Treść opublikowana przez Goofy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Może i ja bym dał radę zawitać
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Moze i ka bym dal rade zawitać
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Sreberko wczoraj opuściło Zamość na lawecie.
-
Felgi
wiem, dlatego pisze czy do audi mi podejdą, dziś widziałem mercedesa na alusach z a4 b5 i dlatego pytam, bo mam w domu stalówki po mercedesie i może by się nadały do mojej a4 b6, a ze nie znam sie na tym, wiec zapytałem może ktoś miał taki pomysł i próbował
-
Felgi
witam, mam takie pytanie czy felgi stalowe od mercedesa c klasa z 1996, beda pasowac do A4 B6? maja ten sam rozstaw tylko czy reszta bedzie ok? otwor centrujacy i et? sa to standardowe 15 do tego modelu mercedesa. z gory dziekuje za odp.
-
Dobry gazownik Lublin i okolice
Koledzy zakładał ktoś z was do A4 B6 2.0 Pb? Jaki to koszt w lbn jest?
-
padła elektryka w drzwiach kierowcy
Mam tylko blad 01811. Kupilem uzywana wiazke i dalem elektrykowi do ewentualnej naprawy i sprawdzenia czy jest ok. Napisze pozniej po zlozeniu jaki efekt. I po zabiegu. Wiazka poprawiona przez elektryka i wszystko smiga. Zamek zamyka i otwiera i zaczely kierunkowskazy przy zamykaniu migac, podswietlanie panelu drzwi rowniez podswietla, swieci swiatelko drzwi, lusterka steruja sie obydwa, i ryglowanie przyciskiem zaczelo dzialac. Wszystkie bolączki ustapily po wymianie wiazki.
-
padła elektryka w drzwiach kierowcy
witam, jak w temacie mam problem z elektryka w drzwiach kierowcy, a mianowicie nie dziala sterowanie lusterkiem lewym, centralny zamek nie zamyka ani nie otwiera z pilota, nie dziala swiatelko czerwone w drziach, oraz nie podswietla panelu przyciskow szyb, i lusterek, lecz gdy zamykam auto kluczykiem zamyka sie całe wiazke instalacji drzwi juz wymontowalem i zostala naprawiona i nic to nie zmieniło. co moze byc tego przyczyna ze nadal mi nie dzialaja ww funkcje? zemek? czy może modul sterujacy w drzwiach kierowcy?
-
Zamek a lusterko
dodam rowniez ze zobaczylem ze nie diala podswietlanie przyciskow szyb i zadne ninne podswietlanie w drzwiach, a same szyby sie podnosza
-
Zamek a lusterko
Mam taki problem iż: nie dziala mi centralny zamek w drzwiach kierowcy z pilota w wszystkie inne drzwi zamyka, oczywiście wiazka sprawdzona i wymieniona a problem pozostal, zauważyłem ze nie steruje również lusterkiem lewym. I teraz moje pytanie czy mozliwe ze padl ten sterownik w drzwiach kierowcy co wpiete sa w niego wszystkie kostki?
-
poszukiwany elektryk
Najlepszy w lublinie to Przemek za aresztem sledczym na poludniowej, nie wiem jak z terminami ale ci magicy z miasta podzucaja mu to czego sami nie umieja zrobić.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie całą tuteszą społeczność. Mam na imię Tomek jestem z Lublina. Od niedawna jestem posiadaczem A4 B6 Avant 2.0 Pb. Pozdrawiam wszystkich. [emoji2]