Treść opublikowana przez antonio
-
[ALL B6] Nie działa klima
no dokładnie klikając np. AUTO przy 4000 obr/min w d*pę dostaje sprzęgiełko[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 11:21_________________________________________________tylko, że ja nigdy klimy nie wyłączam, nawet gdy gaszę A4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
[ALL B6] Nie działa klima
leon29sj do Ciebie to było, czy Ty przed zgaszeniem samochodu wyłączasz klimę na OFF lub ECON i odpalając auto znowu ją włączasz?? Bezsensu.. :gwizdanie: nie rozumiem pytania: jak to jest z włączaniem klimy na wysokich obrotach?? To znaczy, że jeżdżąc czasami masz wyłączoną?? Ja osobiście nigdy klimy nie wyłaczam, gaszę Audi i klima jest włączona, odpalam - klima włączona, jak jadę na autostradzie - klima jest włączona odpalając auto nawet jak klima jest włączona odrazu z nawiewów nie leci zimne powietrze, nawiew się włącza po chwili i sprężarka też
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [ALL B6] Nie działa klima
masz auto z klimą to używaj cały czas, jeżdżąc na ECONie oszczędzisz zaledwie z 0,5l/100km :gwizdanie: nie rozumiem - mieć klime i jej nie włączać- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie, do rana już nie wstaje- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ok kapuje- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jeszcze się nie żenię mam pytanie odnośnie Gosi, znamy ją??- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czekam na moją przyszłą żonę w łóżku i jak narazie klikam z wami za niedługo uciekam :gwizdanie:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Fazy ile piwek dzisiaj w brzuszku??- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
lubie ale jak ktoś w nim siedzi- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- [ALL B5] Jak Wam się podobają LED'y ?
kolego ja w 80 B4 miałem wyświetlaną przepaloną żarówkę na FISie :gwizdanie:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja jestem od 8 rana na forum ale przecież sam do siebie nie będe pisać :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum Zapraszamy do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach- [ALL B5] Firma "UFI"
ja osobiście używam i polecam KNECHT- [ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
te Tomasony wyglądają a jaki rozmiar chcesz kupić??- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
witam- Nowicjusz - wątek powitalny
- [B6 AVB] Brak przycisku ECON
to dobrze, że zapytałeś o to pozdro - [ALL B6] Nie działa klima