Treść opublikowana przez KamilDub
-
Wesołych Świąt Wielkanocnych
Wesołych zdrowych i pogodnych świąt [emoji2] Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
-
Dusi sie na benzynie
Gaz sekwencja diego i reduktor wymieniony 2 miesiace temu a benzyna jest zawsze w baku nie dopuszczam nawet zeby rezerwa sie swiecila Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
-
Dusi sie na benzynie
To musze zajechac do mechanika i sprawdzic ciśnienie Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
-
Dusi sie na benzynie
Cisnienia nie sprawdzalem Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
-
Dusi sie na benzynie
Filtr paliwa wymieniłem bo yez myslalem ze przez to ale nic nie pomogło Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
-
Dusi sie na benzynie
Witam mam taki problem podczas jazdy na benzynie auto sie dusi i nie ma siły a na gazie nie ma tego problemu i smiga jak potrzeba czy ktos wie w czym moze być problem?? Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
-
Szarpanie i rozrząd
A świece sprawdzales moze juz sa do wymiany
-
Ciągłe zapowietrzanie układu
Odpal silnik i zobacz czy dolny waz co idzie do chlodnicy jest twardy na zimnym silniku jak tak to bedzie to uszczelka
-
[B5 APR] Quattro Avant
Ładna zyczemilej jazdy
-
eSka od Lizaka
Ładna i kolorek też fajny milo popatrzec na takie autko
-
Muzyka w naszych autkach
https://m.youtube.com/watch?v=IvNotXicurw Ciekawy jestem czy u kogos tez leci taki klimacik
-
Nie przeżuca na gaz
Spoko już ogarniete jednak reduktor do wymiany
-
Nie przeżuca na gaz
Chyba czeka mni podróż do gazownika ?
-
Nie przeżuca na gaz
Szczerze nie wiem ile jeździ na gazie bo w gazie juz go kupiłem a sprzedajacemu nie ma co wierzyć bo nigdy nie powie prawdy ? a w moim przypadku podczas jazdy nie przelacza na benzyne tylko po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu sa problemy
-
Nie przeżuca na gaz
Witam mam taki problem ze na cieplym silniku nie chce przełączyć na gaz ale ten problem nie pojawia sie gdy silnik jest zimny wtedy odpala na benzynie i bez problemu przlelacza na gaz (gaz sekwencja firmy diego ). Czy ktos wie gdzie szukac przyczyny czy musze jechac z tym do gazownika ??
-
Moje Audi A4/S4
Fajny samochodzik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam