Treść opublikowana przez MgrRazer
-
Audi S4 B6 czarna esa
Wywal te ledy z kratek...i zmień te końcówki
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Pięknie to siadło, felgi już oklepane, ale jak dla mnie wciąż robią robotę mam nadzieję, że kiedyś u mnie takie zagoszczą
-
B7/1.8T/CzornySedan
Miał być tylko dechroming a poszło nieco grubiej. Pomysły na nowe mody się rodzą. Co z tego będzie zobaczymy.
-
A4 B6 1.9 170 E4J S-line(S4) / wnętrze b7/b8 / kiera b8 ścięta / 320mm / Q5 19 cali / B12 Pro Kit / led a6 c6/Car Audio System
Haha znam ten dylemat… ja u siebie zrobiłem atrapę i ramki na czarno. Reszta została w chromie
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Będzie grubo
-
A4 B6 1.9 170 E4J S-line(S4) / wnętrze b7/b8 / kiera b8 ścięta / 320mm / Q5 19 cali / B12 Pro Kit / led a6 c6/Car Audio System
Zrób jeszcze ramki szyb w czarny połysk, i relingi
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Właśnie zastanawiam się nad zakupem tych RainSport 3, ale po twojej opinii chyba przestanę się zastanawiać
-
B7/1.8T/CzornySedan
Muszę kupić prawy nowy klosz bo aktualnie mam pęknięty, więc przy okazji i lampy będą w środku pomalowane
-
B7/1.8T/CzornySedan
Dokładnie kolego tak jak mówisz w ori grillu jest satyna a tutaj niestety miałem ramkę od sline. Dlatego stwierdziłem że albo kupię folie satynowa albo robię czarnucha. Postawiłem w końcu na coś innego dla mnie. Felgi zostają takie jakie są i lusterka również Zastanawiam się jeszcze nad czarnymi emblematami
-
B7/1.8T/CzornySedan
Szczerze to mi już te chromy się przejadły, to już by było moje 3 czarne auto z chromami i potrzebowałem zmiany wizerunku na "gangusa". Dzisiaj lecę dalej z dechromingiem, folia kupiona, działamy
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Sam będziesz robił dechroming listew ? Ja właśnie będę chciał to zrobić samodzielnie, zobaczymy jak mi pójdzie z taśmą 3m ... kiedyś robiłem plastidipem, ale pracy przy oklejaniu jest mnóstwo... B6 po mimo upływu lat wciąż wygląda dobrze, a twój egzemplarz to już w ogóle robi robotę
-
B7/1.8T/CzornySedan
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
@monthrey12 No tu akurat przyznam Ci racje, dla tego to będzie ewentualnie ostatni mod w moim samochodzie, ale to już chyba z nudów gdy nie będzie co modzic...
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
Coraz bardziej zastanawiam się nad zakupem tych progów tak jak mi kiedyś w ogóle nie podchodziły tak zaczęły mi się podobać
-
B7/1.8T/CzornySedan
Korzystając z ładnej pogody udało mi się zrobić mała sesje. Aktualnie w aucie nic się nie dzieje i na razie muszę listę modów odpuścić...na ważniejsze rzeczy.
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Wiem dobrze o czym mówisz... ostatni raz kupiłem taki zestaw rozrządu. Terkoczę jakby się miało coś zaraz rozsypać... i nie tylko w 1.8 T słyszałem ten odgłos, ale i w innych jednostkach grupy VAG.
-
B7/1.8T/CzornySedan
Dziękować
-
B7/1.8T/CzornySedan
Powoli szykuję graty na swap hamulców. Zestaw na swap przód 320 już posiadam z Audi A6 C6. Teraz poszukuję tyłu 288 (zacisk, jarzmo) i nigdzie nie mogę znaleźć jaki dokładnie to ma być... raz wygląda tak, raz inaczej...allegro mi nie pomaga, zaczynam się w tym gubić
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Dzisiaj znalazłem takie: allegro.pl ALLEGRO.PL
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Gdzie?
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Kiedyś kupiłem te żarówki do ex b6 i wyglądały zarąbiście. Teraz ciężko je dostać... chyba że kumpla namówię żeby mi je oddał, bo dla niego i tak auto ma tylko jeździć, nie wyglądać...
-
B7/1.8T/CzornySedan
W aucie na razie nic się nie dzieje...czekam na jakaś lepsza pogodę żeby zrobić lepsze zdjęcia. Na dniach kolega zaprosił mnie na małe przymiarki na moim aucie, dla jego przyszłej B7
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
Śliczne autko, jestem pod wrażeniem najbardziej dopasiona i zadbana 2.0 jaka w życiu widziałem, a sam miałem alta i bardzo miło wspominam to autko. Dbałem jak mogłem, a teraz kumpel ją dobija i nie dba za bardzo... No ale cóż..
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Śliczny ryjek na kratki halogenów mam jednak inna wizje, nie długo pokaże u siebie
-
B7/1.8T/CzornySedan