety, kupilem na szrocie sam wskaznik za 20 zeta i wymienilem. Na szczescie wszystko ok i nie musze dalej szukac
  19. Tankowalem ale cwierc zbiornika padala po 20 min i tak w kółko. Mam taki "testowy licznik", ale chwilowo nie dostępny bo wysłałem forumowiczowi, żeby sobie po testował. Jak Ci się nie pali to za jakiś czas wróci do mnie. To jak odzyskasz daj znac jesli sie nie uporam to bym pozyczyl na test
  20. Koledzy , potrzebuje licznik na podmiane gdyż prawdopodobnie padł mi wskaźnik paliwa i chce licznik wykluczyć. Może ma ktoś w okolicy Lublina aby spróbować podpiąć i wyeliminować że to wina zegarow. Po rozmowach z mechanikiem wykluczył pływak gdyż po podpięciu kompa pokazuje w kompie 22l a wskaźnik leży na 0. Mam benzyne bo chyba to istotna informacja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.