Treść opublikowana przez antonio
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[B6 AVF] Nowe foty po wymianie zderzaka na S-line, można pociskać cięzkie :-)
trochę dziwne te zdjęcia ale mnie też się wydaje, że nie są polakierowane
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
kup odrazu 19' bo będziesz żałował tak jak ja
-
[B5 1Z] Paląca się kontrolka od hamulców
kolego zapnij VAG, zobacz błędy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[B5 1Z] Która przepływka - różnice cenowe ?
nie kupuj z allegro! podpytaj w ASO lub IC
-
[B5 AJM] Wyciek oleju z tiptronica
a co będzie gdy wszystko wykapie??? :gwizdanie: dobry mechanik sprawdź ten korek, może rzeczywiście tylko nie dokręcone lub oring uszkodzony
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
to, że jest napisane 70l to nic jeszcze nie znaczy :gwizdanie: zawsze wejdzie więcej, lejąc trzymam cały czas na odpowietrzniku i pod sam korek tyle wchodzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam pomożecie?? pomożemy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
taaaa 78 ltr dzisiaj zatankowałem z dobrym odpowietrzeniem 76,17 ltr
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ostatnio zatankowałem 78 litrów zrobiłem 1020 km - cykl mieszany prędkość różna: od przepisowej do 200 na autostradzie i obwodnicy zostało jeszcze wg. FIS na 40 km koła 225/40/18
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach- Nowicjusz - wątek powitalny
witam na forum Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum Zapraszam do czynnego udziału w życiu Forum jak również do uczestnictwa w spotach i zlotach - Nowicjusz - wątek powitalny