Treść opublikowana przez konian
-
Spocik Lubuski :)
spocik SUPER fotki jutro
-
[B7 BKN] V-scan VAG 5053 - bład przy podłaczeniu do jakiegokolwiek samochodu
u mnie to samo - więc zwróciłem
-
Spocik Lubuski :)
KING OF WIECHLICE
-
Spocik Lubuski :)
skoro to było super - to aż boje się myśleć co było wcześniej ale dobrym objawem jest to że jest coraz lepiej
-
Spocik Lubuski :)
lipa, chaos i totalny brak organizacji - w pewnym momencie na pas po którym jeździli na 400 wjechał dziadek oplem i to pod prąd oczywiście starter tego nie zauważył i puścił chłopaków
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
Fajnie by było mieć jeszcze łopatki, niestety nie mogłem znaleźć non s-line z łopatkami (znając życie to teraz jest ich pewnie już kilka na ebayu) Co do logów to w tej chwili nie mam dostępu do VAGa, bo koleś wyjechał do roboty. Jak tylko wróci od razu zrobię i wrzucę.
-
Spocik Lubuski :)
pewnie w fokusie bedzie promocja na silikon - może mózg też se wszyje
-
Spocik Lubuski :)
jeśli to kogos zmotywuje to infomuje że od 19.09 do 21.09 w Żaganiu (15km od Wiechlic) odbywać się bedzie Jarmark Michała jak ktoś lubi to w niedzielę o 20.00 ma mieć koncert DODA to link http://www.jarmark.zagan.pl pełen opis i dużo fotek z zeszłego roku
-
Spocik Lubuski :)
Ja się pojawie na 100%
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
Przed zabraniem się do pracy musiałem zaopatrzyć się w: - kierownica 8J0 419 091 B 1KT - poduszka 8J0 880 201 J 6PS - kabelek do poduszki 8J0 971 589 B - TORX 30 (do poduszki) - klucz SPLINE 55 z oprawką ½ cala na przetyczkę lub porządną grzechotką (do kierownicy) - miernik (do sprawdzenia połączeń w starej kostce gdyż wszystkie kable są czarne - w nowej są już kolorowe) - aparat (wiadomo) Zamontowane miałem: - kierownica 8P0 419 091 BG 1KT - poduszka 8E0 880 201 CE 6PS - moduł 8E0 953 549 Q lub R - taśma 4E0 953 541 A - kabelek do poduszki 4F0 971 589 A Wyglądało tak: Odkręcamy poduchę i odpinamy kostki (ja nie odłączałem akumulatora ponieważ poduszka nie ma prawa wystrzelić jeśli kluczyka nie ma w stacyjce - ALE CUDA SIĘ ZDARZAJĄ WIĘC DECYZJA NALEŻY DO WAS !!! ) wypinamy kable z obu poduszek 8E0 880 201 CE 6PS 8J0 880 201 J 6PS 4F0 971 589 A 8J0 971 589 B i przepinamy kable wg schematu - nowy kabel trzeba przepiąć do starej kostki (Chyba że ktoś kupi nową taśmę i nowy moduł a potem będzie się bawił w rozbieranie obudowy kolumny kierownicy i montaż tego wszystkiego nie zapominając że na koniec jeszcze będzie trzeba to wszystko VAGować) (schemat wykombinowałem sam i u mnie działają wszystkie przyciski, pokrętła i podświetlenie. Poduszek nie sprawdzałem z wiadomych względów) odkręcamy „starą” kierownicę Dobrze jest to robić we dwóch – jeden trzyma kiere a drugi odkręca (trzeba użyć sporej siły). Nie polecam odkręcania na tzw. „blokadzie” ponieważ można uszkodzić elektromagnes sterujący blokadą lub kołeczek. Przed zdjęciem kierownicy dobrze jest zaznaczyć jej położenie. Pomoże to w prawidłowym założeniu nowej. Składamy wszystko pamiętając o prawidłowym ułożeniu kabli od sterowania i od poduszki (można je niechcący przyciąć zakładając poduszkę) Podpinamy VAGa i sprawdzamy błędy. (U mnie wyskoczył tylko nowy VIN poduszki) Sprawdzamy czy wszystko działa i w drogę. Bardzo przydatne: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t30102.0.html;highlight
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
właśnie skończyłem "przeszczep" W B7 jest mniej roboty, jutro małe fotostory więc sami ocenicie. Gdyby nie opis MALIKA byłoby trudniej.[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2008, 00:12_________________________________________________już http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bkn_wymiana_kierownicy_4ramiennej_multi_na_r8tt_multi_fotostory-t45414.0.html
-
[ALL B6] Jak usunąć błąd ustawienia świateł ?
to samo mam. Dzisiaj chyba nie zrobie bo za 6 godzin się żenię.
-
[ALL B7] Zamiana kierownicy 4-ramiennej na 3-ramienną
Witam Mam pytanko odnośnie wymiany kierownicy z 4-ramiennej MF na 3-ramienną z MF i łopatkami. Czy będzie trzeba VAGować żeby działały łopatki (mam TIPa) i czy wyskoczą inne błędy ? Dodam tylko, że poduszka zostanie ta sama - wymienię tylko zaślepkę (osłonę) AIR BAGa. Bardzo dziękuję za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem A4 3.0 TDI quatro