Treść opublikowana przez Goofy
-
Kierownica w b6 z b7 multi
Pytanko do kolegów którzy zamontowali kierownice z b7 multi do b6 bez zmiany modułu (czyli pozostaje moduł kierownicy z b6) czy jak uruchomię w kompie opcje multifunkcji to sterowanie będzie w kierownicy podświetlone, dodam że planuje zmianę na b7 ale muszę funduszy na moduł i concert 3 nazbierać. Poglądowe foto kierownicy
-
Czy jest mikrofon?
Mikrofon do fabrycznego bluetooth były w lampce centralnej, taka karteczka widoczna mniej więcej na środku lampki
-
Kolory dekorów a4 b6
Widziałem szczotkowanie aluminium b6 różniły się od b7 może dlatego że od innego modelu.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dokładnie tak jak mówi soul87, i z moich obserwacji zauważyłem że auta które nie miały fabrycznego ori radia za zwyczaj nie miały manetki z fis, ale podkreślam to moje spostrzeżenie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Simmona miałem okazję poznać już na ostatnim spocie, faktycznie jest obcykany w te klocki. Ja nie mam problemu z tym, aby któregoś pięknego dnia wybrać się do Puław Nic mi na ten temat nie wiadomo.. Mam tempomat, mam pełny FIS, nie mam wajchy z przyciskiem Tomasz, czy Ty byłeś na ostatnim niedzielnym spocie w Lbn? Tak, to u mnie Simmon kodował klime.Z kad wiesz że masz pełny fis, jak tylko pukając wajcha można sprawdzić, chyba że się mylę.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tylko kolego Zaopatrz się w torxy, jak coś mogę wesprzeć cię wiedzą i narzędziami.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Montaż banalnie prosty, dasz radę a co do kodowania proboj pogadać z chłopakami może ktoś na spocie ci za koduje, kiedyś Herdas to robił ale pojechał za miedzę, pogadaj z Simmon- em on świetnie ogarnia kodowania.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Musisz zwrócić uwagę czy avant czy sedan, bo w sedanie niema sterowania tylna wycieraczka, brak możliwości pchnięcia manetki do przodu w kierunku kluczyka.Oczywiście musi posiadać przycisk od spodu - RESET
-
Nieaktualne
Jaki kolor ma kostka która odpowiada za podgrzewanie foteli przednich? Już znalazłem, nie aktualne.
-
audi concert III zamiast symphony II
Tak są przejsciowki
-
Zapalniczka obracana się nie podnosi
Tak kolego próbowałem na swojej i niema kłopotu z tym, aby trzeba dobrze sprezynke założyć , ba a nawet dekor można zdjąć, teraz będę szukał czy da się sam dekor kupić. Dołączam kilka foto rozebranej.
-
Mocowanie telwfonu
Czy ktoś posiada taki telefon i tak zamontowany? Potrzebuję foto mocowania takiej słuchawki i jak ktoś ma nr czesci
-
Telefon ORI AUDI jak podpiac ?
A to był adapter do fabrycznego uchwytu?
-
Telefon ORI AUDI jak podpiac ?
Ok dzięki wielkie ja dziś sprawdzę jaka jest w instalce Dał byś radę zrobić foto tego na czym jest zawieszony fabrycznie ten telefon na tunelu?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
na czechowskiej jest firma co sie takimi rzeczami zajmuje, w takim ala pasazu, http://www.mobilem.pl/ spróbuj u nich
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Czy instalacja schowka z stacyjka z 2007 roku (chyba b7) podejdzie do b6 z 2004?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Trudno. Ja już na miejscu! <img>http://images78.fotosik.pl/455/f8a5e942adfff4d0gen.png</img> Link :
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Simmon jak bedziesz wez kompa jak mozesz to moze ogarnął bys mi ta klime. <img>http://images78.fotosik.pl/455/f8a5e942adfff4d0gen.png</img> Link :
-
Kapsel galki sport
Pytanko odnosnie kaspla z schematem biegow zamontowanego na gałkę sport, czy jest możliwość dokupienia takowej rzeczy? U mnie chrom zszedł i chciał bym zmienic
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
poligon w Nowej Dębie już zwiedzałem raz 2 tyg, drugim razem miesiąc a Ziute (starsza kobieta) to wszyscy znali i zapamiętają jako najlepszego dostawce w fajki i alkohol (to były czasy) :drunk:
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
kolego patrzyłem ok 150 km, w jedna stronę, obecnie kolega xMarcin95x przy dobrych kontaktach za avant-a zapłacił 350 PLN. wiadomo u ciebie 100 taniej ale czasu trzeba dużo stracić, zawsze można coś zwiedzić przy okazji, wiec jak kto woli,
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
tak kolego ale jedz od nas do mielca szyby ciemnic, to wole ta stówkę dołożyć i czasu tyle nie marnować,
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie pogada, xenony smigaja aż miło. <img>http://images78.fotosik.pl/455/f8a5e942adfff4d0gen.png</img> Link :
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Potwierdzam Simmon zna się na rzeczy, Herdas też ogarnia ale obecnie jest poza PL. Link :http://images78.fotosik.pl/455/f8a5e942adfff4d0gen.png
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tak wiem bo malował u mnie w garażu hehhe ale tanio bedzie i kupa smiechu no na pewno będzie tanio ale nie wole lakiernika s line bedziesz rezał?