Treść opublikowana przez konian
-
Spocik Lubuski :)
ja odpuszczam
- Spocik Lubuski :)
-
Spocik Lubuski :)
niestety nie mogłem wcześniej - podjechałem dopiero o 17:45 i już nikogo nie było
-
Spocik Lubuski :)
no i chyba nikogo nie było
-
Spocik Lubuski :)
mnie nie bedzie
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
namieszałeś, ale trochę racji masz w tym uchwycie na 100% nie ma BT żeby połączyć telefon z BT Audi trzeba: 1. włączyć zapłon 2. włączyć BT w telefonie i wyszukać nowe urządzenia 3. powinien się zgłosić AUDI....coś tam 4. połączyć się z nim (KOD 1234) 5. uwierzytelnić albo autoryzować, żeby nie było trzeba za każdym razem potwierdzać połączenia 6. po usłyszeniu dzwięku telefon jest połączony z góry przepraszam że piszę o BT w tym wątku mam nadzieję że temat BT zakończony
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
w wsporniku po stronie pasażera nie ma BT jest on w podłodze pod nogami pasażera - więc na 99,9% masz BT oryginała wszystko już było i to w tym wątku - teraz musisz podłączyć mikrofon w odpowiednie piny w tym wątku -tylko dokładnie
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
a zapłon był włączony ?? u mnie jest tak, że jak nie mam "przekręconego" kluczyka w stacyjce to PTT nie działa
-
Spocik Lubuski :)
:polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :nabijasie:
-
Spocik Lubuski :)
Topor - zdjęcie kosa (dobrze że zostawiłeś opuszczoną szybę, bo inaczej auto byłoby "płaskie") oczywiście głos oddany
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
nareszcie coś się ruszyło, ale ja jeszcze zaczekam. może pojawi się coś lepszego. Tak się zastanawiam czy nie jest w nich tak że "normalnie" świecą zewnętrzne ledy a przy hamowaniu wszystkie
-
Spocik Lubuski :)
ja dzisiaj nie dam rady przyjechać
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
dziwi mnie trochę to że podają na stronie że robią 3.0 TDI w A4 - a hamownie mają na jedną ośkę z tego co mi wiadomo to 3.0 TDI w A4 były i są tylko w ale może się mylę.
- Spocik Lubuski :)
-
Spocik Lubuski :)
właśnie tam byłem, niestety to miejsce ma jedną wadę - jak tam wjechałem to było mokro i nie mogłem się powstrzymać :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
śledzie, śledzie bo jak się "śledzi" to można więcej wódeczki wypić - więc jak tylko mogę to śledzię ---------- a to link do uchwytu anteny CB na reling http://www.allegro.pl/item669913673_nowosc_uchwyt_na_reling.html
-
Spocik Lubuski :)
to w końcu gdzie bedzie następny spocik ? A - carrefour 16.00 B - carrefour 18.00 C - auchan 16.00 D - auchan 18.00 [br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 10:28_________________________________________________starcode właśnie zobaczyłem na zdjęciach że na spocie mieliśmy identyczny przebieg (181905km)
-
Spocik Lubuski :)
CB zwraca się już za "pierwszym razem"
-
Spocik Lubuski :)
- Spocik Lubuski :)
bluesmen - w naszym mieście wszystko jest możliwe, pewnie gdybyś miał weselny balonik to by go przebili- Spocik Lubuski :)
pisz pisz - szybko- Spocik Lubuski :)
ja też się raczej nie pojawie- Spocik Lubuski :)
wielka mobilizacja !!!!!!!!! przylece na 100%- Spocik Lubuski :)
jak byś przyjeżdżał częściej na spoty :gwizdanie: to byś wiedział że temat stopów umarł, bo jeszcze nie są tak dopracowane jak powinny- Spocik Lubuski :)
ja też odpuszczam - Spocik Lubuski :)