-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Pierwsze co przyszło mi do głowy to podrobiona książka a czy książka jest od niemca czy od polskiego handlarza ? moje autko ma blisko 250 tyś km na liczniku i na tyle wygląda ale myślę, że to tylko połowa
-
Polecane opony wielosezonowe
Być może się na tych oponach sparzyłeś a raczej przejechałeś ale nie wrzucaj wszystkich opon do jednego worka. Uważam że dobry wielosezon nie miałby problemu podjechać pod górkę, mam znajomego, który ma założone opony całoroczne i narzeka na nie a to że nie może podjechać pod górkę .. ale gdy jechał moim samochodem zmienił nastawienie do opon tego typu na pozytywne
-
Polecane opony wielosezonowe
Witam użytkuję opony goodyear vector 4seasons w moim autku od jesieni. Muszę przyznać że prowadzi się bardzo dobrze na te warunki a żeby było mało ojciec również ma założone opony całoroczne firmy goodyear vector 5+ w audi a3 oraz w VW od kilku latek. Myślę, że szybko nie zrezygnujemy z tych oponek
-
Ciężkie odpalanie TDI VP - Temat Zbiorczy
Wierze wierze miałem identyczny problem do -4 odpalał dobrze ale gdy temp była niższa musiał pokręcić. Wymieniałem świece ( wszystkie 4 ) i teraz gra gitara
-
Spotkania na drodze
Dziś w Sierpcu godzina ok 13-14 Pozdr
-
WOT - World of Tanks
Chętnie popykam z kimś nick w grze OkoRoko
-
Motoryzacyjna Mapa Polski
Głos oddany
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
- [Newbie] Kujawsko-pomorskie
Witam prowadzi mnie piękna audi a4 po okolicach Rypina/Sierpca- Stukanie z przodu.
Może felga nie dokręcona ?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich mam na imię Michał, jestem posiadaczem A4 B5 1.9 TDI 110 km z 99r wersja poliftowa Zawsze gdy wsiadam do mojej Audi wzdycham ahh - [Newbie] Kujawsko-pomorskie