Treść opublikowana przez -=INDI=-
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev to co proponujesz?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Zawartość dodana 1 minute later Dev swap będzie z 288 na 320mm Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam Zakupiłem zaciski, jazma ATE zeby zrobic swap hamulców w mojej B6. Teraz pytanko: czy zestaw tarcz Zimmerman 100.3318.52 i klocków Ferodo FDS1629 będzie pasował pod ten zacisk?? Teraz mam fabrykę 288mm Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Zakupilem zestaw ATE do zamiany hamulcow z 288 na 320mm (przod), chce kupic teraz klocki. Myslalem o Ferodo DS tylko, ze tak samo wygladajacych klockow jest troche, roznia sie tylko numerem fabrycznym. Tarcze mam Zimmermann 320mm. Moze ktos doradzic ktore?? Tzn chodzi mi o numer fabryczny. Dzieki.
-
Bilstein B6
Dzieki za info. Znalazlem juz zestaw na autoczescionline. Oprocz oslon i odboi sa jeszcze gumy, ktore wchodza w aluminiowe mocowanie amortyzatora do karoserii. Czy to tez wymieniac? nie sa drogie 64zl sztuka oczywiscie bilsteina Zawartość dodana 6 minutes later chodzi mi dokladnie o numer czesci : 123-117642 Zawartość dodana 6 minutes later poprawka 12-117642
-
Bilstein B6
Witam Udalo mi sie kupic zestaw amortyzatorow Bilstein B6 i sprezyn Eibach ProKit -30mm za dobra cene. Niestety brakuje mi amortyzatorow na tyl. Amortyzatory na przod maja numer seryjny 24-119788, na tyl wedlug katalogu Bilsteina powinny byc 24-119795. Dzwoniac po sklepach i hurtowniach dostalem odpowiedz, ze ten typ amortyzatorow nie jest do tego modelu :(. To jakim cudem przednie amortyzatory byly zamontowane w A4 B6? Gosc, ktory sprzedawal na 100% mial je zamontowane w takim samochodzie. Prosze o pomoc w rozwiazaniu tego problemu. Szczerze powiem jestem zdezorientowany totalnie po paru rozmowach z hurtowniami. Katalogi co innego sprzedawcy co innego.
-
żarówki LED H7
Z tego co czytam to kolega bardziej teoretyk Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
żarówki LED H7
Ledy dają radę tylko mam soczewki zmatowione (czas robi swoje) będę je polerował, i różnica będzie. Narazie jest coś pomiędzy HID i Xenon. Zdjęcia są robione w deszczu czego chyba nie widać. 6000K 8000lm. Ogólnie duży plus. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
żarówki LED H7
A oto i zdjecia Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
żarówki LED H7
ja u siebie zamontowalem cos takiego: https://www.amazon.co.uk/Xprite-Philips-Luxeon-Headlight-Temperature/dp/B0183EEAC8/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1478032965&sr=8-3&keywords=h7+lumileds oczywiscie nie za taka cene. Bez tych wszystkich dodatkowych szkielek kwarcowych itp. Wszystko ladnie sie chowa w lampie.
-
AWX 130KM-165KM 400Nm co sadzicie o wykresie?
wlasnie nie idzie gladko od 2100 rwie do przodu. mysle ze z ta hamownia cos nie tak, bede musial pojechac na inna zeby sie upewnic. Szczerze liczylem na okolo 175KM i z 380Nm a tutaj na odwrot. Z drugiej strony wole miec moment niz kuce.
-
AWX 130KM-165KM 400Nm co sadzicie o wykresie?
Pytanie. Czy ten wykres nie jest za plaski u gory? http://www.directupload.net/file/d/4364/nlpjohg8_jpg.htm
-
Szukam zaczepu do "pleców" fotela
DamianoFCB najlepsza opcja bedzie zrobienie ich. Z tego co wiem jest dostepny w ASO zestaw naprawczy, ktory kosztuje 200-250zl taka cena byla jak sam chcialem naprawic . Pomoglem sobie dwoma stalowymi blaszkami i klejem dwuskladnikowym. Koszt 25zl kupilem tylko klej. Numer zestawu naprawczego 8E0898035. Poszukaj na aukcach za granica jest tego troche. Pytanie tylko jest Jak dlugo wytrzyma ten zestaw? Wolalem zrobic wlasny i jest dobrze. Pozdro
-
Tuleje belki tylnej wymiana
Daro87 racja mój błąd. Pytanie jest o sanki. Dwie tuleje z przodu i dwie z tylu.
-
Tuleje belki tylnej wymiana
Chce wymienić wszystkie cztery tuleje sanek ( wózka). Czy ktoś kiedykolwiek to robił?? Próbowałem znaleźć na forum i nic. Czy sanki można opuścić czy trzeba je demontować całe? Tuleje są na wcisk?? Czy wystarczy je włożyć? Proszę o pomoc ewentualnie o opis jak to zrobic.
-
Tylne zawieszenie A4B6 FWD
Czy tuleje wózka da radę wymienic na normalnym podnośniku czy całe auto trzeba dźwigać? Szykuje się do wymiany tylnego zawieszenia komplet. Co radzicie? Można samemu czy lepiej do mechesa jechać? I jaki może być koszt takiej usługi?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczow. Jestem posiadaczem zawirusowanej A4 1.9 TDI 165KM\400Nm. Forum ciekawe dużo pomocnych postów rozwiazujacych proste problemy z A4. Do tej pory co chciałem to znalazłem. Pozdro dla wszystkich.
-
A4 B6 1.9 AVB -> 141ps 317Nm
Witam no ladnie, zycze milej jazdy bedziesz mial frajde. Ją swojego zawirusowalem 165KM/400Nm