Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomeks80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomeks80

  1. Ile robićie km. Na pełnym baku w swoich autach ? Ile wchodzi do pełna ? Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  2. Pierścienie mogą się za piec nagle np. Ostrą jazdą , zbyt dużą ilością olaju w silniku , gdy uszkodzone są uszczelniacze zawodowe Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  3. W dolocie zawsze będzie troszkę oleju z odmy i turbiny ważne żeby nie było go dużo . Na sprawdzenie pierścieni najlepiej zrobić próbę olejową Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  4. Tak jak kolega pisze pierścienie tłoka lub tuleje cylindra zużyte A sprawdzałeś czy w rurze od IC nie ma oleju ? Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  5. Shell rozpuścił syf po castrolu i tak to wygląda shell ma właściwości czyszczące sam używam shell 5w40 i jest w silniku czyściutko a silnik pracuja tak https://youtu.be/niegsccOdPE Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  6. U mnie było 1 i 0.7 po przejechaniu 1000 km. To dobrze czy źle Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  7. Ile w bloku 032 powinno być Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  8. filmik nagrywałem telefonem w rzeczywistości jest ciszej faktycznie telefon trochę wyostrzył dźwięki ja mam zalany olej 5w40 a przebieg 180000 km.
  9. Film jest w opcji prywatnej wiec nikt go nie zobaczy Takie delikatne cykanie to wtryski czy coś innego?Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  10. mój tak pracuje
  11. tomeks80 odpowiedział(a) na audi1.8T temat w 1.8T
    Na kole pasowym nie ma panewak Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka Wał jest podparty na panewkach oto mi chodziło że niema oprócz tych na wale innych łożysk np. Przy kole pasowym jest tylko uszczelniacz Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  12. tomeks80 odpowiedział(a) na audi1.8T temat w 1.8T
    Regulacji napięcia paska ? Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  13. tomeks80 odpowiedział(a) na audi1.8T temat w 1.8T
    Nie trzeba musisz tylko cofnąć tłoczek i zablokować zawleczką w napinaczu hydraulicznym , który kasuje luz i tłumi drgania rolki napinającej i poluzować rolkę 30 min roboty Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  14. tomeks80 odpowiedział(a) na audi1.8T temat w 1.8T
    Sprawdź napięcie paska , koła pasowe są na panewkach a nie łożyskach Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  15. tomeks80 odpowiedział(a) na jacek70 temat w 1.8T
    Najlepiej podmienić na sprawne od innego auta nie musi być 1.8t ja założyłem od 2.0 tfsi z 2011 r. Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  16. tomeks80 odpowiedział(a) na jacek70 temat w 1.8T
    Mi jak przerywał to błędów nie było dopiero jak całkiem padła cewka to wyskoczył chek Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  17. tomeks80 odpowiedział(a) na jacek70 temat w 1.8T
    Ja miałam podobnie do póki cewka nie padła po wymianie już nie szarpie Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  18. tomeks80 odpowiedział(a) na tomeks80 temat w Audi A4 B6/B7
    W sari moc trzymał do 6000 rpm po chipie 4800 i spada 10x był hamowany żeby górę wystrojć i nie dało rady , mam zamiar jeszcze kata wywalić i wtryski 320cc i wtedy sprawdzić a może pompa paliwa niedomaga i moc spada Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  19. tomeks80 odpowiedział(a) na tomeks80 temat w Audi A4 B6/B7
    Logi były zrobione podczas hamowania wszystko było w normie tylko na wysokich obrotach trochę cofało zapłon pewnie przez stare świecie i padającą cewkę , które już wymieniłem i już nie przerywa Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  20. tomeks80 odpowiedział(a) na tomeks80 temat w Audi A4 B6/B7
    wykres przedstawia run 3 seria a run 1 po chipie
  21. tomeks80 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Auto było hamowane w upalny dzień i na starych świecach . Co można poprawić żeby było lepiej ? Świece już wymieniłem i jedną cewkę bo padła . Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  22. Jak smok byłby zapchany to na rozgrzanym by klepało a na wysokich obrotach kontrolka od oleju by święciła ja bym sprawdził napinacz i hydropopychacze tak zwane szklanki bo po długim postoju spływa olej z niech Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  23. Jak opróżnić metalowego kata ? Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  24. http://allegro.pl/bosch-swieca-zaplonowa-super-plus-fr7kpp33-4-szt-i5122000343.html ktoś miał?
  25. Da radę wyciągnąć wkład bez rozcinania kata ? Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.