Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Goofy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Goofy

  1. Ja mieszkalem na wsi przez 25l. Od 5 mieszkam w lbn, obecnie jestem na etapie poszukiwania domu na wsi, jednak miasto trzeba lubic a ja wole swobode na wsi. wysłane z Commodore 64
  2. Na to wygląda, lecz myślę że nadrobimy zaległości [emoji353] wysłane z Commodore 64
  3. Osobiscie nie miałem okazji poznać Prezesa, lecz piewszy spot za mna.wysłane z Commodore 64
  4. Mi zamontowali 55l i mam plastik i jest prawie jak oryginal tylko po śrubie dziura została - b6 Avant wysłane z Commodore 64
  5. Ja juz w drzwiach byłem i tu zonk, gości sie zwalili i po spocie. Mam nadzieje ze nastepnym razem uda mi się dotrzeć wysłane z Commodore 64
  6. Również zamierzam sie zjawić wysłane z Commodore 64
  7. Czyli muszę coś dokupić. Po przytrzymaniu dziala lecz moja zona nie zawsze pamięta że zostawiła otwarte okna a później stoi otwarty wysłane z Commodore 64
  8. Koledzy mam takie pytanie, ogarnia ktoś taki myk, aby zrobić po maciśnięciu zamykania na pilocie dotykał rowniez szyby- o ile wogóle się tak da zrobić. wysłane z Commodore 64
  9. Koledzy mam takie pytanie, ogarnia ktoś taki myk, aby zrobić po maciśnięciu zamykania na pilocie dotykał rowniez szyby- o ile wogóle się tak da zrobić. wysłane z Commodore 64
  10. Podpinam się i ja pod naklejki wysłane z Commodore 64
  11. Byłem dzisiaj w Warsztatowni i termin to 3-ci tydzien sierpnia. Ze względu że moj ALT nie jest tak wymagający to szukam innego gazownika. Poza tym cena również sie zmieniła ale już nie dopytywalem o ile. wysłane z Commodore 64
  12. Niestety ja to dziś odpadam. Ale 5 pisE sie, oby nic nie wyskoczyło wysłane z Commodore 64
  13. Podoba mnie sie! wysłane z Commodore 64
  14. Dzięki wielkie. Nigdy się z taką nie spotkałem. A wujek Google w zapytaniu o pozycję b6 milczał wysłane z Commodore 64
  15. Jaka stosowana jest żarówka postojowa przednia w b6? U mnie coś takiego: Rozszyfrowalem tylko 12V 10W wie ktoś może dokładniej jaka to żarówka? wysłane z Commodore 64
  16. Dzieki serdeczne.! wysłane z Commodore 64
  17. a możesz dać link do jego profilu, bo jak znam życie jest kilka podobnych nick-ów
  18. Majac małe dziecko to sprawa jest extra, dziecka nie razi i auto sie tak nie nagrzewa. A poza tym to lubie w każdym aucie miałem. wysłane z Commodore 64
  19. Ja swoj robilem na bocznej dozynkowej, są to ludzie ktorzy przyciemniaja dla auto grafika, tego z przemyslowej. Jak coś mam nr prywatny do niego, można zadzwonić i zapytać wysłane z Commodore 64
  20. Żuć link do tego specifika do jasnych, najlepiej z foto opakowania I gdzie kupię wysłane z Commodore 64
  21. No i problem w bagazniku tylko klej pozostal po naklejce i KS rowniez niemam, jak moge jeszcze sie dowiedziec jakie mam wyposażenie. Domyslam sie ze pewnie serwis, ale czy jest jakies alternatywne rozwiązanie. wysłane z Commodore 64
  22. Nie pamietam dokladnie, ale jak pytalem o B6 Avant to chyba 450 mi powiedział a w Maneo 500. Z kilkoma można by cenę negocjować, mi po znajomości avanta za 350 zrobili i też nie narzekam wysłane z Commodore 64
  23. gdzie szukać tej naklejki w B6? , w bagażniku nie mam chyba ze pod plastikami, a i w KS brak naklejki Znaleziono: była naklejona pod tylną kanapą - czasmi konkretne sprzątanie na coś sie przydaje
  24. Do czego służy ten drucik? Domyślam się że coś z kołami ale nie mam pomysłu do czego. Pytanie drugie: gdzie znajdę naklejkę z wyposażeniem w B6? W bagażniku patrzyłem i nie widzę. , chyba że pod plastikami. W KS nie mam naklejki. wysłane z Commodore 64
  25. Szkoda ze na moim jasnym taki efekt oka nie wyjdzie. Ale ciszy oko [emoji106] wysłane z Commodore 64

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.