Treść opublikowana przez Karolwnik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Juz nieaktualne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
s3ns Masakra jak niektorzy jezdza:) mam nadzieje ze moja tez jest cala a caly impet przyjal rant opony Moze komys bedzie sie nudzilo to mi podrzuci kolo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemanko. Potrzebuje malej pomocy. Ma moze ktos pozyczyc na dzien lub 2, kolo (opone+felga rozmiaru 17")? Tu tez pojawia sie komplikacja poniewaz potrzebuje zeby mi ktos te kolo przywiozl do konstancina. Jakis cw*** pi*** i ku*** co nie umie pokonywac zakretow sciela zakret i ja odruchowo scinajac zakret przywalilem w kraweznik. Jestem teraz w pracy na 24h wiec te kolo moge pozyczyc w godz w ktorych Ci pasuje. Za pomoc oczywiscie sie odwdziecze
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Za puste ciezarowki
-
Siłownia
Witam, PAnowie chcialbym uslyszec jakies konkrety odnosnie "perfect whey protein"? ogolnie chodzi mi o wady zalety moze cos ciekawszego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wygladalo ze cos bylo tam dziabane;p
-
Ceny paliwa marzec 2026
148x3.1*=x 28x4.2=y X>Y *najwieksza cena dolara w 2008r
-
Ceny paliwa marzec 2026
to jeszcze sprawdz jaki byl w 2008 kurs dolara odejmij podatki które są stałe i policz ile sie zmienila cena samego surowca Zdaje sobie sprawe ze kurs $ jest inny przez chiny teraz. Tylko zauwaz ze nasza zlotowka spada a wiekszosc walut sie umacnia wzgledem pln;)
-
Ceny paliwa marzec 2026
Mozemy isc po bandzie i powiedziec ze gdyby paliwo bylo za darmo to przez podatki bysmy za to placili
-
Ceny paliwa marzec 2026
W 2008 barylka 140$ 2015 barylka 28$ a na cpn nie widze obnizki 5krotnej sprzedaja nam "rezerwy" haha
-
Spotkania na drodze
Srebrne b6 avant WZW#### z klubowymi ramkami na al. Niepodleglosci Wwa
-
Letni płyn w układzie spryskiwaczy
Autoland z certyfikatem dekra. Ma.nawet przyjemny zapach cena 24ziko
-
Letni płyn w układzie spryskiwaczy
Mi roztwor wurth mial wytrzymac do -15 ale najwidoczniej zamarzl i cos mi rozsadzilo bo nie leci mi nic na szybe a w zbiorniczku ubywa w bagazniku baniak do -22 z certyfikatem dekra troche olejowaty sie zrobil ale nie zamarzl:D jedynie jak go wzburzylem to piana zamarzala troszke
-
Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?
Zmiana oplacalna bas zaczal dochodzic wrescie do kierowcy wczesniej bas byl +4 i troche.brakowalo teraz jest +2 i jest za***iście
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
Panowie jak to jest z tymi fotoradarami stacjonarnymi. Od 01.01.16 juz nie moze zaden "zrobic" zdjecia? Chodzi mi o te zolte maszty co tez je ma ITD.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie ma ktos przy sobie vag'a zebym mogl podjechac i odczytac numer sterownika silnika?
-
Spotkania na drodze
Niebieskie audi b6 na WG(chyba M) z klubowymi ramkami widziane wczoraj kolo 18 w arkadii -2H
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemanko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O to elegancko dziekuje bardzo za szybkie ogarniecie tematu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam, ktos mial zamowic klubowe ramki 3D i bylo mowa o 3kompletach. To podbijam do 4 bo kolega z forum sie namyslil jak pojechales. Trzeba zanowic 4 komplety wlacznie z Toba licza
-
Doświadczenia z supersamochodami
witam no to ja mialem okazje polatac chwile land rover range rover sport svr i bylo mega. twarde zawieszenie i siedzenia recaro ale to jak sie trzymal gleby to poezja. szkoda ze za pozno zobaczylem guzik ktorym otwiera sie wydech zaden samochod nie dal mi tyle radosci z ruszania od 0-100 z otwartym wydechem. z hamowaniem to jednak terenowka ktora mase ma w porownaniu do zwyklego land rover range rover sport jest bardzo odczuwalne te kilkadziesiat koni i nutkow.
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
moim zdaniem warto. turbo ladnie sie odzywa i samochod zywszy na nizszych obrotach
-
błąd 1486 octavia II
hehe czesto na rondach ludziom gasnie no ale mozesz jechac 20km lub 200km i to nie znika wiesz jest jakis prosty patent tylko o nim wiedza nieliczni
-
błąd 1486 octavia II
witam. ktos wie jak zakonczyc jazde testowa w skodzie? dodam ze byl wymieniany sterownik od abs i programowany. abs i asr dziala tylko swieci sie kontrolka a na kompie jest błąd 1486. pozdrawiam