Treść opublikowana przez antonio
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
[ALL B5] Jak Wam się podobają LED'y ?
było już na forum trochę o takich ledach mnie one nie podchodzą ale na temat gustów się nie dyskutuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[B6 AVB] Brak przycisku ECON
dokładnie tak BTW: jak kupowałeś A4 to niby miało mieć klimę?? Chodzi mi o dane w ogłoszeniu?
-
[B6 AVB] Brak przycisku ECON
jakiś biedny szkop musiałbyć skoro nie wziął klimy BTW: a masz szyberdach??
-
[B6 AVB] Brak przycisku ECON
zobacz czy masz te przewody
-
[B6 AVB] Brak przycisku ECON
wojtas88 a powietrze z nawiewów leci zimne jak z auta z klimą czy nie a sprężarka jest??
-
[B6 AVB] Brak przycisku ECON
chodzi o brak przycisku na panelu klimatronika w B6????? Niemożliwe przecież panel wygląda tak:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[ALL B7] Pomoc przy wyjęciu przednich lamp
pewnie tak, umocowana jest na dwóch wkrętach z góry i chyba na jednym z dołu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Koniec słynnego 1,9 TDI
puszczając mu całkowicie sprzęgło odrazu by zdechł dobra koniec OT
-
Koniec słynnego 1,9 TDI
W profilu masz wpisane "1.9 131PS" więc niedziwne, że dostawczak, który ma 90PS wg Ciebie nie jeździ. Czemu słabe sprzęgło? Spaliłeś już? Ile km przejeździł ten Partner? 22kkm przebiegu, a co do sprzęgła to kiedyś jak cofałem z lekkim obciążeniem pod górkę na wjeździe w posesję to lekko przycapiło
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Koniec słynnego 1,9 TDI
słabe sprzęgło, cieniutkie przyspieszenie
-
Koniec słynnego 1,9 TDI
ja jeżdzę w pracy Peugot Partner 2008r 1.6HDI 90PS i twierdzę, że wszystko jest tam za słabe no ale to francuz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum