Treść opublikowana przez Goofy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Moze dzieki wiekszej aktywnosci na forum, na spotach także frekfencja się zwiększywysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Basik w końcu sie uaktywnił. Teraz musze cię na spota wyciągnąć. , kilka lat na forum a na zlocie nie był. Czas to zmienić A co polecacie sprawdzonego aby końcówkę tłumika wyczyścić? wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Po plaku to myslalem ze wszystkie te srodki tak samo g.... warte. A tu takie zdziwienie. wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
środek testowałem: a mianowicie jest super, jak dla mnie oczywiście, wiecie jak moje felgi wyglądały przed zabiegiem (uczestnicy zlotu) a teraz http://www.directupload.net/file/d/4027/5cjsl54z_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4027/go74y37x_jpg.htm oczywiście to tylko po jednym razie ( z pędzelkiem) w weekend zdejmę i będę robił pojedynczo obym tylko czasu troszki miał.
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
Ja wczesniejsze w radisie robilem i bylem bardzo zadowolony, nawet mialem okazję zobaczyc jak robia bo czekalem na auto wysłane z Commodore 64 Dodam ze czas przyciemnienia 2 godz i nawet auto zastepcze daja. Wtedy za mondeo mk3 kombi 430 wzieli [emoji106]
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tak jak marcin mówił na chemicznej, tylko nie wiedzialem że tam, tak czesto bywam sluzbowo i nie wpadlo mi na myśl żeby o taki specyfik zapytać, ale zapytalem o pióra wycieraczek i te z tym dziwnym jak niektorzy nazywaja zapięciem powiedzial mi 52 zł za kpl. wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No marcinie nabylem k2 i w wolnej chwili felgi puszcza farbę! (Czerwoną) :-) wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Siema Denis Patrzcie co piszą w gazetach : http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000163483,pustki-na-koncercie-geldofa-i-biohazard-organizator-nie-bylo-zbyt-wielu-muzykow-do-wyboru.html Ciekawe czy dobrze się bawił "Kolega z Łodzi" . Pewnie wyrwał jakas laske, w końcu jak marynarz ma laske w kazdym porcie, jak to powiedzialwysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
dzięki wielkie, chemiczna to 2 min pieszo to się przejdę na czasie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
gdzie kupie te krwawiące felgi w Lbn? myślę o tej tańszej opcji.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wybierałem się dłuższy czas, ale rodzina, jak była możliwość to zawitałem, z małym spóźnieniem i mala kichą na wstępie ale czuje się dumny ze bylem i moglem was poznać, na pewno zawitam jeszcze
-
Dojazdówka A4 B6 Avant
sorki za błędy pisałem z kom a słownik lubi swoje słówka
-
Dojazdówka A4 B6 Avant
A ktoś próbował czy się mieści po montażu butli? wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja przyjade ale troche pozniej mam nadzieje że jeszcze będziecie wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak dobrze pójdzie i ja zawitam po raz pierwszy na spota. Mam pytanko może ktoś ma wlepy klubowe na zbyciu to tym odkupił Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
-
Samozamykający się szyberdach
Tak jak kolega wyzej mowi. Trzeba czyscic tez miałem ten problem wysłane z Commodore 64
-
nocleg w zakopanem
Ja jezdze do zakopca " U Mróweczki" ok 300 m od kropowek auto pod domem. Telewizja lazienka w pokoju tylko kuchnia wspolna na pietrze. Rozne metraze wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam. Montował ktos u siebie moduł DRL? Myśle nad montażem i czy znalazł by sie ktos co by pomogl w tej akcji? wysłane z Commodore 64
-
Przyciemnienie szyb w okolicach Lubartowa ?
Polecam firme Radis jak dobrze pamiętam ul. Dojazdowa, jak się mówisz to nawet od ręki zrobią mi kombi robili 1,5 godz więc czekałem na miejscu Oczywiście w Lbn Wysłane z mojego SM-T113 przy użyciu Tapatalka
-
Otwieranie szyberdachu
to wystarczy pokretlo zdjac, czy całą lampke? a co do otwierania powinno byc na dotyk tak mi sie wydaje,
-
Otwieranie szyberdachu
Witam, mam taki problem z uchylaniem szyberdachu, a mianowicie nie zawsze po dotknięciu uchyli szyber, czasami muszę przytrzymać aż otworzy i wtedy zaraz po uchyleniu samo go zamyka, jak po dotknięciu sam otworzy, to nie będzie się zamykał, miał ktoś taka przypadłość?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tak ale jak dla mnie to skomplikowane Jest opisane na forum: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/70944-instalacja-przelacznika-deaktywacji-poduszki-pasazera-air-bag-off/ Wysłane z mojego GT-I9060 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Koledzy montowal ktos z was wylacznik Air Bag w swojej b6? chcial bym to zamontowac ale nie znam sie w tym temacie, byl by ktos co by pomogl w montazu?
-
Felgi
Dzięki koledzy,tak tez myslslem
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To zalezy od córeczki, jak będzie dawać w kość to musze pomóc żonie.