Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Goofy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Goofy

  1. Kwestia przyzwyczajenia mi sie przydaje trzeba wykorzystać ją do wielu zastosowań Wysłane za pomocą Commodore 64
  2. Mi w maju rok. A nie wstydzę się i noszę! Wysłane za pomocą Commodore 64
  3. Moj nick lucjan0681e zapodajcie do mnie gram od 4 do 9 Wysłane za pomocą Commodore 64
  4. Ooo i nic sie nie chwaliłeś? To na spocie flacha z ciebie Wysłane za pomocą Commodore 64
  5. U mnie wymiana silniczka pomogła i juz się otwiera. Poprostu był za mały prąd na sucho otwierał - stymulując zamknięcie a przy obciążeniu już nie Wysłane za pomocą Commodore 64
  6. U mnie tak było i okazało się że był słaby styk i wytopił się styk w zarówce aż przestała całkiem świecić Wysłane za pomocą Commodore 64
  7. Zauważyłem że jak mam włączony zaplon i otwartą klapę tylną -avant to włącza mi się wycieraczka. Czy ktoś miał taką przypadłość? Dodam ze światełko w klapie i wnętrzu nie zawsze działa, czy to jest obiaw uszkodzonej wiązki? Wysłane za pomocą Commodore 64
  8. U mnie tez tak bylo i padl czujnik stopu pod pedałem hamulca. Kontrolka trakcji poprostu ostrzeda ze włącznik świateł stop za pedalem ulega awarii Poczytaj w zrób to sam w warsztacie, watku o wymianie czujnika stopu tam sa wszelkie informacje Wysłane za pomocą Commodore 64
  9. spoko. spoko to dla potomności może ktoś wykorzysta moje patenty, na tył już w głowie mam plan jak to zrobię, muszę nabyć potrzebne elementy i będziemy rezac cześć gratów do wył. airbag-u już kupiłem (lampkę i wyłącznik- wiązka gratis, aby nie wiem czy taka jak potrzebuje) czekam na paczkę i będziemy myśleć co dalej Co tu taka cisza? Wysłane za pomocą Commodore 64
  10. Poszło pwWysłane za pomocą Commodore 64
  11. Zarzuc foto wnetrza pppielnicy i po wyjęciu wkładu jak możesz. Wysłane za pomocą Commodore 64 zamośćKiedy wracasz? Pamiętam ze masz mnie odwiedzić. Obmyśliłem też prostszy sposób podpięcia led popielnicy- bez lutowaniaWysłane za pomocą Commodore 64
  12. Ma ktoś podświetlana popielnice tył? U mnie jest zaślepka i myślę o rozbudowie coś w stylu przedniej Wysłane za pomocą Commodore 64
  13. Ja to raczej nie dam rady, mam zapowiedzianych gosci. Wysłane za pomocą Commodore 64
  14. Czy da rade przełożyć kontrolkę wraz z ta szybka z audi a3 do a4 b6? Pierwsze foto to a3 A drugie a4 b6 probowal juz ktos? Potrzebuje kontrolkę w swojej a mam szyberdach i nie wiem czy podejdzie Wysłane za pomocą Commodore 64
  15. Jest ktoś w grupie co by mi polutował włącznik drl? Okazalo sie ze jest przepalony i trzeba jakieś cienkie kabelki wlutowac, ja umiem tylko grupsze sprawy i mam za duza lutownice. Pomoże ktoś to ogarnąć? Wysłane za pomocą Commodore 64
  16. Wg mnie tylko ledy ale moge sie mylic Wysłane za pomocą Commodore 64
  17. jak bys jechal do Kolano zapytaj o wylacznik airbag metalowa wkladka kluczyka nr 8E0 919 237 i instalacjaschowka z kostka 5 kabelkow do tego wylacznika, i lampka do podsufitki z airbag kontrolka Wysłane za pomocą Commodore 64
  18. przekaźnik, albo rozladowany akuTomek na pv masz fona ;-) Odezwe sie jutro. Dzis wybralem sie na wies pomoc przy zniwach- i zaczynam sie zastanawiac czy to byl dobry pomysl.Wysłane za pomocą Commodore 64
  19. Nie znam sie na tym az tak. Podejde jutro do elektryka niech zajrzy. Wazne ze dziala szkoda tylko ze nie dziala pokretlo Wysłane za pomocą Commodore 64
  20. Trzeba bylo rano bo juz wrocilem ale Brzózka sie wybiera to gadaj z nim Wie może ktoś czy da rade kupić ta spreżynke do dekielka alumy chodzi mi do tego malutkiego w otworze cantrujacym Wysłane za pomocą Commodore 64
  21. zrobilem jak mowiles i zadnej reakcji niema, nawet jeszcze raz sprawdziłem i wszystko wg schematu jest
  22. Spróbuje, mówisz że powinno rozwinąć problem mam tez drugie pytanie, czy włącznik wam się podświetla? Wysłane za pomocą Commodore 64
  23. Tego niewiem. Jeden co kupiłem nic nie działało, i kupiłem drugi to przełącza wiec chyba dziala Wysłane za pomocą Commodore 64
  24. Coś źle podłączyłeś nie jest to możliwe 3 razy sprawdzałem i wszystko wg schematu,
  25. Spoko podaj tel na pw to bede dzwonil jak cos Wysłane za pomocą Commodore 64

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.