Panowie ja tez mam taki problem po gruntownej wymianie tarcz i klockow na nowe tez zauwazylem dziwny odglos z prawego kola a zrobilem moze z 600 km.
Pomozcie.
Czesc mozesz sprubowac innym programem ja tez tak mialem koles nie mogl sie podlaczyc vagiem i wlaczyl inny program i poszlo ale nie jestem w stanie sobie przypomniec jaki to byl program.
A jakie masz kolego problemy z klima co sie dzieje oprocz tego ze nie mozesz sie podlaczyc ??