Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Goofy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Goofy

  1. Andynl. widziane b8 pod Auchan Wysłane za pomocą Commodore 64
  2. Koledzy co jest przyczyna bialego osadu na swiecach zaplonowych? Niedawno zalozylem gaz i nie jest dokonca dobrze, viagle poprawiaja a przyczyna nie znika, a mianowicie szarpie do ok 70 stopni, a zwłaszcza dziwi mnie to ze przelacza sie ok 10 sek po odpaleniu a gazownik mowi ze dobrze. Wysłane za pomocą Commodore 64
  3. Chcemy b8 w s-line to trzeba tyrać, kto ma, może sobie odpuścić Wysłane za pomocą Commodore 64
  4. Ludziska pracują Wysłane za pomocą Commodore 64
  5. Stały motyw w tym miejscu i to mają zatoczki w obu kierunkachWysłane za pomocą Commodore 64
  6. Z tego co ja wiem to mogą zabrać tylko na przekroczeniu na 50 podniesien to nie obowiązuje Czym cie capneli? Wysłane za pomocą Commodore 64
  7. Przynajmniej jak to było w mieście to nadal masz lejce, w naszym przypadku było by 3 mies. Fotelik pasażera Wysłane za pomocą Commodore 64
  8. Do mnie tez smialo uderzej ja okolice carrefur na witosa- ew. Grabskiego Wysłane za pomocą Commodore 64
  9. To moze by racjaWysłane za pomocą Commodore 64
  10. Zrobilo sie teraz czy zawsze tak miales? Wysłane za pomocą Commodore 64
  11. Mi chodzi w jakim zespole gra że go nie będzieWysłane za pomocą Commodore 64
  12. Ale nie u nas te burze. Wysłane za pomocą Commodore 64 A gdzie gra?Wysłane za pomocą Commodore 64
  13. Goofy odpowiedział(a) na Litai temat w Audi A4 B6
    Ja również zrozumiałem jak ancymonek, to zwracam honor Wysłane za pomocą Commodore 64
  14. Czy wiazka od innego modelu audi bedzie pasowac? Czy musi być od b6 Wysłane za pomocą Commodore 64
  15. Co twoje 3.0 wozi sie po krancowej? Juz mialem trąbić a tu kobieta za fajerka, wiec grzecznie pojechalem dalejWysłane za pomocą Commodore 64 Żona z dzieckiem pojechała gdzieś. Trzeba było trąbićJak bym sam jechał czemu nie, ale tak żona by mi zarzuciła że zarywam laski na miescieWysłane za pomocą Commodore 64
  16. Goofy odpowiedział(a) na Litai temat w Audi A4 B6
    Pewien jestes że ich niemasz. Ja swoja kupilem i tez żadnej nie było. Ale pomyślałem że zajrze za te plastiki i były obydwie więc już jest jak z fabryki. Trzeba trochę rozkręcić ale jak są nie widzę potrzeby kupować. Wysłane za pomocą Commodore 64
  17. Co twoje 3.0 wozi sie po krancowej? Juz mialem trąbić a tu kobieta za fajerka, wiec grzecznie pojechalem dalejWysłane za pomocą Commodore 64
  18. A pytales tam gdzie ja byłem? Ja tez bym pojechal gdzies potrzebuje kupic popielniczke tyl podswietlana z osprzetem i lampke do przedziału pasażerskiego tyłCzym różni się S-line? Wysłane za pomocą Commodore 64
  19. ŁadnieWysłane za pomocą Commodore 64
  20. Czy ktoś mi rozpisze jak dokładnie podłączyć tą kostkę od wyłącznika do wiązki schowka? Potrzebuje jak chłopu na miedzy I jak liczymy piny w poziomie czy pione, gdzie jest góra kostki? Bo różnie to bywa z doświadczenia wiem Wysłane za pomocą Commodore 64
  21. czyli domyślam sie ze to ten klubowicz bez żadnych znaków oprócz Kaju. dzięki z góryMa ktoś nr wiązki do starszej instalacji? Z metalowa membrama i 5 pinów Wysłane za pomocą Commodore 64 Mam taki wylacznik, kluczyk sie przekreca tylko czy bedzie pasował? Do tego jest taka kostka. Czy ktos jest w stanie powiedziec mi czy to bedzie działać? Wysłane za pomocą Commodore 64

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.