Treść opublikowana przez Goofy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pawel jak cos pisz, ja Sprancowi dalem namiar, mi przyciemniał i Marcin u niego robił, wszyscy raczej zadowoleni
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Bns Concert 3 Też powinny działać Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Kodowanie licznika- nawigacja
Dzięki wielkie. Pozdrawiam
-
Kodowanie licznika- nawigacja
Witam, zmieniłem radio z concert 2 na bns 5.0, mam mapy i antenę gps, ale nie wiem która cyfrę w instrumentach zmienić aby wyświetlało manewry na fis, chodzi mi o ścieżkę i która cyfrę zamienić i na jaką?
-
Lampka podsufitki wlacza się pstryknieciem tylko po stacyjce
A masz ledy czy zwykłe żarówki?
-
Kontrolka ABS i ESP zapala się podczas jazdy
Mi padł nowy po 3 dniach
-
lusterko z A6
Masz inne mocowanie i jest pod czujnik deszczu, w b7 jest chyba taki sam nr części, ale b6 na bank jest inne z samego wygladu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
I zrobiłeś?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kolega mówi że nie powinno go to obchodzić, przyjechałeś na regulację a nie na badanie, na badaniu mógł by odmówić a tu nie powinien wnikać. Chyba że boisz się to na jakiś warsztat gdzie mają urządzenie sproboj
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ty jedziesz na badanie czy ustawienie, jak robił będzie problem jedz do następnego, Jutro zadzwonię do kumpla diagnosty zapytam
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jedz na stację diagnostyczna to ci ustawia, to chyba ze 20 zł kosztuje
-
Alarm fabryczny
Napisz do Kraju, on jest w stanie ogarnąć ci cała wiązkę i tylko podłączasz,
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak coś służę kontaktem na przyciemnienie, ostatnio za b7 350, z tego co pamiętam Marcinx52 płacił
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Potwierdzam, Roberto321 wykonał mi taką przeróbkę i wszystko śmiga wyśmienicie, jeszcze raz serdecznie podziękowania za pomoc w wykonaniu tego moda dla Roberto 321.
-
Nawigacja BNS 5.0
- Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Najlepiej kupować na zywca i sprawdzać kluczykiem, choć u mnie kluczyk pasował ale całkiemod innego modelu stacyjka (A3) się okazało, ale kolega z forum ogarnoł i z 2 zrobił jedną działająca. Jak coś mam stacyjkę - korpus mogę oddać ci w cenie przesylki, tylko nie wiem czy będzie pasować do twojego.- Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Wg mnie to masz stacyjkę nie do swojej wersji, do czerwca 2002 były podświetlane w chromie później już plastik bez podświetlania, mówię o b6- Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Jak mam moduł AD - nie da rady przypisać kluczyka od b7, czy się mylę?- Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Tak,- Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
W b6 świeci na pomarańczowo przy włączonej auto- Nawigacja BNS 5.0
jeśli o sam język Ci chodziło to mogłeś się odzywać na zmianę bym Ci płyty użyczył bo mam również z 2008r w moim BNS.A inne pytanko bo dwie wersje słyszałem czy zmieniając z BNS na RNS trzeba coś dodatkowo czy bez problemu wyjąć i włożyć ? i wszystko gra i buczy Szczerze mówiąc to nie zaglebialem się w temat ale myślę że nie, w piątek przerabialiśmy koledze z 1 din na rns-e, tylko przejściówka i przejściówka do anteny i wszystko hula, wiec mysle że tak samo jak z bns, dzięki za chęci ale chciałem mieć swoją płytę, a okazyjna cena była.Tylko z tego co kojarze inne są przejściówki niż do bns (prądowa,głośniki ) Witam może ktoś wrzuć obraz płyt ISO na chomika lub gdzieś ? mi wyskakuje w BNS 5.0 coś takiego Tej płyty nieda się zrobić kopi, szkoda czasu i nerwów, ja kupiłem za 30 zł z wysyłką na Allegro, poszukajmy coś się trafi- MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Pytanko, czy za aktywację przednich lamp( same mijania- xenon) odpowiada 7 pin włącznika świateł? Chodzi mi o to czy możliwe że to że z przednich mijania zrobiło mi jazdy dziennej to wina 7 pinu wlacznika świateł? Jak go odlacze to wylaczy xenon ( mijania) w swietle dnia czy nadal będzie świecił, ( nic poza przednimi mijania nie świeci) dołączamy opis włącznika, I moje zdziwienie, dziś wszystko działa, a jedyne co robiłem to była wymiana termostatu, czy miało to coś wspólnego, tego nawet najstarsi Górale nie wiedzą.- MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
a wiec znalazłem różnice jest to ze w moim schemacie pin 4 i 8 są zasilane z rożnych źródeł a w tym od lusterka z jednego (pin 1 wł. świateł) ja mam drl wg 2 schematu. Jutro zamienię i zobaczę czy problem zniknie Przyczyną może być to że nie podpiołem pinów w pomarańczowa kostkę słupka A? Po prostu u mnie są puste i nie mam do czego sie wpiac- Nawigacja w zegarach BNS 4.2 + PL MENU
Ja mam coś takiego- MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Koledzy Pytanko: zamontowalem i wszystko działa, ale po zgaszeniu auta na funkcji auto świecą mi xenony, również świecą jako jazdy dzienniej- ale tylko z przodu, mam DRL i chciał bym na nich jeździć lecz nie wiem jak ten xenon wylaczyc - Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF