Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Goofy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Goofy

  1. Trzeba korzystac dopuki urlop. Od jutra dalszy ciag szukania gratow do modu wył. airbag-u Wysłane za pomocą Commodore 64
  2. witam. zrobiłem wszystko wg schematu i działa, światła się zapalają i gasną po przełączeniu, lecz wogole nie reaguje na przełączanie pokrętłem DRL, jaka może być tego przyczyna ze nie mogę ich wyłączyć pokrętłem?
  3. Kolejny modzik już za mną, światła DRL zamontowane [emoji593] Wysłane za pomocą Commodore 64
  4. Dzieki ale który dokładniej? w wyszukiwarce użytkowników wyskakuje kilku! Wysłane za pomocą Commodore 64
  5. Czyli kostka do stacyjki jest 5-cio pinowa? Mam taka kostke do wiazki schowka A kostka w lampce podsufitki czy teraz musze tylko dokupic stacyjke z metalowa membrama, wiazke schowka do kompletu i część lampki z napisem airbagu, kodowanie? Wysłane za pomocą Commodore 64 Czy jest ktos na forum co by mi zrobil taka wiazke pod wylacznik z metalowa membrama piecio pionową? Wysłane za pomocą Commodore 64
  6. A więc jak w tytule chce pokazać wszystkim efekt przeróbki podświetlenia popielniczki (1din) przedniej w naszych a4 B6 To jest efekt koncowy: Potrzebne materiały: * taśma led czerwona ( u mnie 2 moduly) * kabelek z podłączeniem paska led ( kupilem w OBI - można również lutować) A więc zaczynamy od wyjęcia ramki wraz z mieszkiem lewarka zmiany biegów. , podważamy ją do góry jest na 4 wciskach, pozniej wyjmujemy pułeczke pod climatronokiem i odkrecamy 2 srobki które ukazał mam demontaż mieszka są ma klucz 8. Po odkreceniu śrub wyjmujemy popielniczke i odpinany kostke. Po wyjęciu. , z popielniczki wyjmujwmy obydowe diody ( podwazylem srubokretem i wyskoczyla). Rozpuławiamy tą obudowę i widzimy 2 druciki i diode, Teraz bierzemy popielniczke w srodku jest bialy pasek i od spodu podwazamy blokade i drugim srubokrekem w srodku popielniczki odsuwamy od scianki aby wysunelo sie w bok, w ten sposob mamy miejsce aby zamontować taśmę led na klej który ma od spodu. podłączenie paska led: obciołem diode i dziurką po diodzie wprowadziłem kabelki do srodka Mniej więcej tak to wygląda (pamietajmy że jeśli ktoś stosuje szybko złączki led musi przełożyć kabelki przez otwór po bialej listwy z środka popielnicy przed lutowaniem do drucilow tak aby zlaczka była w popielnicy)i przylutowalem do tych drucikow (trzeba sprawdzić żeby plus do plusa, minus do minusa bo dioda inaczej świecić nie będzie) Tak wyglada po podłączeniu w środku Mocowanie po diodzie i miesce lutu chowa sie w plastiku ale juz nie wchodzi w swoje pierwotne miejsce tylko wisi luzem pod spodem ale i tak tego nie widać, podłączamy kostkę i składamy wszystko na swoje miejsce. Przepraszam jesli pisze troche chaotycznie ale to moj pierwszy post i mam nadzieję, że podoba się moj mod podswietlenia. Jeszcze raz efekt końcowy Opcja druga to kupić szybko złączki do kabli i obejdzie się bez lutowania Wystarczy poniżej kostki oryginalnego oświetlenia zamontować na kabelkach uprzednio ściągając parcianą taśmę w LBN mogę pomoc w przeróbce, pisać na priv jeśli ktoś by chciał Wysłane za pomocą Commodore 64
  7. Ta dioda jest jak w zasilaczu antenowym. A mojego moda wogóle nie widać bez wyjęcia wkładu popielniczki. Podpiołem pod fabr gniazdko odcinajac diode i lutujac do tamtych drucikow. Wazne ze jest efekt. Moja dioda była spalona już, stwierdziłem że szkoda wymieniać bo efekt mizerny a ze taśma była w domu, to chwila czasu i są efekty Wysłane za pomocą Commodore 64
  8. Wywalilem ten przezroczysty plastik spod wkładu popielniczki i dalem 10 cm tasmy led Wysłane za pomocą Commodore 64
  9. wogóle nie używam dlatego po 5 miesiacach zobaczyłem ze nie działa
  10. Efekt jest zadowalający Wysłane za pomocą Commodore 64
  11. Kolejny modzik- ulepszenie podświetlenia popielniczki ( jako że u mnie nie działało ) Wysłane za pomocą Commodore 64
  12. Aaaa to zmienia postać rzeczy Wysłane za pomocą Commodore 64
  13. to twojego koloru to nigdzie nie widziałem, ciężko będzie masz rarytas!
  14. dziś robiłem! czemu nie mówiłeś wczoraj? a co dokładnie szukasz może pomogę!
  15. Ja rowniez dziekuje. I miło bylo poznać kolejne osoby z forum Wysłane za pomocą Commodore 64
  16. masz jakąś instrukcje jak to zrobic
  17. będzie ktoś z kompem na spocie? podłączył by mi mojego i zmienił język fis na Angielski z Niemca
  18. Obecnie pierwszeństwo przejelo montaż wylacznika airbag ze wzgledu na zone. Mam urlop i bede szukal wszystkich modow ale air bag to konieczność. Tempt tez bedzie ale jak narazie zona mi troche truje ze aby w auto inwestuje. I dla jej wygody zakladam ten wylacznikWysłane za pomocą Commodore 64 O A i montaz drl w św. drogowych ale czekam na przesylki aby moc poskladac do kupy
  19. Czerwone byly Wysłane za pomocą Commodore 64
  20. masz piny w moduł komfortu?Ja podpiolem pod czerwone lampki ostrzegawcze w drzwiachWysłane za pomocą Commodore 64
  21. Przy okazji poszukiwań czesci do moda, trafilo sie cos co tez bylo w planach. Zdjecia nie powalaja ale modzik udany. Wysłane za pomocą Commodore 64
  22. Czyli mam stacyjke podswietlana? Metalowa? Jak zdejme lampke bedzie wolna wtyczka jesli mam wersje sufitowa? Wysłane za pomocą Commodore 64
  23. Mam date prod 04.2002 ale lampke podsufitki mam bez kontrolki. W koncu niewiem jakia potrzebuje stacyjke, czy ktos zmienil lampke czy cos zle rozumiem. Wysłane za pomocą Commodore 64
  24. A i ja będę ulepszał swoje B6, będzie modzik układu DRL, na fabrycznym włączniku, wszystkie gratki zamówione aby czekać żeby spłyneły do mnie, i po weekendzie już urlopik to się będzie rezac
  25. czy taki moduł również będzie pasował do twojego schematu? nie znam się i dlatego wole dopytać http://allegro.pl/modul-swiatel-dziennych-dlugie-30-mocy-drl-canbus-i5441152238.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.