Treść opublikowana przez Patrykgt
-
Strzał w tyłek - A4 B5 kosztorys
I tak zrobię, co do kosztorysu to prawdopodobnie podeślą pocztą, ale również poprosiłem na e-maila. Więc czekam na kosztorys i będę działał dalej.
-
Strzał w tyłek - A4 B5 kosztorys
Witam, po ponad miesiącu czasu, łaskawie odezwał się Pan rzeczoznawca ( po moim wcześniej wykonanym telefonie do ubezpieczalni), szkodę wycenił na 1750 złotych. Niestety kosztorys nie został wysłany na email więc nie wiem co i ile sobie tam naliczyli (poprosiłem aby kosztorys dosłali na e-maila). Teraz pytanie do Was bardziej doświadczonych, odwoływać się, czy dać sobie spokój ? Pozdrawiam
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Witam, kupował ktoś może z Was lub znajomych lampy depo ? Czy jakość jest taka sama jak wcześniej ? Czy coś się zmieniło ? Zastanawiam się nad kupnem pomiędzy ori a depo. Pozdrawiam
-
Strzał w tyłek - A4 B5 kosztorys
Witam, dostałem w tył przed przejściem dla pieszych. Uszkodzenia takie jak na zdjęciach + belka zderzaka pas tylny pogięty, podłoga w miejscu koła zapasowego ( ciężko wyjąć koło ponieważ podgięło). Pytałem z ciekawości ile mogę za to dostać, rzeczoznawca powiedział, że około 1500+ złotych. Teraz pytanie, czy jeżeli faktycznie będzie taka kwota jest sens się odwoływać ? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.
-
Klimatyzacja - gdzie się wybrać ?
Witam zna ktoś z Was dobry serwis klimatyzacji w Lublinie, ewentualnie w okolicy ? Potrzebuję odgrzybić, nabić klimatyzację oraz wymienić dławik i osuszacz w swojej B5. Pozdrawiam
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam zna ktoś z Was dobry serwis klimatyzacji w Lublinie, ewentualnie okolicach ? Potrzebuję odgrzybić, nabić klimatyzację oraz wymienić dławik i osuszacz w swojej B5. Pozdrawiam
-
Srebna strzała A4 B7 2.0 TDI BKD
Bardzo ładne i zadbane audi Mody również na +. U kogo te ledy do wnętrza można zakupić? ;-)
-
Spotkania na drodze
ustrzeliłem dziś dwie Audiczki w Lublinie na parkingu ulica Rymwida, pozdrawiam
-
[B5 AFN] Naprawa linki gazu za 3zł
Ma ktoś możliwość odświeżenia zdjęć ? Niestety spotkał mnie ten sam problem, pozdrawiam.
-
Wymiana tylnej szyby A4 B5
Witam, spotkała mnie niecodzienna sytuacja ponieważ jakiś delikwent wybił mi tylną szybę. Mam teraz pytanie, czy jest sens bawić się samemu w wymianę czy zlecić komuś (koszt ok 100 zł), może wymieniał ktoś i może podzielić się opinią. Pozdrawiam.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak będę miał sprawy samochód, wbije na spocik Obecnie lekka kompresja dostaje się do chłodnicy:/ może znacie dobry warsztat w Lublinie/okolicy co w miarę szybko i dobrze robi ?
-
Chiptuning 1.9 TDI 110 AFN gdzie w woj. lubelskim?
Własnie wróciłem z "zabiegu" mojego AFN'a u Darka, wszystko poszło gładko. Oczywiście Darek pełen profesjonalizm zna się na rzeczy także serdecznie polecam A oto wyniki pracy:
-
Chiptuning 1.9 TDI 110 AFN gdzie w woj. lubelskim?
Ma ktoś jakiś nr telefonu do Darka z Poniatowej ? Jak tak prosiłbym o dane na pw
- [AFN] Wyciek oleju