Treść opublikowana przez Goofy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Andynl. widziane b8 pod Auchan Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Osad
Koledzy co jest przyczyna bialego osadu na swiecach zaplonowych? Niedawno zalozylem gaz i nie jest dokonca dobrze, viagle poprawiaja a przyczyna nie znika, a mianowicie szarpie do ok 70 stopni, a zwłaszcza dziwi mnie to ze przelacza sie ok 10 sek po odpaleniu a gazownik mowi ze dobrze. Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Chcemy b8 w s-line to trzeba tyrać, kto ma, może sobie odpuścić Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ludziska pracują Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Stały motyw w tym miejscu i to mają zatoczki w obu kierunkachWysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Z tego co ja wiem to mogą zabrać tylko na przekroczeniu na 50 podniesien to nie obowiązuje Czym cie capneli? Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Przynajmniej jak to było w mieście to nadal masz lejce, w naszym przypadku było by 3 mies. Fotelik pasażera Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Do mnie tez smialo uderzej ja okolice carrefur na witosa- ew. Grabskiego Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To moze by racjaWysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Zrobilo sie teraz czy zawsze tak miales? Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Polac mu!
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mi chodzi w jakim zespole gra że go nie będzieWysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ale nie u nas te burze. Wysłane za pomocą Commodore 64 A gdzie gra?Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Zaślepka tylnej lampy Avant
Ja również zrozumiałem jak ancymonek, to zwracam honor Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
zapraszamy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
napewno
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja się wybieram
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Czy wiazka od innego modelu audi bedzie pasowac? Czy musi być od b6 Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Co twoje 3.0 wozi sie po krancowej? Juz mialem trąbić a tu kobieta za fajerka, wiec grzecznie pojechalem dalejWysłane za pomocą Commodore 64 Żona z dzieckiem pojechała gdzieś. Trzeba było trąbićJak bym sam jechał czemu nie, ale tak żona by mi zarzuciła że zarywam laski na miescieWysłane za pomocą Commodore 64
-
Zaślepka tylnej lampy Avant
Pewien jestes że ich niemasz. Ja swoja kupilem i tez żadnej nie było. Ale pomyślałem że zajrze za te plastiki i były obydwie więc już jest jak z fabryki. Trzeba trochę rozkręcić ale jak są nie widzę potrzeby kupować. Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Co twoje 3.0 wozi sie po krancowej? Juz mialem trąbić a tu kobieta za fajerka, wiec grzecznie pojechalem dalejWysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A pytales tam gdzie ja byłem? Ja tez bym pojechal gdzies potrzebuje kupic popielniczke tyl podswietlana z osprzetem i lampke do przedziału pasażerskiego tyłCzym różni się S-line? Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ŁadnieWysłane za pomocą Commodore 64
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Czy ktoś mi rozpisze jak dokładnie podłączyć tą kostkę od wyłącznika do wiązki schowka? Potrzebuje jak chłopu na miedzy I jak liczymy piny w poziomie czy pione, gdzie jest góra kostki? Bo różnie to bywa z doświadczenia wiem Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
czyli domyślam sie ze to ten klubowicz bez żadnych znaków oprócz Kaju. dzięki z góryMa ktoś nr wiązki do starszej instalacji? Z metalowa membrama i 5 pinów Wysłane za pomocą Commodore 64 Mam taki wylacznik, kluczyk sie przekreca tylko czy bedzie pasował? Do tego jest taka kostka. Czy ktos jest w stanie powiedziec mi czy to bedzie działać? Wysłane za pomocą Commodore 64