Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Goofy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Goofy

  1. Moze dzieki wiekszej aktywnosci na forum, na spotach także frekfencja się zwiększywysłane z Commodore 64
  2. Basik w końcu sie uaktywnił. Teraz musze cię na spota wyciągnąć. , kilka lat na forum a na zlocie nie był. Czas to zmienić A co polecacie sprawdzonego aby końcówkę tłumika wyczyścić? wysłane z Commodore 64
  3. Po plaku to myslalem ze wszystkie te srodki tak samo g.... warte. A tu takie zdziwienie. wysłane z Commodore 64
  4. środek testowałem: a mianowicie jest super, jak dla mnie oczywiście, wiecie jak moje felgi wyglądały przed zabiegiem (uczestnicy zlotu) a teraz http://www.directupload.net/file/d/4027/5cjsl54z_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4027/go74y37x_jpg.htm oczywiście to tylko po jednym razie ( z pędzelkiem) w weekend zdejmę i będę robił pojedynczo obym tylko czasu troszki miał.
  5. Ja wczesniejsze w radisie robilem i bylem bardzo zadowolony, nawet mialem okazję zobaczyc jak robia bo czekalem na auto wysłane z Commodore 64 Dodam ze czas przyciemnienia 2 godz i nawet auto zastepcze daja. Wtedy za mondeo mk3 kombi 430 wzieli [emoji106]
  6. Tak jak marcin mówił na chemicznej, tylko nie wiedzialem że tam, tak czesto bywam sluzbowo i nie wpadlo mi na myśl żeby o taki specyfik zapytać, ale zapytalem o pióra wycieraczek i te z tym dziwnym jak niektorzy nazywaja zapięciem powiedzial mi 52 zł za kpl. wysłane z Commodore 64
  7. No marcinie nabylem k2 i w wolnej chwili felgi puszcza farbę! (Czerwoną) :-) wysłane z Commodore 64
  8. Siema Denis Patrzcie co piszą w gazetach : http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000163483,pustki-na-koncercie-geldofa-i-biohazard-organizator-nie-bylo-zbyt-wielu-muzykow-do-wyboru.html Ciekawe czy dobrze się bawił "Kolega z Łodzi" . Pewnie wyrwał jakas laske, w końcu jak marynarz ma laske w kazdym porcie, jak to powiedzialwysłane z Commodore 64
  9. dzięki wielkie, chemiczna to 2 min pieszo to się przejdę na czasie
  10. gdzie kupie te krwawiące felgi w Lbn? myślę o tej tańszej opcji.
  11. wybierałem się dłuższy czas, ale rodzina, jak była możliwość to zawitałem, z małym spóźnieniem i mala kichą na wstępie ale czuje się dumny ze bylem i moglem was poznać, na pewno zawitam jeszcze
  12. sorki za błędy pisałem z kom a słownik lubi swoje słówka
  13. A ktoś próbował czy się mieści po montażu butli? wysłane z Commodore 64
  14. Ja przyjade ale troche pozniej mam nadzieje że jeszcze będziecie wysłane z Commodore 64
  15. Jak dobrze pójdzie i ja zawitam po raz pierwszy na spota. Mam pytanko może ktoś ma wlepy klubowe na zbyciu to tym odkupił Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  16. Tak jak kolega wyzej mowi. Trzeba czyscic tez miałem ten problem wysłane z Commodore 64
  17. Ja jezdze do zakopca " U Mróweczki" ok 300 m od kropowek auto pod domem. Telewizja lazienka w pokoju tylko kuchnia wspolna na pietrze. Rozne metraze wysłane z Commodore 64
  18. Witam. Montował ktos u siebie moduł DRL? Myśle nad montażem i czy znalazł by sie ktos co by pomogl w tej akcji? wysłane z Commodore 64
  19. Polecam firme Radis jak dobrze pamiętam ul. Dojazdowa, jak się mówisz to nawet od ręki zrobią mi kombi robili 1,5 godz więc czekałem na miejscu Oczywiście w Lbn Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
  20. Goofy odpowiedział(a) na Goofy temat w Audi A4 B6
    to wystarczy pokretlo zdjac, czy całą lampke? a co do otwierania powinno byc na dotyk tak mi sie wydaje,
  21. Goofy opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, mam taki problem z uchylaniem szyberdachu, a mianowicie nie zawsze po dotknięciu uchyli szyber, czasami muszę przytrzymać aż otworzy i wtedy zaraz po uchyleniu samo go zamyka, jak po dotknięciu sam otworzy, to nie będzie się zamykał, miał ktoś taka przypadłość?
  22. Tak ale jak dla mnie to skomplikowane Jest opisane na forum: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/70944-instalacja-przelacznika-deaktywacji-poduszki-pasazera-air-bag-off/ Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka
  23. Koledzy montowal ktos z was wylacznik Air Bag w swojej b6? chcial bym to zamontowac ale nie znam sie w tym temacie, byl by ktos co by pomogl w montazu?
  24. Dzięki koledzy,tak tez myslslem
  25. To zalezy od córeczki, jak będzie dawać w kość to musze pomóc żonie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.