Treść opublikowana przez the19game
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nowe jarzma kupisz za 300 zł ..Moje graty prawie w komplecie... Nie myślałeś o nacinanych tarczach? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Świst turbo po wywaleniu katalizatora
Kompresor, wiesz... coś takiego... xD potrzebny do zlokalizowania nieszczelności w dolocie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Świst turbo po wywaleniu katalizatora
Kompresor mi się zatarł więc na razie lipa ze sprawdzaniem. Ale jak sprawdzę to dam znać btw też masz wybebeszony katalizator? EDIT Zawód DV był uszkodzony, zamontowałem nowy z ASO i..... to dalej nie rozwiązało problemu ;/ trzeba szukać dalej
-
Świst turbo po wywaleniu katalizatora
Kurde, o tym w ogóle nie pomyślałem. Są jakieś logi po których można sprawdzić szczelność? Edit: Jeżeli w przyszłości ktoś będzie przeglądał ten temat z podobnym problemem to pod tym linkiem znajdzie fajny sposób na sprawdzenie szczelności układu dolotowego http://www.a4mods.com/index.php?page=webcontent/pages/boostleak.html&category=5
-
Świst turbo po wywaleniu katalizatora
Znaczy się, kiedy utrzymuje zadane ciśnienie (np. 0,5bar) to powinno przestać piszczeć? Jeszcze zastanawiałem się nad tym czy puszka po katalizatorze jakoś nie ma wpływu na głośniejszy świst. Został wywalony sam wkład, nie była wspawana żadna rura a'la DP :/ Soft zrobił poprzedni właściciel, na starym trubo dmuchało 1bar. Teraz włożyłem K03s, mapa została stara. Co ciekawe teraz dmucha tylko 0,75 bar Soft może i lipny, cały czas mam Check sum error, ale z tego co czytam to bardzo częsty błąd softu od APR. Kto wie, może soft od nich [emoji16]
-
Świst turbo po wywaleniu katalizatora
Czy to norma, że po wybebeszeniu katalizatora tak wyraźnie słychać spool turbo? Dodam że wybebeszałem katalizator z okazji wymiany turbo, wiec nie wiem jak by brzmiało z katem. Może to być wina marnie zregenerowanej turbiny?
-
[B6 AVJ] Delfin 1.8T Avant
@albert224 @Guziec583 @BF10 dzięki Z s-line tylko emblemat na drzwiach Update: 10.06.16r. W końcu zamontowałem nowe światło stopu Przed: Po:
-
Zapchane otwory na wyjmaki - POMOCY!
A wyciągnąć schowek pasażera i wypchać radio ręką? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Gdzie kupiłeś sprężyny na zaciski z logo s4?
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
Jakie opony miałeś na tych 18? Wyglądają na niezłe pączki Widzę, że auto idzie w dobrym kierunku
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak na szybko wchodząc na Allegro wydawało mi sie ze więcej kosztują. Ale to chyba przez to ze w większości widziałem zestawy razem z klockami i tarczami Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No to trafiłeś na niezłą okazję
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zaciski + jarzma mocujące z b7 3.0tdi za 200zł (komplet). Dobry deal?
-
B6 DIVISION
Czy na naszym forum już ktoś coś takiego zrobił? Emblemat "turbo" od porsche na b6
-
[B6 AVJ] Delfin 1.8T Avant
Czas przedstawić moje Audi A4. Rozpisywać się nie będę bo na razie nie ma co Wcześniej w garażu stało 520i E39, niestety była za słaba jak na swoją budę. Początkowo szukałem 528 lub 530 jednak nie było nic ciekawego, więc po jakimś czasie wybór padł na Audi A4 B6 1.8T Dane: Kod silnika: AVJ Napęd: przednia oś ;_; Nadwozie: Avant Rok produkcji: 2002 Skrzynia: Manualna 5B Kolor: LX7Z Dolphin Gray Wyposażenie dodatkowe (z ciekawszych rzeczy): 6XD: boczne lusterka: elektrycznie sterowane i podgrzewane 1BE: sports suspension/shock absorption 5ME: Vavona wood insert 'amber', high-gloss 4R4: elektrycznie sterowane szyby z comfort operation and circuit breaker 8JG: reflektory ksenonowe dla ruchu prawostronnego X4B: kraj sprzedaży auta Switzerland 2PV: skórzany trimmed sports kierownica 8Q3: automatic headlight-range adjustment dynamic (self-adjusting while driving) 9Q3: wielo-funkcyjna indicator, bez komputer pokładowy and check contro 6R2: skórzany gearshift boot Q1D: sports front seats Zrobione: Pakiet startowy (rozrząd, olej Liqui Moly & filtry Mann) Odblokowany pełny FIS (czerwony) Wejście AUX do radia Concert II + adapter BT Felgi 18" Turbo K03s Wtryski z BEX DP 2,75" Sprzęgło AWX Hak holowniczy odczepiany Thule (było) Końcówki tłumika Ulter 90 Dokładka tylnego zderzaka z B7 Chromy atrapy grilla pryśnięte PlastiDipem Chiptune Hazzax Nysa Hamulce 320mm Do zrobienie: FMIC
-
B6 DIVISION
Czy amortyzatory zawieszenia 1BE mają kolor czerwony czy zwykły czarny? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jaki Filtr oleju polecacie ?
A co z boschem nie tak?
-
Leon 1.8t 180km brak mocy z dołu logi do analizy
1. Do 1.8T tylko DV 2. Nie ma mocy z dołu bo turbo wstaje późno Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem pomocy b7 2.0tdi blb
Jak już będziesz coś majstrował przy zabieraku to warto zdecydować się na swap pompy oleju i już nigdy nie będziesz musiał się martwić o stan "ołówka"
-
Audi A4 B6 2.4 V6 by jacek
Jak się chce automata to się chce tiptronic
-
BRD zniszczony filtr oleju
Wymiana co 30tys km? A co do zniekształcenie strzelam na błąd przy montażu.
-
A4B8 1,8TFSI CDHA 2008- SEDAN
Mapka to must-have Na zdjęciach felgi na lato?
-
kupno kamerki samochodowej
Tak jak wyżej, g1wh. Stosunek jakość/cena nie do pobicia. G1wht też dobry, na Aliexpress kupiłem za 146zl Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 BFC] Audi A4 Avant 2.5 TDI V6 ---> LukOne
Wypas i felga mega, jedyny minus to silnik [emoji51] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Większe turbo, mniejsze ciśnienie?
Wymieniłem bo stara miała popękane żeliwo i wstawała dopiero przy 3,5k ~4k rpm Nowa wstaje około 2,1k rpm