Treść opublikowana przez Goofy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Trzeba korzystac dopuki urlop. Od jutra dalszy ciag szukania gratow do modu wył. airbag-u Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
witam. zrobiłem wszystko wg schematu i działa, światła się zapalają i gasną po przełączeniu, lecz wogole nie reaguje na przełączanie pokrętłem DRL, jaka może być tego przyczyna ze nie mogę ich wyłączyć pokrętłem?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kolejny modzik już za mną, światła DRL zamontowane [emoji593] Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Dzieki ale który dokładniej? w wyszukiwarce użytkowników wyskakuje kilku! Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Czyli kostka do stacyjki jest 5-cio pinowa? Mam taka kostke do wiazki schowka A kostka w lampce podsufitki czy teraz musze tylko dokupic stacyjke z metalowa membrama, wiazke schowka do kompletu i część lampki z napisem airbagu, kodowanie? Wysłane za pomocą Commodore 64 Czy jest ktos na forum co by mi zrobil taka wiazke pod wylacznik z metalowa membrama piecio pionową? Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Podswietlanie led popielniczki przedniej
A więc jak w tytule chce pokazać wszystkim efekt przeróbki podświetlenia popielniczki (1din) przedniej w naszych a4 B6 To jest efekt koncowy: Potrzebne materiały: * taśma led czerwona ( u mnie 2 moduly) * kabelek z podłączeniem paska led ( kupilem w OBI - można również lutować) A więc zaczynamy od wyjęcia ramki wraz z mieszkiem lewarka zmiany biegów. , podważamy ją do góry jest na 4 wciskach, pozniej wyjmujemy pułeczke pod climatronokiem i odkrecamy 2 srobki które ukazał mam demontaż mieszka są ma klucz 8. Po odkreceniu śrub wyjmujemy popielniczke i odpinany kostke. Po wyjęciu. , z popielniczki wyjmujwmy obydowe diody ( podwazylem srubokretem i wyskoczyla). Rozpuławiamy tą obudowę i widzimy 2 druciki i diode, Teraz bierzemy popielniczke w srodku jest bialy pasek i od spodu podwazamy blokade i drugim srubokrekem w srodku popielniczki odsuwamy od scianki aby wysunelo sie w bok, w ten sposob mamy miejsce aby zamontować taśmę led na klej który ma od spodu. podłączenie paska led: obciołem diode i dziurką po diodzie wprowadziłem kabelki do srodka Mniej więcej tak to wygląda (pamietajmy że jeśli ktoś stosuje szybko złączki led musi przełożyć kabelki przez otwór po bialej listwy z środka popielnicy przed lutowaniem do drucilow tak aby zlaczka była w popielnicy)i przylutowalem do tych drucikow (trzeba sprawdzić żeby plus do plusa, minus do minusa bo dioda inaczej świecić nie będzie) Tak wyglada po podłączeniu w środku Mocowanie po diodzie i miesce lutu chowa sie w plastiku ale juz nie wchodzi w swoje pierwotne miejsce tylko wisi luzem pod spodem ale i tak tego nie widać, podłączamy kostkę i składamy wszystko na swoje miejsce. Przepraszam jesli pisze troche chaotycznie ale to moj pierwszy post i mam nadzieję, że podoba się moj mod podswietlenia. Jeszcze raz efekt końcowy Opcja druga to kupić szybko złączki do kabli i obejdzie się bez lutowania Wystarczy poniżej kostki oryginalnego oświetlenia zamontować na kabelkach uprzednio ściągając parcianą taśmę w LBN mogę pomoc w przeróbce, pisać na priv jeśli ktoś by chciał Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ta dioda jest jak w zasilaczu antenowym. A mojego moda wogóle nie widać bez wyjęcia wkładu popielniczki. Podpiołem pod fabr gniazdko odcinajac diode i lutujac do tamtych drucikow. Wazne ze jest efekt. Moja dioda była spalona już, stwierdziłem że szkoda wymieniać bo efekt mizerny a ze taśma była w domu, to chwila czasu i są efekty Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wywalilem ten przezroczysty plastik spod wkładu popielniczki i dalem 10 cm tasmy led Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wogóle nie używam dlatego po 5 miesiacach zobaczyłem ze nie działa
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Efekt jest zadowalający Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kolejny modzik- ulepszenie podświetlenia popielniczki ( jako że u mnie nie działało ) Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Aaaa to zmienia postać rzeczy Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to twojego koloru to nigdzie nie widziałem, ciężko będzie masz rarytas!
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
dziś robiłem! czemu nie mówiłeś wczoraj? a co dokładnie szukasz może pomogę!
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja rowniez dziekuje. I miło bylo poznać kolejne osoby z forum Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
masz jakąś instrukcje jak to zrobic
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
będzie ktoś z kompem na spocie? podłączył by mi mojego i zmienił język fis na Angielski z Niemca
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Obecnie pierwszeństwo przejelo montaż wylacznika airbag ze wzgledu na zone. Mam urlop i bede szukal wszystkich modow ale air bag to konieczność. Tempt tez bedzie ale jak narazie zona mi troche truje ze aby w auto inwestuje. I dla jej wygody zakladam ten wylacznikWysłane za pomocą Commodore 64 O A i montaz drl w św. drogowych ale czekam na przesylki aby moc poskladac do kupy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Czerwone byly Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
masz piny w moduł komfortu?Ja podpiolem pod czerwone lampki ostrzegawcze w drzwiachWysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Przy okazji poszukiwań czesci do moda, trafilo sie cos co tez bylo w planach. Zdjecia nie powalaja ale modzik udany. Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Czyli mam stacyjke podswietlana? Metalowa? Jak zdejme lampke bedzie wolna wtyczka jesli mam wersje sufitowa? Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Mam date prod 04.2002 ale lampke podsufitki mam bez kontrolki. W koncu niewiem jakia potrzebuje stacyjke, czy ktos zmienil lampke czy cos zle rozumiem. Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A i ja będę ulepszał swoje B6, będzie modzik układu DRL, na fabrycznym włączniku, wszystkie gratki zamówione aby czekać żeby spłyneły do mnie, i po weekendzie już urlopik to się będzie rezac
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
czy taki moduł również będzie pasował do twojego schematu? nie znam się i dlatego wole dopytać http://allegro.pl/modul-swiatel-dziennych-dlugie-30-mocy-drl-canbus-i5441152238.html