Treść opublikowana przez Goofy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja mieszkalem na wsi przez 25l. Od 5 mieszkam w lbn, obecnie jestem na etapie poszukiwania domu na wsi, jednak miasto trzeba lubic a ja wole swobode na wsi. wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Na to wygląda, lecz myślę że nadrobimy zaległości [emoji353] wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Osobiscie nie miałem okazji poznać Prezesa, lecz piewszy spot za mna.wysłane z Commodore 64
-
Dojazdówka A4 B6 Avant
Mi zamontowali 55l i mam plastik i jest prawie jak oryginal tylko po śrubie dziura została - b6 Avant wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja juz w drzwiach byłem i tu zonk, gości sie zwalili i po spocie. Mam nadzieje ze nastepnym razem uda mi się dotrzeć wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Również zamierzam sie zjawić wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Czyli muszę coś dokupić. Po przytrzymaniu dziala lecz moja zona nie zawsze pamięta że zostawiła otwarte okna a później stoi otwarty wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Koledzy mam takie pytanie, ogarnia ktoś taki myk, aby zrobić po maciśnięciu zamykania na pilocie dotykał rowniez szyby- o ile wogóle się tak da zrobić. wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Koledzy mam takie pytanie, ogarnia ktoś taki myk, aby zrobić po maciśnięciu zamykania na pilocie dotykał rowniez szyby- o ile wogóle się tak da zrobić. wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Podpinam się i ja pod naklejki wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Byłem dzisiaj w Warsztatowni i termin to 3-ci tydzien sierpnia. Ze względu że moj ALT nie jest tak wymagający to szukam innego gazownika. Poza tym cena również sie zmieniła ale już nie dopytywalem o ile. wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Niestety ja to dziś odpadam. Ale 5 pisE sie, oby nic nie wyskoczyło wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Podoba mnie sie! wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzięki wielkie. Nigdy się z taką nie spotkałem. A wujek Google w zapytaniu o pozycję b6 milczał wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jaka stosowana jest żarówka postojowa przednia w b6? U mnie coś takiego: Rozszyfrowalem tylko 12V 10W wie ktoś może dokładniej jaka to żarówka? wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzieki serdeczne.! wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a możesz dać link do jego profilu, bo jak znam życie jest kilka podobnych nick-ów
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
Majac małe dziecko to sprawa jest extra, dziecka nie razi i auto sie tak nie nagrzewa. A poza tym to lubie w każdym aucie miałem. wysłane z Commodore 64
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
Ja swoj robilem na bocznej dozynkowej, są to ludzie ktorzy przyciemniaja dla auto grafika, tego z przemyslowej. Jak coś mam nr prywatny do niego, można zadzwonić i zapytać wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Żuć link do tego specifika do jasnych, najlepiej z foto opakowania I gdzie kupię wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No i problem w bagazniku tylko klej pozostal po naklejce i KS rowniez niemam, jak moge jeszcze sie dowiedziec jakie mam wyposażenie. Domyslam sie ze pewnie serwis, ale czy jest jakies alternatywne rozwiązanie. wysłane z Commodore 64
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
Nie pamietam dokladnie, ale jak pytalem o B6 Avant to chyba 450 mi powiedział a w Maneo 500. Z kilkoma można by cenę negocjować, mi po znajomości avanta za 350 zrobili i też nie narzekam wysłane z Commodore 64
-
[ALL B5] Rozkodowanie wyposażenia auta
gdzie szukać tej naklejki w B6? , w bagażniku nie mam chyba ze pod plastikami, a i w KS brak naklejki Znaleziono: była naklejona pod tylną kanapą - czasmi konkretne sprzątanie na coś sie przydaje
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Do czego służy ten drucik? Domyślam się że coś z kołami ale nie mam pomysłu do czego. Pytanie drugie: gdzie znajdę naklejkę z wyposażeniem w B6? W bagażniku patrzyłem i nie widzę. , chyba że pod plastikami. W KS nie mam naklejki. wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Szkoda ze na moim jasnym taki efekt oka nie wyjdzie. Ale ciszy oko [emoji106] wysłane z Commodore 64