Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykgt

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykgt

  1. I tak zrobię, co do kosztorysu to prawdopodobnie podeślą pocztą, ale również poprosiłem na e-maila. Więc czekam na kosztorys i będę działał dalej.
  2. Witam, po ponad miesiącu czasu, łaskawie odezwał się Pan rzeczoznawca ( po moim wcześniej wykonanym telefonie do ubezpieczalni), szkodę wycenił na 1750 złotych. Niestety kosztorys nie został wysłany na email więc nie wiem co i ile sobie tam naliczyli (poprosiłem aby kosztorys dosłali na e-maila). Teraz pytanie do Was bardziej doświadczonych, odwoływać się, czy dać sobie spokój ? Pozdrawiam
  3. Witam, kupował ktoś może z Was lub znajomych lampy depo ? Czy jakość jest taka sama jak wcześniej ? Czy coś się zmieniło ? Zastanawiam się nad kupnem pomiędzy ori a depo. Pozdrawiam
  4. Witam, dostałem w tył przed przejściem dla pieszych. Uszkodzenia takie jak na zdjęciach + belka zderzaka pas tylny pogięty, podłoga w miejscu koła zapasowego ( ciężko wyjąć koło ponieważ podgięło). Pytałem z ciekawości ile mogę za to dostać, rzeczoznawca powiedział, że około 1500+ złotych. Teraz pytanie, czy jeżeli faktycznie będzie taka kwota jest sens się odwoływać ? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.
  5. Witam zna ktoś z Was dobry serwis klimatyzacji w Lublinie, ewentualnie w okolicy ? Potrzebuję odgrzybić, nabić klimatyzację oraz wymienić dławik i osuszacz w swojej B5. Pozdrawiam
  6. Witam zna ktoś z Was dobry serwis klimatyzacji w Lublinie, ewentualnie okolicach ? Potrzebuję odgrzybić, nabić klimatyzację oraz wymienić dławik i osuszacz w swojej B5. Pozdrawiam
  7. Bardzo ładne i zadbane audi Mody również na +. U kogo te ledy do wnętrza można zakupić? ;-)
  8. ustrzeliłem dziś dwie Audiczki w Lublinie na parkingu ulica Rymwida, pozdrawiam
  9. Ma ktoś możliwość odświeżenia zdjęć ? Niestety spotkał mnie ten sam problem, pozdrawiam.
  10. Witam, spotkała mnie niecodzienna sytuacja ponieważ jakiś delikwent wybił mi tylną szybę. Mam teraz pytanie, czy jest sens bawić się samemu w wymianę czy zlecić komuś (koszt ok 100 zł), może wymieniał ktoś i może podzielić się opinią. Pozdrawiam.
  11. Jak będę miał sprawy samochód, wbije na spocik Obecnie lekka kompresja dostaje się do chłodnicy:/ może znacie dobry warsztat w Lublinie/okolicy co w miarę szybko i dobrze robi ?
  12. Własnie wróciłem z "zabiegu" mojego AFN'a u Darka, wszystko poszło gładko. Oczywiście Darek pełen profesjonalizm zna się na rzeczy także serdecznie polecam A oto wyniki pracy:
  13. Ma ktoś jakiś nr telefonu do Darka z Poniatowej ? Jak tak prosiłbym o dane na pw

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.