Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konian

  1. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    spocik SUPER fotki jutro
  2. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    KING OF WIECHLICE
  3. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    skoro to było super - to aż boje się myśleć co było wcześniej ale dobrym objawem jest to że jest coraz lepiej
  4. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    lipa, chaos i totalny brak organizacji - w pewnym momencie na pas po którym jeździli na 400 wjechał dziadek oplem i to pod prąd oczywiście starter tego nie zauważył i puścił chłopaków
  5. Fajnie by było mieć jeszcze łopatki, niestety nie mogłem znaleźć non s-line z łopatkami (znając życie to teraz jest ich pewnie już kilka na ebayu) Co do logów to w tej chwili nie mam dostępu do VAGa, bo koleś wyjechał do roboty. Jak tylko wróci od razu zrobię i wrzucę.
  6. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    pewnie w fokusie bedzie promocja na silikon - może mózg też se wszyje
  7. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jeśli to kogos zmotywuje to infomuje że od 19.09 do 21.09 w Żaganiu (15km od Wiechlic) odbywać się bedzie Jarmark Michała jak ktoś lubi to w niedzielę o 20.00 ma mieć koncert DODA to link http://www.jarmark.zagan.pl pełen opis i dużo fotek z zeszłego roku
  8. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Ja się pojawie na 100%
  9. Przed zabraniem się do pracy musiałem zaopatrzyć się w: - kierownica 8J0 419 091 B 1KT - poduszka 8J0 880 201 J 6PS - kabelek do poduszki 8J0 971 589 B - TORX 30 (do poduszki) - klucz SPLINE 55 z oprawką ½ cala na przetyczkę lub porządną grzechotką (do kierownicy) - miernik (do sprawdzenia połączeń w starej kostce gdyż wszystkie kable są czarne - w nowej są już kolorowe) - aparat (wiadomo) Zamontowane miałem: - kierownica 8P0 419 091 BG 1KT - poduszka 8E0 880 201 CE 6PS - moduł 8E0 953 549 Q lub R - taśma 4E0 953 541 A - kabelek do poduszki 4F0 971 589 A Wyglądało tak: Odkręcamy poduchę i odpinamy kostki (ja nie odłączałem akumulatora ponieważ poduszka nie ma prawa wystrzelić jeśli kluczyka nie ma w stacyjce - ALE CUDA SIĘ ZDARZAJĄ WIĘC DECYZJA NALEŻY DO WAS !!! ) wypinamy kable z obu poduszek 8E0 880 201 CE 6PS 8J0 880 201 J 6PS 4F0 971 589 A 8J0 971 589 B i przepinamy kable wg schematu - nowy kabel trzeba przepiąć do starej kostki (Chyba że ktoś kupi nową taśmę i nowy moduł a potem będzie się bawił w rozbieranie obudowy kolumny kierownicy i montaż tego wszystkiego nie zapominając że na koniec jeszcze będzie trzeba to wszystko VAGować) (schemat wykombinowałem sam i u mnie działają wszystkie przyciski, pokrętła i podświetlenie. Poduszek nie sprawdzałem z wiadomych względów) odkręcamy „starą” kierownicę Dobrze jest to robić we dwóch – jeden trzyma kiere a drugi odkręca (trzeba użyć sporej siły). Nie polecam odkręcania na tzw. „blokadzie” ponieważ można uszkodzić elektromagnes sterujący blokadą lub kołeczek. Przed zdjęciem kierownicy dobrze jest zaznaczyć jej położenie. Pomoże to w prawidłowym założeniu nowej. Składamy wszystko pamiętając o prawidłowym ułożeniu kabli od sterowania i od poduszki (można je niechcący przyciąć zakładając poduszkę) Podpinamy VAGa i sprawdzamy błędy. (U mnie wyskoczył tylko nowy VIN poduszki) Sprawdzamy czy wszystko działa i w drogę. Bardzo przydatne: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t30102.0.html;highlight
  10. właśnie skończyłem "przeszczep" W B7 jest mniej roboty, jutro małe fotostory więc sami ocenicie. Gdyby nie opis MALIKA byłoby trudniej.[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2008, 00:12_________________________________________________już http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bkn_wymiana_kierownicy_4ramiennej_multi_na_r8tt_multi_fotostory-t45414.0.html
  11. to samo mam. Dzisiaj chyba nie zrobie bo za 6 godzin się żenię.
  12. Witam Mam pytanko odnośnie wymiany kierownicy z 4-ramiennej MF na 3-ramienną z MF i łopatkami. Czy będzie trzeba VAGować żeby działały łopatki (mam TIPa) i czy wyskoczą inne błędy ? Dodam tylko, że poduszka zostanie ta sama - wymienię tylko zaślepkę (osłonę) AIR BAGa. Bardzo dziękuję za pomoc
  13. WITAM Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem A4 3.0 TDI quatro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.