Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PJ3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PJ3

  1. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    To o jakim SAE piszesz? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Jak 5W40, to nie wytrzyma obciążenia....... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Przy Twoim trybie jazdy, to polecam Castrol Edge Sport 10W60. Warto zalać, jak już wymienisz silnik na nowy. Olej trzyma parametry w każdym zakresie obciążenia silnika. Zmiana po 7500 km. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Przy Twoim trybie jazdy, to polecam Castrol Edge Sport 10W60. Warto zalać, jak już wymienisz silnik na nowy. Olej trzyma parametry w każdym zakresie obciążenia silnika. Zmiana po 7500 km. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Dokładnie tak, jak pisze rafi. Trzeba zakodować. Inaczej nie ruszy... Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  5. Szukaj na forum lub na allegro. Softy są dostępne. Ps. Warto też najpierw poprawnie zakodować rns-a pod telefon.... Wpisałeś mu PIN i synchronizacja z telefonem przebiegła poprawnie? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  6. Może warto przeładować soft w rns-e? Albo zrobić update na nowsza/inną wersję?
  7. Witaj:-)
  8. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    BLB...ha,ha... Może BPW? :-)
  9. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Superowy:) Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  10. PJ3 odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Golfik zacny, szkoda że silnik kaput.... Mam nadzieję, że nowy będzie działał i Golfik wróci na drogi:-) Ps. U mnie jest taki sam set-up, tylko żonka ma Golfa 6 Highline, a ja mam Audi x2 ( B7 Avant i B8 sedan ) Pozdrowionka
  11. www.zagazuj.pl Wielicka 44B Ja tam robię swoje autko. Pzdr
  12. Polecam serwis Zagazuj.pl w Krakowie. Robiłem modyfikację pompy olejowej. Dpf out, egr out, chiptuning, etc... Wszystko działa bez zarzutu, a właściciel ( p. Paweł ) ma mega-wiedzę z zakresu Audi i ogólnie VAG. Serwis działa terminowo i skutecznie ( a przy tym ma przystępne ceny ). Pozdrawiam PJ3
  13. Kupiłem zestaw naprawczy w ASO, nie jest drogi. I co najważniejsze, to naprawdę działa! ( bez żadnego klejenia taśmą bolców,itp...) W mojej B7 co chwilę zwijała się roleta na każdym większym wyboju. Polecam i będzie po problemie. Pozdro.
  14. Ładne autko! Lusterka z B8 w B7, hmmm, muszę to zobaczyć.... Daj fotki, jak to już wykonasz?
  15. Drodzy, Bezinteresownie, bo nie mam w tym żadnego biznesu ( raczej koszt ). Szukałem opon Conti SportContact 5 o rozmiarze 235/40/18 do mojego B7 Avant Quattro i żaden z moich sprawdzonych oponiarzy nie był dzisiaj w stanie przebić ceny jaką ma Oponeo: 559 zł/szt ( dostawa gratis w 24h - będą u mnie jutro ). Sprawdzali również po hurtowniach i ten rodzaj opony po prostu wymiotło....Nikt nie ma tego w KRK na stanie.... Jakby ktoś szukał takiej opony do swojej bryki, a nie chce wydać majątku, to może to być dla niego przydatny post. pozdro.
  16. PJ3 wita wszystkich forumowiczów!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.