Treść opublikowana przez Goofy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ile cie skasowali? To to co mowilem na rapackiego to jest sklep firmowy saint gobain i bez czujnika bys mial za 420- zalatwilo by sie , oczywiscie z montażemWysłane za pomocą Commodore 64 Dzień przed wymianą nie wchodziłem na forum i to był błąd, nie widziałem twojego postu. Skasowali 560 zł (bez czujnika), myślałem że to i tak dobra cena bo w hanesco chcieli ok 700.Juz po fakcie. jak cos dawajcie znac bedziemy latwić. Szkoda tulko kasy pare groszy by ci zostalo, czasmi tak bywaWysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ile cie skasowali? To to co mowilem na rapackiego to jest sklep firmowy saint gobain i bez czujnika bys mial za 420- zalatwilo by sie , oczywiscie z montażemWysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ok bede po weekendzie na urlopie to moze poszukam co potrzebne i się odezwe Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W końcu pozbyleś się hakaWysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzieki. Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Co oznacza modul kierownicy z litera F Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
To sie odezwe bym podjechał sprawdzic bum wiedIal naczym stoję. Odezwe sie w tej sprawie Wysłane za pomocą Commodore 64 Info do szyby: saint gobain- to nie chinczyk mi bez czujnika z montarzem 420 powiedziala pani Julitka na rapackiego Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzieki za info. Sprawdze i zaczne kompletowac graty. Dzieki za pomoc Herdas masz mozliwosc sprawdzenia kompem jaki mam modul? Zawsze obeszlo by sie bez zbednego rozbierania.
-
Obszywanie gałki zmiany biegów...
Na ul przyjazni w lublinie obszywa koles Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Czyli jak bede mial odpowiedni modul i zamontuje manetke i wystarczy zakodowac i będzie smigac? Czy musze tez manetki zmieniac na takie tempomatem? Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Na Rapackiego robimy całą naszą flotę zrobili nam ponad 100 aut i nigdy nie było zastrzeżeń Jak sprawdzić jaki mam moduł.? Chciał bym dołożyć tempomat, da się to zrobić bez rozbierania.? Ewentualnie gdzie to znajdę.?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mozna zapytac na rapackiego Saint Gobain u pani Julity lub poligonowa na koncu po lewej Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Xenon- efekt drgania
Wlasnie tez mam takie podejrzenie Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Xenon- efekt drgania
właśnie lewa jest ok, tylko prawa drży, lampy są ok nie były klejone ani nie ma na nich żadnych śladów po przygodach, jak znajdę chwile to później wymontuje i popatrzę. dzięki za info
-
Xenon- efekt drgania
wszystko jest ori, a żarnika nie zmieniałem. a czy po wyjęciu nie trzeba ich ustawiać od nowa -jakaś adaptacja czy coś? bo wiem ze się coś takiego robi a xenon mam pierwszy raz wiec to nowość dla mnie czy to może być efekt wypalenia się już żarnika? to taki mój domysł!
-
Xenon- efekt drgania
zauważyłem w mojej b6 ze stojąc w korku wieczorem wygląda na to ze drży mi cala lampa jak by nie była dobrze zamocowana, następnego dnia zabrałem się za to i okazało się ze wszystko jest ok a to xenon drży , czy jest coś co mógł bym zrobić aby zlikwidować ten efekt?
-
Światła dzienne z wykorzystaniem świateł drogowych
Kolego wrzuc jeszcze raz fotki Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Drzwi kierowcy nie otwierają się
Obajrzyj wiazke drzwi miedzy slupkiem a drzwiami. U mnie nie bylo nic widac ale demontarz i renowacja przez elektryka usprawniła wszystkie funkcje Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to audi a3 ma odwrotnie 8020!
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
kolego czy te tablice LU2080V to srebrne a3? wydaje mi sie ze pod moim blokiem stoi! może jesteśmy sąsiadami?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja niestety w pracy do 22. :-( Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Koledzy mozecie dozucic jakiś link do aukcji gdzie bedzie cały komplet do zamontowania z wmiare prosta instrukcja. Do a4 b6 2002 z xenon Wysłane za pomocą Commodore 64
-
B7 zwykła lampa Automatyczne światła
Wiec zapytam i ja, mam b6 z xenon i co musze miec aby miec taki motyw aby swiecily mi tylko drogowe z zmniejszona mocą? Prosze o prosty opis nie bardzo kumam elektronike, cokolwiek rozumiem Wysłane za pomocą Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Bylem kilka razy i do b6 bralem, wiec chyba poszerzył oferte wysłane z Commodore 64
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
W Lublinie na ul choiny, na końcu dwupasmowki ma tam dużo audi na części i ceny znośnewysłane z Commodore 64