Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konian

  1. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja chyba nie zdążę - jadę do Wałbrzycha
  2. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ale cisza
  3. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ładne - tylko to ET
  4. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jak tylko będę miał okazję to se pociągnę
  5. Wczoraj miałem dziwny przypadek: przywróciłem ustawienia fabryczne w RNSie i nagle przestał mi się łączyć z telefonem, kombinowałem i szukałem opcji w RNSie z pół godziny - okazało się że wystarczyło wył/wł telefon i od razu sam nawiązał połączenie. Może to przypadek, ale zadziałało.
  6. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
  7. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    w każdą niedzielę o 18:00 pod Carrefourem[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 09:27_________________________________________________ miałeś chyba na myśli "lepiej pchać niż ciągnąć" ??????? chyba że na spociku się działo coś o czym nie wiem
  8. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    nie wiem czy dzisiaj będę - jadę do Międzyrzecza i nie wiem o której będę wracał Jak się uda to moja żonka przyjedzie "Kojotem Karollem"
  9. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Jeśli chodzi o same palniki to allegro a montaż wykonasz sam, wystarcz zamienić żarówki na palniki i zamontować (najlepiej przykręcić) przetwornice. Montowałem kiedyś w toyce, którą jeździ żonka i zajęło mi to 40 minut Chłopaki mają założone wiec pewnie mogą powiedzieć więcej na temat montażu w
  10. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    chodzi Ci o całe lampy czy tylko o palniki xen. zamiast żarówek ?
  11. Komendy nie wyświetlają się na FISie tylko na ekranie navi
  12. żeby poznać komendy w języku niemieckim wystarczy wcisnąć prawy guzik na kierownicy i powiedzieć "HILFE" komendy pojawią się na wyświetlaczu i dodatkowo zostaną odczytane. Jeśli ktoś nie zna niemieckiego wystarczająco dobrze, wystarczy że weźmie słownik do samochodu i sprawdzi (można też przepisać lub zrobić "screena" i sprawdzić w necie)
  13. Tak, niesty opcja odpadła: 1. Brak możliwości szybkiego sięgnięcia do gruchy 2. Podłokietnik jast regulowany, więc po pewnym czasie kabel mógłby się uszkodzić 3. Jak grucha byłaby na wierzchu nie zamknąłbym klapki schowka. 4. Pewnie trzeba by było wiercić [br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 12:41_________________________________________________ dziękuję http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bkn_wymiana_kierownicy_4ramiennej_multi_na_r8tt_multi_fotostory-t45414.0.html
  14. Na razie jest standard, czyli zapalniczka - oczywiście wpięte w kostkę. Nie długo będzie z radia, czyli po wyjęciu kluczyka ze stacyjki radio się wyłączy. W tym radyjku jest "szybka 19stka" więc nie bedzie problemu z każdorazowym przerzucaniem na kanał "drogowy" Jeśli chodzi o demontaż elementów przy ciągnięciu kabla zasilania: - schowek - osłonka wokół gałki zmiany biegów - zapalniczka - można odkręcić śrubkę osłony panelu środkowego od strony pasażera (klucz 8 sztorcowa) będzie łatwiej ułożyć kabel.[br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 18:32_________________________________________________Obiecałem opis i fotostory: http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b7_montaz_cb_w_schowku-t70205.0.html;new#new
  15. Rozkręcamy radyjko i wlutowujemy dłuższe kable do gniazda mikrofonu (50cm starczy) WAŻNE - nie lutujemy jeszcze gniazda do końca kabli !!!! Malutki głośniczek montujemy na podstawce (głośniczek można kupić na allegro a podstawkę zrobić samemu) Odkręcamy schowek i montujemy w nim radyjko, ja zabrałem do domu bo było strasznie zimno (listopad) Przeciągamy kable przez otwór w tylnej części schowka (antenowy, zasilający, głośnikowy i przedłużone kabelki mikrofonu) Montujemy schowek na swoim miejscu i przeciągany kable na swoje miejsca 1. Kabel mikrofonowy przeciągamy pod górną osłoną do uchwytu na telefon - teraz możemy przylutować gniazdo mikrofonu (jeśli zrobimy to wcześniej nie przeciągniemy kable przez otwór) 2. Kabel zasilający przeciągamy pod dolną osłoną do wtyczki gniazda zapalniczki - montaż w ten sposób daje bezproblemowy dostęp do bezpiecznika 3. Kabel głośnikowy pod osłoną prawego słupka, podsufitką do oświetlenia kabiny UWAGA NA KURTYNĘ - kabel przeciągnąć między kurtyną a słupkiem 4. Kabel antenowy gdzie kto chce (ja mam przeciągnięty pod osłoną prawego słupka i podsufitką do tylnego zawiasu klapy, dalej razem z kablami podświetlenia rejestracji, świateł i wycieraczki na zewnątrz - taki montaż nie powoduje przygniecenia uszczelki) UWAGA NA KURTYNĘ - kabel przeciągnąć między kurtyną a słupkiem Odkręcamy oświetlenie kabiny i montujemy w nim głośniczek - jest tam miejsce w które będzie idealnie pasował Dodatkową zaletą tego miejsca jest to że jest blisko ucha i radyjko może być cichutko a i tak wszystko słychać przykręcamy oświetlenie efekt końcowy jest taki
  16. widzę że spodobał Ci się mój pomysł (zrobiłeś to identycznie) http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b7_montaz_cb_w_schowku-t70205.0.html;new#new ja dodatkowo wyciągnąłem głośniczek na zewnątrz i mam go schowanego w oświetleniu kabiny więc jest zaraz koło ucha i nie musi być głośno radyjko nastawione nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie montaż nie wymagał wykonania ani jednego otworu.
  17. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a patrzyłeś po ile chodzą na ALLEGRO lub na eBAY-u ?
  18. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7959161 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7726609 Dziwny przypadek ten sam samochód a dwa różne przebiegi.
  19. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    napisane że "używane przez kobietę" - a to nie zawsze jest dobre, no i nie ma nic o przebiebu[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 13:57_________________________________________________a co z Twoją B6 ?
  20. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Topor jak się nazywa ten wosk ?
  21. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ten pan z ASO to chyba "KORKI" Tacher z serialu "dzień za dniem" - nie wiem czy kojarzycie bo to bardzo dawno leciało "obla di obla da - LIFE GOES ON yeah!" [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 22:02_________________________________________________ nieładnie podglądać :gwizdanie: i nieładnie skarżyć
  22. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    chyba 7, biorąc pod uwagę że dziś "dzień kobiet" i pogoda kiepska to chyba dobrze
  23. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Toporek jak tam korek ?
  24. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Topor czy korek wlewu oleju jest nadal aktualny ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.