Treść opublikowana przez Karolwnik
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mozesz mi napisac na priv ile za caly zestaw Klocki tarcze oslony zaciski i jarzma
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev a masz cos fajnego na przod? 320? 345? Tylko kolor chcialbym wlasny;P
-
B6 DIVISION
daj do poprawy. czasami to robia za szybko i zle im sie sfrezuje mialem tak w kluczach domowych
-
B6 DIVISION
witam zakladal ktos z was 360 z A8D4 do b6?:) albo mozecie podac namiary do tych osob ?:)
-
Spotkania na drodze
A4 b6 sedan grafitowy na DBL albo DLB widziany w mielnie 17.08 albo 18.08
-
B6 DIVISION
Potrzebna porada:D szukam dolnego wahacza. jaka firme polecacie zeby nie udupic kasy a zeby to bylo na lata? link jak wyglada: https://autogutti.pl/wahacz-zawieszenie-kola-lemforder/13673+01,35,13673~101,a.aspx?gclid=EAIaIQobChMIu__2-LXR1QIVXmcZCh2FBwX6EAQYBCABEgL2qPD_BwE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak tak realnie o 9-10 moge startowac nie musimy przeciez na glownej lezec. mozna gdzies obok. obgadajcie i dajcie znac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nad zegrze chetnie sie przejade. ustaliliscie jakis termin? w sobote to trzeba jechac juz kolo 8-9 zeby samochod gdzies blisko zostawic.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
patrze na to co sie dzialo ostatnio to bardzo zaluje ze mnie nie bylo;( w ten wt tez odpadam ale za to chetnie odrobie to w czwartek;)
-
Spotkania na drodze
a4 b8 avant czarny z ramkami widziany dzis o 6.50 jak skrecal w konstancinie-jez do PGE
-
A5 F5 2017 252KM quattro Red Tango
widziany na zywo:) kolor robi robote;D te czerwone to szybkie sa;)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nordglass na polczynskiej w lodzi mi wymienili szybe tak ze pekla po roku a w wawie mi wymienili na nowke i dostalem znow 2lata gwarancji
-
Bj84 audi r8 v8
wsciekle r8:) super projekt peklo juz 700 bo sie nie doczytalem?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jestem dzis w pracy
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
widywane na zywo super auto niepozorne a zamiata ulice widze ze szykuja sie mody na 300+ trzymam kciuki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wiem czy to bylem ja ale mam 2 wolne tylko ze to sa te zwykle (nie 3d)
-
avanturnik sprint blue 1.8t BEX
poszedl maly update tematu
-
[B6 BEX] Bex'a ;)
jezdzilem tym rzeznikiem jak bylo 300km i powiem szczerze ze uturbione 300km w b6 juz jest konkret za***isty projekt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na stadione nawet mocno pada
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawe jak bedzie za kilka godz bo w Lomzy to ostra burza jest;)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bierz. pojade po tego grila do arkadii. ale bede po 19
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
at albo am motoklinika (maja fb). maja mozliwosci do spawania. tylko ze to bardziej praga.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ide do biedry zobacze czy maja dam znac czy kupilem za 10min jednak moja bieronka jest biedna i grila nie maja
-
prosba o spr logow bex
dzieki. no wlasnie tez podejrzenie padlo na pompe. w planach sa mody na 250~280 wiec i tak ja trzeba zmienic. chcialem od s3. jest jakas co pasuje p&p?
-
prosba o spr logow bex
witam. chcialbym pokazac wam moje logi. Grupy 003, 020, 118: http://vaglog.pl/log-003_020_118_f6xgm3.html Grupy 002, 031, 115: http://vaglog.pl/log-002_031_115_4mvGQH.html Grupa 032: http://vaglog.pl/log-032_0bIe5.html Grupy 002, 031, 033: http://vaglog.pl/log-002_031_033_t34ve.html podobno cofa mi zaplony. slyszalem opinie ze tragedii nie ma. ktos mi tez powiedzial ze wpada na spalanie stukowe. jedyny blad jaki mam to od kata bo jest DP. 1.8t bex '04 210k przebiegu paliwo 95 orlen swiece ngk platynowe 20-30k przebiegu czy jest ok? jakies przyczyny?