Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antonio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez antonio

  1. no dokładnie klikając np. AUTO przy 4000 obr/min w d*pę dostaje sprzęgiełko[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 11:21_________________________________________________tylko, że ja nigdy klimy nie wyłączam, nawet gdy gaszę A4
  2. witaj na forum
  3. leon29sj do Ciebie to było, czy Ty przed zgaszeniem samochodu wyłączasz klimę na OFF lub ECON i odpalając auto znowu ją włączasz?? Bezsensu.. :gwizdanie: nie rozumiem pytania: jak to jest z włączaniem klimy na wysokich obrotach?? To znaczy, że jeżdżąc czasami masz wyłączoną?? Ja osobiście nigdy klimy nie wyłaczam, gaszę Audi i klima jest włączona, odpalam - klima włączona, jak jadę na autostradzie - klima jest włączona odpalając auto nawet jak klima jest włączona odrazu z nawiewów nie leci zimne powietrze, nawiew się włącza po chwili i sprężarka też
  4. masz auto z klimą to używaj cały czas, jeżdżąc na ECONie oszczędzisz zaledwie z 0,5l/100km :gwizdanie: nie rozumiem - mieć klime i jej nie włączać
  5. nie, do rana już nie wstaje
  6. witaj na forum
  7. jeszcze się nie żenię mam pytanie odnośnie Gosi, znamy ją??
  8. czekam na moją przyszłą żonę w łóżku i jak narazie klikam z wami za niedługo uciekam :gwizdanie:
  9. Fazy ile piwek dzisiaj w brzuszku??
  10. lubie ale jak ktoś w nim siedzi
  11. kolego ja w 80 B4 miałem wyświetlaną przepaloną żarówkę na FISie :gwizdanie:
  12. ja jestem od 8 rana na forum ale przecież sam do siebie nie będe pisać :gwizdanie:
  13. witamy na forum Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach
  14. witamy na forum Zapraszamy do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach
  15. antonio odpowiedział(a) na ochkarol81 temat w Audi A4 B5
    ja osobiście używam i polecam KNECHT
  16. te Tomasony wyglądają a jaki rozmiar chcesz kupić??
  17. witaj na forum
  18. to dobrze, że zapytałeś o to pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.